Napisz wypracowanie o swoim hobby
Uważam,że warto mieć zainteresowania i poszerzać swoje horyzonty.Dodatkowe popołudniowe zajęcia są nam bardzo potrzebne.Możemy się rozwijać i realizować.Mój przykład jest tego dowodem.. Kiedy dojdzie do rozmowy na temat naszego konika, jesteśmy w stanie mówić o nim godzinami, jednak by czynić to w języku angielskim, musimy znać słownictwo i zwroty, bez których rozmowa o naszym hobby jest niemożliwa.Napisz o swoim hobby.. Plis potrzebuje na dzisiajMówienie o hobby w języku angielskim - przydatne słownictwo i zwroty.. Dzięki niej możemy się odprężyć, nabrać sił do dalszej pracy.. zadanie dodane 17 października 2010 w Język rosyjski przez użytkownika natusiasalomea .Opisz swoje hobby Podobne tematy.. Nieważne, czy człowiek jest uczniem, czy emerytem - powinien mieć swoje hobby.. Co ci się w nim podoba, jak go traktujesz.. Kiedy tańczę zapominam o całym świecie.. 1,165 wizyt.. Zaloguj się.. - w każdym akapicie musi być spójność tzn. jedno zdanie .Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Napisz wypracowanie o swoim hobby (piłka nożna) na dwie strony.. Czy konieczna jest obecność innych osób ?HELP!. Czasem jej owoce stają się dla nich prezentami.W sumie to już napisałam i chce żebyście ocenili oraz powiedzieli co jeszcze mam napisać ,, A o to moje wypracowanie ; ( nie podawalam nazwiska bo to jest tajemniaca).. Pytanie jest zamknięte..

Napisz po angielsku o swoim hobby.

Moje zainteresowania- siatkówka, rysowanie, słuchanie muzyki, oglądanie filmów.. Pytania.. Pani zadała napisać PO ANGIELSKU o swoich zainteresowaniach - My hobby.. POWIEDZIAŁA, ŻE TO MA BYĆ MINIMUM 10 ZDAŃ, MAX 11 ZDAŃ.. Wypracowania.. Streszczenia lektur.. Ściągi.. Czy potrzebne jest do tego specjalne miejsce lub sprzęt ?. Przez kilka.Napisz krótkie wypracowanie na temat hobby ( siatkówka ).. Uważam, że taniec jest dobry na wszystko.. Pomocy !. W życiu każdego człowieka zdarzają się sytuacje, które wymagają dokonania wyboru między dobrem a złem.Wybory te wiążą się z różnymi .Moje hobby - zainteresowanie.. Czy warto mieć zainteresowania dlaczego każdy powinien posiadać hobby dlaczego warto mieć zainteresowania Hobby moje hobby napisz dlaczego każdy powinien posiadać hobby.. REKLAMA.Wypracowanie o twoim ulubionym filmie - Killer.. Napisz krótkie wypracowanie na temat swojego psa.. Gdy tylko zaczęłam chodzić do gimnazjum i dowiedziałam się o klubie .Napisz 8 zdań o swoim hobby po niemiecku, w moim przypadku to piłka nożna.. Przydatność 70% Napisz za co jestem odpowiedzialny w swoim życiu.. Wypracowania.. Darmowe rozwiązanie pracy domowej, szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum studia.. Uwielbiam jej słuchać ponieważ gdy zakładam słuchawki na uszy świat staje się inny.Zadanie: napisz o swoim hobby Rozwiązanie: my name is daniel i am 12 years old i have black hair and blue eyes for some time my new Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Jak napisać wypracowanie o swoich zainteresowaniach?.

: Na czym polega twoje hobby?

Daje mi także możliwość dowiedzenia się nowych rzeczy.. Aby zostać dobra tancerką, powinno się poświęcić temu całą uwagę i swój czas.Szybki rozwój jeszcze bardziej .Zadanie: napisz o swoich zaineresowaniach,hobby wypracowanie lub Rozwiązanie: drodzy nauczyciele ten list będzie świadectwem, umową i prawdą zebraliśmy się tu, byMoim hobby jest zbieranie starych monet.Lubię to robić ponieważ w ten sposób dowiaduje się w jakim roku były one używanelub ile były .Napisz krótke opowiadanie o sobie - jakie masz hobby gdzie mieszkasz jak sie nazywasz itp. tam gdzie trzeba wpisac moje dane postawcie kropki.Wiedza o społeczeństwie.Pozostałe Wybierz, czego potrzebujesz.. Co cię skłoniło do .Moje hobby pochłania mi sporą ilość czasu.. Zgłoś nadużycie.. Napisać 15 zdań o sobie i o swojej szkole.. Pomocy.. -Tańczę gdziekolwiek i kiedykolwiek.. Zarejestruj się.. Kazała rozpocząć opowiadanie słowami - "My hobby is .".

Każdy z nas ma jakieś hobby.

Od dawna interesowałem się sposobami działania , które mają na celu ratowanie ludzkiego życia.. Lubię pływać i dlatego wybrałem formę ratownictwa wodnego.. i dalej pisać.. Lubię pływać i dlatego wybrałem formę ratownictwa wodnego.. Cczy mogłby ktoś przetłumaczyć to : Moim hobby jest muzyka.. napisz wypracowanie o swoim hobby (po angielsku) moim hobby jest zbieranie kolekcjonerskich dwu złotówek.napiszcie chociaż po polskuWypracowania.. I mam takie pytania.. Nie .Kryteria oceny TYTUŁ WSTĘP - Nawiązuje do tematu i wprowadzam do rozwinięcia (muszę użyć wyrazów z tematu) - Wprowadzić bohaterów, czas i miejsce wydarzeń ROZWINIĘCIE - nie pisze wszystkiego co wiem, wybieram tylko wiadomości na temat - rozwijam temat akapitami, a w każdym akapicie co najmniej trzy zdania rozwinięte.. Jak każdy człowiek , tak i ja mam swoje zainteresowania , pasje oraz hobby.. PS Najlepiej jakby to było o jeździe na rowerze, rolkach lub tańcu.,,moje hobby'' wypracowanie dla dziewczyny.. Proszę o pomoc!. Każde chwile spędzone w wodzie na pływaniu spraw… 1.. Mimo, że nie mam żadnej koleżanki, która miałaby takie samo hobby, wiele z nich mówi, że podziwia moją pasję.. błagam mam to na jutro, a kompletnie nie wiem co napisać!. Taka kwalifikacja z pewnością przyda nam się podczas rozmowy o prace, czy przy zwykłej koleżeńskiej pogawędce.Tych słówek warto się nauczyć gdy będziemy chcieli wyjechać na urlop do krajów niemieckojęzycznych..

Moja pasja - wypracowanie.

Pasja to niekoniecznie angażowanie się w wielkie przedsięwzięcia.. Lubię je ,ponieważ sprawia, że czuje sie magicznie.. Uważam jednak, że jest ono ciekawe i rozwijające.. 1 odpowiedź.. O rodzinie,o sobie,hobby .Moim największym hobby jest pływanie.. Od dawna interesowałem się sposobami działania , które mają na celu ratowanie ludzkiego życia.. 0 głosów.. Kto zagrał główną rolę, co Ci się w nim podobało.. Jakich warunków wymaga?. Wypracowanie o twoim zwierzątku domowym - psie.. ;/Napisz wypracowanie na temat swojego Hobby.Napisz wypracowanie o Hobby którym jest ,, Gołębie " Plis Pomóżcie Za pierwszą i dobrą odpowiedź Proszę o szybką odpowiedź Daję NAJ .Zadanie: napisz o swoich zaineresowaniach,hobby wypracowanie lub Rozwiązanie: drodzy nauczyciele ten list będzie świadectwem, umową i prawdą zebraliśmy się tu, by Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Muszę napisać o swoim hobby.. Jak każdy człowiek , tak i ja mam swoje zainteresowania , pasje oraz hobby.. napisz wypracowanie o swoim hobby {pływanie} Dopytaj ;Mam na imię Magda,mam 28 lat i wraz z rodziną mieszkam w niewielkiej miejscowosci Studzieniec.Mąż ma na imię Przemek,ma 31 lat i obecnie pracuje w jednostce wojskowej a ja zamuję się domem i rodziną.Mamy dwoje cudownych dzieci,córke Nikolei synka Bartosza.Nikola jest zbuntowaną dziewięciolatką a synek dwuletnim łobuzem lubiacym samochody i piłkę nożną.Ulubioną fascynacją .Hobby po niemiecku Wyrażanie swoich zainteresowań w języku niemieckim to bardzo ważna umiejętność.. Musi być wstęp, rozwinięcie i zakończenie(3 akapity).. Niestety bez wygranej, ale to sprawia mi wiele radości..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt