Napisz sprawozdanie z dowolnego wydarzenia
W siedemdzesiątej szóstej minucie padła druga, a zarazem ostatnia bramka w tym meczu.W środe 26 marca wraz z całą klasą mieliśmy się zebrać pod szkołą o godz 8:00 , aby z tamtąd ruszyć na pętle autobusową z ktorej autobusem pojedziemy na film pt :\"Pianista\" Wszyscy byli punktualni i zaraz przed godziną 9 dojechaliśmy pod kino \"Cinema\" Jak sie okazało na miejscu byliśmy troche spoźnieni, lecz przepadło nam tylko kilka reklam.Napisz sprawozdanie z zawodów sportowych , które odbyły się w twojej szkole.. ( napisz sprawozdanie z dowolnego wybranego szkolnego przedstawienia wystawionego np. z okazji rozpoczęcia roku szkolnego,Święta Niepodległośći,Dnia Patrona,) prosze napiszcie.dam naj!Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Bardzo prosze o pomoc :) Napisz sprawozdanie z dowolnego wydarzenia sportowego (dni 20-23.11.2009)Napisz sprawozdanie z dowolnego wydarzenia (wycieczki szkolnej, akademii,itp) 2010-11-07 08:31:29;.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. I uchodził za jej znawcę.. Antek, bohater wierszyka został przyłapany na niszczeniu ławki .Napisz Sprawozdanie z wydarzenia sportowego , które obejrzałaś.. W drugim dniu przewodnik oprowadził nas po Dolinie Kościeliskiej oraz opowiedział nam historię związaną z kapliczką zbójecką i .Budowa sprawozdania: * tytuł - jakiego wydarzenia dotyczy sprawozdanie *Nakreślenie tła ukazywanego z zdarzenia * gdzie, kiedy, kto, dlaczego * przedstawienie najistotniejszych faktów w kolejności homonologicznej * podsumowani, ocena, reflekcje Szczegółowo: ( opis dotyczy sie balu ) *gdzie, kiedy odbył sie ( np. bal ) * kto w nim uczestniczył * jak wyglądała ( np. dekoracja sali .1.Napisz sprawozdanie z dowolnego wydarzenia (wycieczki szkolnej, akademii , przedstawienia teatralnego)..

najistotniejsze wydarzenia.

To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać.. Na jutro mam napisać relacje z jakiego kolwiek meczu Funkcje rzeczownika w zdaniu W każdym zdaniu podkreśl jeden z wyróżnionych fragmentów tak aby Serwis Sciaga.pl nie odpowiada za treści umieszczanych tekstów, .Zadanie: 1,napisz sprawozdanie z dowolnie wybranego szkolnego przedstawienia wystawionego np z okazji rozpoczęcia roku szkolnego, święta niepodległości, dnia Rozwiązanie: dzisiaj 10 xi w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji rocznicy odzyskaniaCo to jest sprawozdanie - definicja Sprawozdanie to wierna i dokładna relacja o charakterze informacyjnym pisana z punktu widzenia świadka lub uczestnika zdarzeń.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.. Wycieczka rozpoczęła się od przelotu samolotem do stolicy Egiptu - Kairu, gdzie .Sprawozdanie z meczu Polska : Belgia.. Najpierw jednak musiałem pojechać pociągiem do Poznania, a z stamtąd na lotnisko „Malta".Podróż samolotem trwała około trzech.Jak napisać sprawozdanie - wskazówki, przykład sprawozdania Sprawozdanie to jedna z form pisemnych, których tworzenie ma na celu przedstawienie wydarzeń.. Zupełnie nie wiem o czym napisać, pomóżcieeee!Napisz sprawozdanie z dowolnego wydarzenia (wycieczki szkolnej, akademii,itp)..

Napisz sprawozdanie z wycieczki szkolnej lub rodzinnej.

Pięć miesięcy temu, tuż przed wakacjami wraz z moją mamą i ciocią wybrałem się na sześciodniową wycieczkę do Turcji.. Może mieć charakter ustny lub pisemny.W sprawozdaniu szczegółowo zdaje się relację z jakiegoś wydarzenia, które zostało już zakończone.W drugiej połowie nasz trener- Leo Benhater- doknał pierwszej zmiany z murawyzszedł Wojciech Łobodziński, a na jego miejsce z numerem szesnastym na boisko wkroczył Jakub Błaszczykowski.. 1 ocena .Sprawozdanie jest chronologicznym przedstawieniem przebiegu zdarzeń, których autor sprawozdania był świadkiem.. proszę to bardzo ważne i jest na jutro , a ja w ogóle nie mam pomysłu , ani czasu na zrobienie tego plisss daje naj :).. Napisz sprawozdanie z wybranego wydarzenia: obejrzyj w telewizji zawody sportowe, relecję z jakiejś uroczystości lub dyskusję.. Rzeźbiarz.. Sprawozdanie powinno, więc zawierać dokładne informacje o danym zdarzeniu, a także opinię autora .Napisz reportaż będącym sprawozdaniem dowolnego wydarzenia sportowego w Polsce..

Na dziś jak się daahej napiszcie mi .

Po obiedzie każdy z nas mógł spędzić czas w dowolny sposób.. (data i nazwa miejscowości, rodzaj wydarzenia, informacja o uczestnikach, przebieg wydarzenia, ocena opisanego zdarzenia)Aby prawidłowo napisać sprawozdanie, muszą być zachowane pewne zasady.. Nie wyrzeźbił w szkolnej ławce.. W zeszłym miesiącu wraz z moimi rodzicami wybrałem się na pięcio dniową wycieczkę do Egiptu.. Cechy i zasady tworzenia Wyróżnia się zasadniczo 3 typy sprawozdań .Napisz sprawozdanie z wybranego wydarzenia, które odbyło się w Twojej szkole.. Wyjaśnienie.. Jestem uczennicą klasy VI a jak narazie mam same 2 i 1!Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz sprawozdanie z dowolnego wydarzenia (wycieczki szkolnej, akademi)Napisz sprawozdanie z dowolnego wydarzenia (wycieczki szkolnej, akademi itp.) POMOCY NA JUTRO.Napisz sprawozdanie z dowolnego wydarzenia (wycieczki szkolnej, akademii , przedstawienia teatralnego).. Piszemy więc o czasie i o miejscu akcji, o głównych bohaterach i przedstawiamy na koniec chronologicznie (!). proszę o szybką odpowiedz potrzebuje to na jutro.. - sciaga.pl menu.. Informacje przedstawiane są w porządku chronologicznym lub tematycznym.. Sprawozdanie z wycieczki szkolnej do teatru.Następnie (podobnie jak w sprawozdaniu z lektury) czas na streszczenie filmu.. Jesteśmy świadkami dowolnego wydarzenia - lekcji, wycieczki, imprezy sportowej czy kulturalnej lub, na przykład, meczu.napisz sprawozdanie z ważnego wydarzenia w twoim życiu Tu dodasz ZA DARMO zadanie!.

Napisz sprawozdanie z dowolnego wydarzenia (wycieczki szkolnej, akademii,itp) Bardzo proszę nie z internetu.

póki swoich inicjałów.. Przydatność 75% W imieniu Bilba napisz list do jego przyjaciela Tuka z dowolnego momentu podróży.Napisz sprawozdanie z dowolnego wydarzenia ( wycieczki szkolnej, akademii, przedstawienia teatralnego,Itp.).. Później przechodzimy do opisania sposobu realizacji filmu, czyli bierzemy pod lupę np. scenografię, kostiumy, efekty specjalne.Sprawozdanie to tekst relacjonujący na podstawie obserwacji konkretne, zamknięte w określonym czasie wydarzenia.. profil Język polski / Szkoła podstawowa.. Tak zakończył się pierwszy dzień pobytu w Zakopanem.. Przykład 1: Sprawozdanie z konkursu Sprawozdanie z konkursu - przykład.4 listopada 2014 r. odbył się w Miejskim Domu Kultury w Niewiadowie konkurs wiedzy o Cyprianie Kamilu Norwidzie pt. „Norwid - Poeta Naszej Ziemi".Sprawozdanie z wycieczki klasowej..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt