Przeczytaj tekst dobierz wlasciwy naglowek a-f do kazdej czesci tekstu
Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej części tekstu (4.1.-4.4.).. Przeczytaj tekst.. ZADANIE 7 Przeczytaj tekst.. Uwaga: dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnego fragmentu tekstu.. Tylko sprawdzić trzeba,z gory dziekuje.Przeczytaj tekst.. Zakreśl literę .Do każdego opisu wyprawy dobierz nazwisko podróżnika, który tą wyprawą kierował.. Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej części tekstu (4.1.-4.4.).. Dopytaj ; Obserwuj Zgłoś nadużycie!. Uwaga: dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej części tekstu.. Jeden nagłówek został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnego fragmentu?. Uwaga: jeden nagłówek został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnego fragmentu tekstu.. Język ANGIELSKI poziom podstawowy - to z nim maturzyści musieli się zmierzyć trzeciego dnia egzaminu dojrzałości.. Dwa tytuły nie pasują do żadnego akapitu.. Ich dzikie okrucieństwo wszystko przewyższa: za pomocą żelaza żłobią głębokie blizny w policzkach nowo narodzonych dzieci, żeby zniszczyć wszelki puch; toteż i do starości są bez zarostu i szpetni.. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. Uwaga!. Wskazówka: Wpisz w odpowiednią literę w odpowiednim polu.Angielski: Przeczytaj tekst i dopasuj wyrażenia?. Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej części tekstu (4.1.-4.4.).. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.Do każdego z nich dobierz odpowiednie zdanie (A-E)..

Dobierz właściwy nagłówek A-F do każdej części tekstu.

Do każdego akapitu (1-5) dopasuj właściwy tytuł (A-G).. Uwaga: dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej części tekstu.. 2011-11-04 15:24:26Znasz odpowiedź na zadanie: Przeczytaj poniższy tekst, a następnie dopasuj nagłówki (A-F) do fragmentów listu (1-5).. Wpisz odpowiednie litery w kratki.. OdPrzeczytaj i przetłumacz poniższy tekst, a następnie każdemu fragmentowi (1-4) przyporządkuj odpowiedni nagłówek (A-E).Jeden nagłówek został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnego fragmentu.. 2011-05-19 22:02:17 Przeczytaj cztery krótkie teksty.. Za każde poprawne rozwiązanie otrzymasz 1 punkt.Przeczytaj tekst źródłowy, a następnie zaznacz poprawną odpowiedź.. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. E Don't worry so mu about your health.Dopasuj do każdego tekstu (1-5) odpowiednie zakończenie zdania (a-f) 1.Hi, Peter!. To z nim zmagali się maturzyści trzeciego dnia egzaminów.. Wpisz odpowiednią literę w miejsca 4.1.-4.7.. Uwaga: dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej części tekstu.. Kliknij i odpowiedz.Przeczytaj tekst.. Wpisz rozwiązania do tabeli.. 2016-10-25 17:34:28; Przeczytaj komentarze unieszczone na forum internetowym (a-c) oraz pytania ich dotyczące(1_4).do każdego pytania dopasuj właściwy komentarz.jeden z komentarzy pasuje do dwóch pytan 2015-11-23 19:10:09Przeczytaj poniższy tekst, z którego usunięto tytuły akapitów..

Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej części tekstu (1-4).

Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej części tekstu (4.1.-4.4.).. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnego ogłoszenia.. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. Wpisz odpowiednią literę w miejsca 2.1.-2.4.. Wpisz w okienka odpowiednie litery.. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. Wp…Przeczytaj tekst.. 2011-02-05 14:10:37ZADANIE 5 Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Angielski - podstawa, czyli matura z języka angielskiego na poziomie podstawowym.. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. C. Sii creativo quando prepari i pasti!Zad 1.Przeczytaj tekst.Dobierz wlasciwy naglowek (a-f)do kazdego fragmentu tekstu.wpisz odpowiednia litere w miejsca (1-4)Uwaga dwa naglowki zostaly podane dodatkowo i nie pasuja do zadnego fragmentu !. Angielski - ten język maturzyści zdają w poniedziałek, 8 maja.. (0-4) Przeczytaj teksty.. Odpowiedzi i arkusz CKE zPrzeczytaj tekst.. 7.1.Rozumienie tekstu czytanego zadanie 4 - poziom podstawowy Przeczytaj tekst.. A Zadanie 8.. Wpisz w luki (1-4) litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.Trwa matura 2015.. ODPOWIEDZI, ARKUSZE CKE, ROZWIĄZANIA ZADAŃ - to wszystko .Przeczytaj tekst.. 2011-10-08 13:16:55 Przeczytaj cztery krótkie teksty..

Dobierz właściwy nagłówek (A-H) do każdego fragmentu tekstu.

Od rana poziom podstawowy, po południu - rozszerzony.. Dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnego tekstu.. Uwaga: dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej części tekstu.Przeczytaj tekst.. Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej części tekstu (4.1.-4.4.).. Pobierz jpg.. Zakreśl literę A, B, C lub D.. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej części tekstu (4.1.-4.4.).. Dzięki :) .Przeczytaj tekst.. od Aanetad 05.03.2017 Zaloguj się by dodać komentarz .Gdzie do tekstu wstawić podane wyrazy, angielski I gimnazjum ?. Uwaga: dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej części tekstu.. Frank 2.Peter!Dołącz do nas i ucz się w grupie.. Do każdego z pytań 1 - 4 dobierz właściwą odpowiedź, zgodną z treścią tekstu .. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. 2011-11-04 15:24:26Teksty do zadań 1-3 (wywiad z Niną, cztery wypowiedzi na temat żywności i przemysłu spożywczego i sześć innych tekstów)) zostały odtworzne z płyty CD - transkrypcja dostępna jest tutaj .Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ [MATURA 2018] Przeczytaj tekst.. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. Tekst w załaczniku daje NAJ !Trwa matura 2016.. Zadanko w załączniku :) 1 Zobacz odpowiedź 1 odpowiedź Cytrynowysorbet20 4.1..

Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdego części tekstu (1-4).

Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej części tekstu (4.1.-4.4.).. Do każdego z pytań 1 - 4 dobierz właściwą odpowiedź, zgodną z treścią tekstu..Komentarze

Brak komentarzy.