Wypracowanie o rodzinie niemiecki
Urodziłam się 30 lipca 1997 roku w Bytomiu i obecnie mam 13 lat.. Opublikowano 13th June 2015,.. Proszę mi o napisanie kilku zdań na temat mojej rodziny.. 2 posty(ów) • Strona 1 z 1. nenek133 » 28 Lis 2011, 19:59.. Rodzice martwią się o nas i nie zawsze możemy wyjść wieczorem.. rozgrzewać się, robić rozgrzewkę; Let's warm up before we start playing.Rodzina jest najważniejszą wartością w moim życiu.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Jestem ciemną blondynką o zielono-niebieskich oczach, średniego wzrostu.Wyrażanie swoich zainteresowań w języku niemieckim to bardzo ważna umiejętność.. 1500 znaków ze spacjami = 12 zł .Mam nadzieje że o coś takiego ci chodziło.. To ona będzie zawsze stać za naszymi plecami cokolwiek by nam się nie stało.. Jak coś jeszcze macie to możecie dodać na koniec lub początekPrzysłowia.. I bardzo proszę, bo to jest dla mnie bardzo ważne.. ", Paulina Kawa, Joanna Pac-Kabała, Wydawnictwo Szkolne PWN.Czy możesz mi napisać wypracowanie o rodzinie minimum strona a4 ma zawierać gdzie pracuja rodzice ile mam lat gdzie mieszkam z kim w jakim domu o rodzeństwie o jacy są jakie szkoły skończyli gdzie pracują.to tak ja mam na imię tomek mam 17lat uczę się w technikum mój brat ma 14 lat chodzi do gimnazjum moja siostra nazywa się karolina i ma 9 la t uczy sie w szkole podstawowej mój .Kiedy myślę o rodzinie, myślę głównie o kilkorgu najbliższych mi osób - mamie, tacie, starszym bracie oraz dziadku i babci - o tych, z którymi dzielę moje codzienne, domowe życie..

Język niemiecki.

Zdrowy styl życia / gesund leben.Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. Na naszej stronie znajdziesz bazę kilku tysięcy oryginalnych wypracowań które pomogą Ci przygotować zadanie domowe, prezentacje maturalne, prace maturalne.Katalog ściąg i opracowań z zakresu Mam napisać wypracowanko na temat rodzinki i czemu ona jest potrzebna.. Witam Mam do napisania dość ważną, pracę z niemieckiego, i chciałbym ją napisać dobrze dlatego proszę o pomoc w .Znowu zadane wypracowania do napisania?. Sport i zdrowie w twojej rodzinie / Sport und Gesundheit in deiner Familie.Jak uczyć się niemieckiego?. To są: moja mama, mój tata, mój brat, moja siostra i ja.. Jesteśmy młodzi i chcemy dużo swobody.. Są to osoby mi najbliższe, które znam od urodzenia i które opiekowały się mną w dobrych i.Niemiecki.. moja rodzina ma.. Moja rodzina składa się z pięciu osób.. Miasto.. liceum-klasa-1.. Nigdy bym jej nie zamieniła na żadną inną.Niemiecki - RODZINA - Słówka i ćwiczenia.. Najczęściej powodem kłótni jest późny powrót do domu.. jak mam zacząć?. Wypracowanie o rodzinie Proszę o pomoc w napisaniu tekstu o rodzinie.. list-o-rodzinie.. Chodzę do 6 klasy Szkoły Podstawowej nr.4 w Będzinie.. Z góry dzięki za pomoc.. Taka kwalifikacja z pewnością przyda nam się podczas rozmowy o prace, czy przy zwykłej koleżeńskiej pogawędce.Tych słówek warto się nauczyć gdy będziemy chcieli wyjechać na urlop do krajów niemieckojęzycznych.wypracowanie..

list-o-rodzinie.

Polish Interferony są rodziną niskocząsteczkowych białek o masie cząsteczkowej wynoszącej około 15 000 do 21 000 daltonów .A o to moje wypracowanie ; ( nie podawalam nazwiska bo to jest tajemniaca) „ Cała Ja „ Nazywam się Weronika.. Najpierw jest po polsku a potem po niemiecku.. - Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu.. Temat ten jest poruszany niezwykle często w tych czasach więc jeśli nie masz ochoty popełnić kardynalnego błędu podczas rozmowy z Niemcem, bądź przygotowując się do matury radziłbym się tych słówek nauczyć!Niemiecki wypracowanie o rodzinie; Niemiecki wypracowanie o rodzinie.. sierpnia 1961 władze NRD zamknęły przejścia do Berlina Zachodniego.Tłumaczenie słowa 'rodzina' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. Tę zupę trzeba podgrzać.. A w języku niemieckim nie dość .Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: zadanie z niemieckiego- wypracowanie o rodzinie.. to dla mnie bardzo ważneZobacz 3 odpowiedzi na pytanie: Ktoś może mi napisać wypracowanie z niemieckiego o rodzinie.. Ale moja rodzina to także spory tłumek wujków, cioć, kuzynek i kuzynów, którzy wywarli duży wpływ na koloryt mojego dzieciństwa.RODZINA die Familie.. Poglądy moje i mojego brata są inne niż naszych rodziców.. opis członków rodziny po niemiecku, opis rodziny po niemiecku wypracowanie, opis rodziny po niemiecku poziom podstawowy..

zadanie z niemieckiego- wypracowanie o rodzinie.

Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Dam kilka zdań i proszę o przetłumaczenie.. NA DOBRY POCZĄTEK 😉 Pamiętajcie o tym, że rzeczowników w języku niemieckim należy uczyć się razem z rodzajnikami określonymi (der, die, das).Żeby ułatwić Wam zapamiętywanie, użyję do każdego rodzaju innego koloru.Od sierpnia 1961 do listopada 1989 system umocnień o długości 45,1 km (betonowy mur, okopy, zapory drutowe, miny) oddzielał Berlin Wschodni, stolicę Niemieckiej Republiki Demokratycznej i miejscowości zachodniej Brandenburgii od Berlina Zachodniego.. Chodzę do liceum interesuje się robienię zdjęć różnych owadów np. pająków, motyli i gąsienic.Lubię jeszcze grać w tenisa ze swojimi znajomymi.W mojej rodzinie bardzo często dochodzi do konfliktów.. Jestem absolwentem filologii germańskiej Uniwersytetu Warszawskiego Oferuję tłumaczenia z j.polskiego na niemiecki i z niemieckiego na polski w bardzo konkurencyjnej cenie.. Mój tata ma na imie Wojtek.. Czasami nawet za bardzo nas rozpieszcza, lecz mi to nie przeszkadza, gdyż uwielbiam spędzać czas w jej.Bardzo kocham moją, całą rodzinę i bardzo się cieszę, że ją posiadam.. Mam na imię Damian mam 16lat mieszkam w Elblągu i pochodzę z Polski..

Opublikowano 13th June 2015,. list-o-rodzinie.

Proszę podajcie mi przykładowe zwroty które mogą mi się przydać- do tego tłumaczenia.. książek oraz spacery z moimi dziecmi a także psem maksem.chodze w weekendy do szkoły ,gdzie ucze sie także niemieckiego,wasz jezyk jest trudny ale ucze sie pilnie.na dzisiaj tyle.jaki jest twój adres e-mail?prosze .. ma 40 lat i jest elektrykiem itd o Mamie bracie i siostrze.Moja babcia bardzo troszczy się o wszystkie wnuki.. Słowniczek obrazkowy - lekcja.. Rodzina.. mam rodziców siostrę i 2kotyNIEMIECKI !. Die Familienmitglieder (Członkowie rodziny).. Czasami mogę wyjść do dyskoteki.Małe wypracowanie o rodzinie-pomoc..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt