Test wiedzy felix net i nika i gang niewidzialnych ludzi
Udało się ich złapać dopiero dzięki pomocy Felixa, Neta i Niki.. Maximum Ride popularność: 34 dodał: szemala .1 Rafał Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi dla Jasia Przez szklane drzwi banku wyszedł ostatni klient.. test dodany 11 lat temu przez Grzes98.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test z lektury.. Niezidentyfikowany obiekt latający Felix, Net i Nika postanawiają zrobić zdjęcia obiektowi latającemu, którzy chłopcy widzieli w czasie poszukiwań Niki.. 2 Obserwuj autora Dodaj do .. jak dobrze że ludzie jeszcze robią quizy związane z lekturami 😌 .. opowiadanie milosc test przygoda kobiety magia harrypotter filmy ksiazki youtube creepypasta szkola marvel cowolisz seriale avengers zwierzeta .Test z części 1-2, czyli .. A lapbook jest świetnym pomysłem na podsumowanie wiadomości o książce.. Inne testy z kategorii.. a) Kolczyki z jej wizerunkiem b) Skórzane buty o których marzyła c) Zieloną kurtkę 14) Który z tytułowych bohaterów nosił nazwisko Mickiewicz?. Co Net nosiła zawsze w plecaku?Zostali nazwani Gangiem Niewidzialnych Ludzi, gdyż zawsze mimo obławy unikali złapania.. Zobacz nas na ka.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu..

Kto jest autorem książki pt. „ Felix, Net i Nika oraz Gang niewidzialnych ludzi"?

a) Felix b) Net c) Nika 15) Gang Niewidzialnych Ludzi to _____.RafaĄ Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - scenariusze lekcji 5 1 Karta pracy - Typy powieści 1.. Jeśli nie przeczytałeś jeszcze lektury, kliknij w tytuł u góry slajdu - masz tam odnośnik do […]Test z lektury - „FNiN oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. #14 Felix, Net i Nika… są przykładem: noweli.. Polecam.. Spotkanie w nowej szkole i .Odpowiedzi do ''Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi'' Więc tak, potrzebuję odpowiedzi na pytania po niżej, więc prosiłabym osoby, które czytały już te książkę o uzupełnienie ich (przynajmniej tych na, które znacie odp) Dziękuję za uwagę!. Wbrew jej obawom Felix i Net nie odtrącają jej, ale uznają to za zupełnie normalne.. heylisa 9 miesięcy temu.. Odpowiedz"Felix, Net i Nika" Jak znasz tą książkę?. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.Nauczyciele i pracownicy szkoły - charakterystyka • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - magister inżynier Juliusz Stokrotka - dyrektor gimnazjum; niski, pulchny, łysiejący mężczyzna o donośnym głosie; troszczy się o dobre imię szkoły,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi to pierwsza część cyklu o przygodach przyjaciół.. Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. Felix i Nika nie skomentowali jego przemyśleń.szkoła podstawowa język polski klasa 6 autorka: Izabella Bartol blog autorki - kliknij Temat: Niezwykły świat bohaterów powieści R. Kosika pt. „Felix, Net, Nika i Gang Niewidzialnych Ludzi" Drogi Uczniu!.

Warhammer 40.000 popularność: 29 dodał: IbramGaunt:Quiz wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".

Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - tak właśnie zaczęła się wielotomowa przygoda młodzieżowa w klimatach science fiction!. fabuła, akcja( kiedy się zaczyna, kończy co zawiera ) czas akcji ( wiem, 2004 rok ) wątek ( główny, poboczne i epizodyczne ) bohaterowie, język powieści?Kanon lektur w klasie 6 jest bardzo zróżnicowany.. ️ Pobierz legalnie całość (Audiobook w MP3): wyznaje, że odkryła w sobie talent telekinezy, ma także przeczucia.. Inne testy z kategorii.. Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. Test ogólnie nie jest zły, ale Prof. Kuszmiński nigdy nie był dyrektorem tej szkoły, tylko jej patronem.. Rozwiąż test!Witaj na stronie Quizz.pl.. powieści, opowiadanie, poezji, Dalej #15 Czego NIE odkryli .. Test ze znajomości lektury „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .W tym sezonie omawiamy pierwszą lektura dla szkół podstawowych: "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Sprawdź się!Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Wskaż przykłady cech charakterystycznych dla różnych typów powieści, jakie możesz znaleźć w książce Rafała Kosika..

Książka „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" łączy cechy różnych odmianFelix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi, pomożesz?

Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Adaptacja Powieść Rafała Kosika doczekała się adaptacji filmowej (2012).. Znudzony strażnik zamknął drzwi na klucz, ziewnął, leniwie podciągnął obwieszony bronią pas i sprawdził, czy wszystkie komputery zostały wyłączone oraz czy nikt niepowołany nie pozostał w budynku.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi w formie ebooka to książka autorstwa Rafała Kosika wydana w 2004 r. Jest to pierwsza powieść serii Felix, Net i Nika, która jako saga science-fiction została doceniona przez nastoletnich czytelników w Polsce, a opis przygód trójki przyjaciół stał się nawet częścią spisu lektur do szkoły podstawowej.Felix Net i Nika Audiobook MP3 - Rafał Kosik (lektura szkolna - klasy 4-6).. 30 września 2019 .. Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda Psychologia.. Serwis zamknięty.. Właśnie z takim zadaniem zmierzył się mój syn na języku polskim.Net przypomniał sobie wtedy o Gangu Niewidzialnych Ludzi i zasugerował, że może Morten ich śledzi, poczeka aż odnajdą skarb; wtedy ich sprzątnie i zabierze kosztowności..

U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi!.

Udaje im się .„FELIX, NET I NIKA ORAZ GANG NIEWIDZIALNYCH LUDZI" - TEST PYTANIA.. Zapraszamy!. Podkreśl informację dotyczącą tej powieści.. Są pozycje klasyków oraz całkiem nowe, ciekawe książki.. Jaki wynalazek jako pierwszy Felix pokazał swoim przyjaciołom?a) Felix i Net b) Aurelia i Marcel c) Marcel i Ruben 13) Co święty Mikołaj podarował Nice?. Później postanowił znaleźć skarb ukryty przez Niemców, aby mieć w posiadaniu księgę profesora Kuszmińskiego, dzięki której udałoby się stworzyć latalerz ze znacznie .Przeczytaj notkę biograficzną o autorze lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi".. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Witaj na stronie Quizz.pl.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. Liczy on obecnie (2019) piętnaście części.. Zapraszamy do oglądania.. Jedną z nich jest „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Rafała Kosika.. Przed Tobą cykl lekcji na temat powieści Rafała Kosika.. W jakich miejscowościach toczy się akcja powieści?. Zapraszamy!. Więc tak : Potrzebny mi : Autor ( Rafał Kosik, wiem to ) Tytuł ( znam ) typ powieści, narracja, narrator ( czy należy do świata przedstawionego ? ). Wydana została również w języku litewskim, węgierskim i czeskim..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt