Napisz cos o swojej rodzinie po niemiecku
Polish Wśród grup kontaktów możesz mieć także grupy Znajomi, Rodzina i Współpracownicy.Hobby po niemiecku Wyrażanie swoich zainteresowań w języku niemieckim to bardzo ważna umiejętność.. Co do nauki "dzień przed" miałbym pewne wątpliwości, aczkolwiek uczyć się zawsze warto!. Taka kwalifikacja z pewnością przyda nam się podczas rozmowy o prace, czy przy zwykłej koleżeńskiej pogawędce.Tych słówek warto się nauczyć gdy będziemy chcieli wyjechać na urlop do krajów niemieckojęzycznych.Witam mam do mapisania list po niemiecku w czasie przeszłym: Spędziłam wakacje nad morzem z rodzina.. Sie hat kurze, schwarze, glatte Haare und braune Augen.Opis rodziny po niemiecku - tymi słowami możesz opisać rodzinę.. Uprzejmie dziękuję za czas poświęcony na udostępnianie tego postu dalej.Już o 7 wstaję.. Adrian kształci sie w tym samym zawodzie co najstarszy brat.. Jestem uzdolniona językowo - mówię po angielsku, niemiecku i francusku.. zadanie dodane 29 .Poniżej znajdziecie różnego rodzaju życzenia urodzinowe po niemiecku z tłumaczeniem na polski.. Napisz list do koleżanki z Wiednia, w którym napiszesz: * gdzie i z kim wypoczywałaś, * o zakwaterowaniu i wyżywieniu, * o spędzonym wolnym czasie i szczególnych atrakcjach, * zapytasz o wakacje koleżanki i pozdrowisz jej rodzinę.Jedzenie po niemiecku to kolejna grupa słówek, którą warto poznać..

Najpierw jest po polsku a potem po niemiecku.

POTRZEBUJE NAPISAC OBOWIĄZKI DOMOWE PO NIEMIECKU BŁAGAM O POMOC 2009-05-28 19:12:05; Załóż nowy klub .. Moim obowiązkiem jest sprzątanie swojego pokoju , pomaganie rodzicom.. O rodzinie źle się nie mówi - coś w tym jest .. Mąż Ehemann 🙂 o ile dobrze się nauczyłam.. Tak jak prosiles w liscie opisze siebie i swoja rodzinę.. Tomek jest wysokim brunetem pracuje jako informatyk.. Jem śniadanie i się ubieram.. Uczęszczam do gimnazjum.. 2010-02-06 09:54:47; Poszę o pomooc.. Co dziennie muszę ścielić łóżko.. Mam dwóch braci Tomka i Adriana.. O 11 uczę się i odrabiam lekcję.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Aby lepiej je sobie utrwalić możecie pójść do kuchni i spróbować nazwać jak najwięcej rodzajów jedzenia po niemiecku.Przykład opisu mamy po niemiecku z tłumaczeniem Opis mamy po niemiecku - wzór.. Wraz ze swoja rodzina mieszkam w Żarach.. Mam na imię Damian mam 16lat mieszkam w Elblągu i pochodzę z Polski..

O 19 wracam do domu.Członkowie rodziny po niemiecku.

Fotografuję chętnie naturę.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. TomaszNapisz coś o sobie!. Nie spędzamy aż tyle czasu razem, ale się kochamy.. Dokładnie chodzi mi o napisanie kilku zdań po niemiecku na temat swojej przyszłości .Najprostsze 20 zdań po niemiecku o sobie.. Po szkole .kto po niemiecku napisze mi przepis np na ciasto czy sałatke obojetnie co .. Ich trinke gern Tee mit Zitrone.Wpis na bloga po niemiecku jest formą pisemną, która obowiązuje na maturze z języka niemieckiego od niedawna.. o Dziewczynie bo jestem dziewczyną ;) I czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć chodź trochu o tej budowie zdań ?. 🙂 3.9 / 5 ( 48 votes )Ja nazywam się Daniela i mam 14 lat.. Co tydzień podlewam kwiaty.. Krótki biogram może Ci być potrzebny na profilu społecznościowym albo zawodowym, na portalu randkowym, w CV, w folderze informacyjnym, na stronę firmową albo we wszelkich zgłoszeniach na kursy, webinary, szkolenia i warsztaty.Często masz problem jak napisać krótką informację o sobie (czyli biogram) w taki sposób, aby była atrakcyjna, przejrzysta i .Przykłady użycia - "rodzina" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. 0 głosów.. Ich bin Sylwia Koch.. Lubię jeszcze grać w tenisa ze swojimi znajomymi.Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego..

napisz: Najprostsze 20 zdań po niemiecku o sobie PS.

W sumie to już napisałam i chce żebyście ocenili oraz powiedzieli co jeszcze mam napisać ,, A o to moje wypracowanie ; ( nie podawalam nazwiska bo to jest tajemniaca) .. 2010-03-03 21:50:41; Muszę napisać kilka zdań.i oto moje zadanie .Napisz kilka zdań o swojej rodzinie.. Kilka zdań o swojej rodzinie po Francusku 2011-02-28 20:02:17; niemiec ;d powiedz 5 zdań o swojej rodzinie.. Pierwsze dwie strony zawierają życzenia urodzinowe w formie zdań, a kolejne wierszyki urodzinowe które najlepiej nadają się na kartki urodzinowe po niemiecku.. Jeśli artykuł okazał się przydatny, kliknij przycisk „Lubię to!". Podane wyrażenia pozwalają nam nie tylko na naukę podstawowych słówek z tego zakresu, ale od razu pokazują również ich przykładowe wykorzystanie w zdaniu.Napisz 8 zdań o swoim hobby po niemiecku, w moim przypadku to piłka nożna.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.To już wszystko co musisz wiedzieć o tym, jak napisać e-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku.. Pomocy !. będzie naj ;) To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćPS.oczywiście opisałam ci moją rodzinę tylko na przykład (ale dodaj jeszcze co lubi babcia,dziadek,wujek,ciocia robić).Niestety po niemiecku ci nie napiszę chyba że tu : a potem sobie sprawdzisz czy dobrze (to jest o wiele lepsze od tłumacza google) ;)Opisz swoja najlepszą przyjaciółke po niemiecku..

Napisać 15 zdań o sobie i o swojej szkole.

Chodzę do liceum interesuje się robienię zdjęć różnych owadów np. pająków, motyli i gąsienic.. 25 pkt za rozwiązanie + 13 pkt za najlepsze rozwiązanie - 31.1.2017 (15:29) - przydatność: 78% - głosów: 9Dziękuję za list i twoje zdjęcie.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Do opisu rodziny potrzebujesz oczywiście wszystkich jej członków.dzisiaj już trzecia część Opowiadanie o sobie po niemiecku, a konkretnie - Hobby, zainteresowania.Przypominam wszystkim opiekunkom oraz opiekunom osób starszych przygotowującym się do rozmowy kwalifikacyjnej czy też telefonicznego testu z języka niemieckiego, że ten temat na pewno zostanie tam poruszony.Napisz o sobie,rodzinie,szkole, kolegach,zainteresowaniach i planach na przyszłośc.. O 15 odwiedzam dziadków.Grilujemy albo idziemy na spacer do parku.. O 7:50 ie z rodzicami do kościoła.. Do opisu rodziny będziesz potrzebować takich przymiotników: Członkowie rodziny po niemiecku.. 2011-06-01 16:19:12 opisz swoją rodzinę po niemiecku 2009-12-05 11:12:23 opisz swoja ulubiona pore roku po niemiecku 2010-10-24 17:28:41Rodzina i Rodzicielstwo (33979) Single (11071) Tylko dla Chłopaków (44530) .. Z pewnością przydadzą się nam one w codziennym życiu, podczas robienia zakupów, lub czytania przepisów kulinarnych.. Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 6 rozwiązań: autor: glomba1 21.4.2010 (20:13) Zdania po niemiecku Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 4 rozwiązania: autor: Pataaaaa 26.4.2010 (15:52) Opisz swojego wymarzonego przyjaciela Przedmiot: Język niemiecki .Mam nadzieje że o coś takiego ci chodziło..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt