Napisz opis zwierzęcia
Jednak każdy kto miał styczność z tymi zwierzętami, może zauważyć, że nie wszystkie niedźwiedzie brunatne posiadają jednakową barwę okrycia.. I prosiłabym ,aby to nie myło dłuższe niż na 1/3 strony A4.. Opis przeżyć wewnętrznych 7.. Charakterystyka i zachowanie, czy na przykład jest nastawione pokojowo czy może jednak agresywnie.Bóbr europejski to największe zwierzę z europejskich gryzoni.. Pomagają nam w pracy, zabawiają nas swoimi figlami.. Bóbr posiada charakterystyczny ogon, który jest spłaszczony, stosunkowo szeroki i pokryty łuskami.. Oczy jego są żywe, otwarte, uszy foremne, grzywa wdzięcznie mu stroi szyję i jest niejako wyrazem jego siły i dumy; długi i gęsty ogon jest ostatnią i niemniej piękną jego ozdobą.Opis zwierzęcia.. Ma krótką i masywną szyję oraz brodę z długich i czarnych włosów.. Wystarczy spojrzeć na kolor futra niedźwiedzia brunatnego, który jest ciemnobrązowy, brunatny.. Je mięso, ale nie je owoców.. Zdarzają się osobniki jaśniejsze, bardziej złote, ciemniejsze, niemal .Zapisujemy opis tygrysa: It's a tiger.. Zawsze chciałam mieć pieska, ale rodzicom te.w moim tajemniczym ogrodzie opis Przedmiot: Język polski / Szkoła podstawowa: 1 rozwiązanie: autor: messi32 29.3.2010 (15:30) opis życzliwego człowieka Przedmiot: Język polski / Szkoła podstawowa: 1 rozwiązanie: autor: kindziorek124 29.3.2010 (15:46) napisz opis i oczywiście plan do tego .PLAN OPISU ZWIERZĘCIA!.

Przedstawienie zwierzęcia.

Tylko ze ja nie potrafie.. Opis za Słownikiem Języka Polskiego PWN 1. wypowiedź lub tekst, w których są opisane jakieś osoby, przedmioty, zjawiska lub sytuacje; też: czynność opisywania czegoś 2. objaśnienia i podpis do rysunku, mapy itp.Mój pies nazywa się Borys Jest to duży pies rasy nowofunlad który jest samcem Jego maść jest brązowa To najżadsze ubarwienie tej rasy psa Borys lubinapisz opis zwierzęcia na angielski I prosze o nie skomplikowane slownictwo !. Astra trafiła do nas w nietypowy sposób.. Wybrałam kota, bardzo bym prosiła abyście napisali mi ten opis w którym powinno zawierać sie : Imię, wiek, wygląd charakter.. Nie ma skrzydeł.. Wiele zwierząt jest przyjaciółmi człowieka, ale z nich wszystkich .OPIS ZWIERZĄTKA I Wstęp:-jak się nazywa?,-w jakich okolicznościach go spotkałeś (znalazło się w twoim domu).. Ma rozbudowaną klatkę piersiową oraz widoczny garb.Mam napisać na niemiecki opis jakiegoś zwierzątka po niemiecku.. (To jest tygrys.. Napisał 2 października 2016 31 stycznia 2017 przez .napisz, na czym polega cudowność przedstawionych na rysunkach obiektów; Ćwiczenie do lektury "Księga dżungli" - Opis gatunku nazwanego na cześć R. Kiplinga identyfikujemy części mowy, by poznać nazwę gatunku pająka i opisujemy go, korzystając z wiadomości z encyklopedii lub InternetuJak napisać opis zwierzęcia?.

... Z tyłu na szyi zwierzęcia sierść tworzy rodzaj krótkiej grzywy.

Jest śliczną suczką i ma dwa lata.. Autor edytował treść zadania 28.3.2010 (21:51), dodano napisz opis dzikiego zwierzęcia przynajmiej w 10 zdaniach i prosze o nieskomplikowane słownictwoCELE: Dowiecie się co to jest opis, jakie muszą wystąpić w nim elementy.. Wstęp: 1. j.w To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać .. MÓJ ZWIERZAK JEST SAM W DOMU - na odwrocie karty napisz, z którą osobą należy się skontaktować w razie konieczności zaopiekowania się pupilem, Zapisz na karcie za pomocą funkcji NFC informacje, które uważasz za przydatne,Witamy na zalicz.net!. Opis postaci 4.. ROZWINIĘCIE 3.Wygląd zewnętrzny:Mam na polski napisać opis mojego psa ale nw jak więc pomóżcie mi nie może być za długi i za krótki .. Opis przedmiotu 3.. Tą stronę przegląda teraz 3 gości.. Czytając powieść Henryka Sienkiewicza W pustyni i w puszczy, czytelnik miał okazję poznać życie niektórych z nich.Osobiście, najbardziej zainteresował mnie słoń King, który był przyjacielem Stasia Tarkowskiego i Nel Rawlison..

W opisie dominują przymiotniki i rzeczowniki.Zapisujemy poniżej przykładowy opis zwierzęcia: Łoś to duży ssak lądowy.

Przykładowy opis psa po angielsku.. Definicja opisu.. Ma duży, wydłużony i szeroki pysk, szerokie poroże.. Źle czują się w jakichkolwiek gęstwinach i nie zamieszkują zwartych lasów.. P omiędzy wszystkiemi zwierzętami koń celuje kształtnością i wytwornością we wszystkich częściach swego ciała, obok wielkiego wzrostu.. Opis sytuacji 6.. 2.Określenie rasy, miejsca pobytu, wieku płci.. Nauczycie się opisywać postaci, przedmioty, sytuacje.. zoo) - królestwo obejmujące wielokomórkowe organizmy cudzożywne o komórkach eukariotycznych, bez ściany komórkowej, w większości zdolne do aktywnego poruszania się.Są najbardziej zróżnicowanym gatunkowo królestwem organizmów.. Żyrafy lubią przebywać na otwartym terenie z rzadka urozmaiconym pojedynczymi drzewami lub krzewami.. 1 ocena Najlepsza odp: 100% .1.. Największą grupę zwierząt stanowią bezkręgowce, a wśród nich owady.Opis koni a. III zakończenie: Wyraź swój stosunek do zwierzęcia za pomocą przymiotników .Afrykę zamieszkują liczne, niezwykle interesujące zwierzęta.. Występuje on bardzo rzadki, gdyż jest stałym obiektem polowań ze względu na swoje piękne futro.Opis produktu Karta Właściciela Zwierzęcia - pies.. To nasi „bracia mniejsi".. Oprócz otaczającej rzeczywistości opisywać możemy również uczucia..

)Jaguar - informacje, charakter, opis Wokół jaguara, największego zwierzęcia Ameryki z rodziny kotów, krąży wiele mitów, o nim też chętnie opowiadają myśliwi.

Traktuje o wizjach dotyczących końca istnienia obecnego świata, losach wiernych .. Człowiek byłby na pewno bardzo nieszczęśliwy, gdyby nie towarzyszyły mu zwierzęta!. Jak dobrze napisać opis?. Jej wygląd fizyczny (sierść, kolor, wielkość).. Jego barki są krępe i masywne.. Gdy jesteśmy smutni, domowi pupile przychodzą się połasić i pocieszają nas.. Opis obrazu.. CO ZAPEWNI CI KARTA WŁAŚCICIELA ZWIERZĘCIA?. Z poważaniem Szpilusia_Figielek.Pies domowy (Canis lupus familiaris) - udomowiona forma wilka szarego, ssaka drapieżnego z rodziny psowatych (Canidae), uznawana przez niektórych za podgatunek wilka, a przez innych za odrębny gatunek [potrzebny przypis], opisywany pod synonimicznymi nazwami Canis lupus familiaris lub Canis familiaris.Od czasu jego udomowienia powstało wiele ras, znacznie różniących się morfologią i .Zwierzęta (łac. animalia; gr.. Futro barwy brązowej, jednak o różnych odcieniach.. Żyje na stepie.. II Rozwiniecie:-wielkość,-rasa,-wygląd zewnętrzny (sierść, łeb, pysk, łapy, ogon, oczy),-znaki szczególne,-zachowanie,-upodobania.. Jego oczy są małe, a uszy długie.. Każdą cześć opisu piszesz od nowego akapitu.Opis swojego psa.. Zoolodzy ogon bobra nazywają kielnią bądź pluskiem.Apokalipsa św. Jana, nazywana także Księgą Objawienia, to jedyna prorocza księga Nowego Testamentu.. Napisz opis swojego zwierzaka?. Pisząc opis pamiętasz o jego elementach tj.: - tutuł, - wstęp, - rozwiniecie, - zakończenie.. Mam kota NO dziewczyny wszystki są super wszystkie złączyłąm w jedną całość ale przecież nie mogę dać 2 naj:( Dam dziewczynie która była pierwsza!. Opis miejsca 5.. Ważną rzeczą jest jego rasa, ewentualnie nazwa, imię..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt