Niebezpieczne sytuacje na drogach
Subskrybuj nasz kanał i włącz powiadomienie .Stop Cham - Niebezpieczne i chamskie sytuacje na drogach WWW Twitter Facebook pliki możesz wysyłać za pomocą źródło: STOP CHAM Zobacz także: Stop Cham #428 - Niebezpieczne i chamskie sytuacje na drogach -… Czytaj dalej Stop Cham #449 - Niebezpieczne i chamskie sytuacje na drogach - STOP CHAMStop Cham #445 - Niebezpieczne i chamskie sytuacje na drogach Zapraszamy na 445 odcinek serii Stop Cham >>> Oglądaj inne filmiki opublikowane na naszej stronie <<< Kompilacja niebezpiecznych sytuacji na polskich drogach, agresji i chamstwa.. Ściągnij wideo.. anuluj.. To jedno z najbardziej niebezpiecznych zjawisk dla kierowców.. - Najnowsze Sytuacje na Polskich drogach #68 - Duration: 10:48.Duże pliki możesz wysyłać za pomocą źródło: STOP CHAM Zobacz także: Stop Cham #440 - Niebezpieczne i chamskie sytuacje na drogach -… Czytaj dalej Stop Cham #443 - Niebezpieczne i chamskie sytuacje na drogach - STOP CHAMStop Cham #440 - Niebezpieczne i chamskie sytuacje na drogach - STOP CHAM.. Dodaj komentarz.. Jakość: 360p 480p 720p 1080p.. Najlepsze komentarze; Najnowsze komentarze; anonim237 (*.. Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.. Niebezpieczne wyprzedzanie i cwaniactwo to codzienność wśród polskich kierowców.Piętnujemy te zachowania w naszych kompilacjach.Super Kierowca - Niebezpieczne sytuacje na polskich drogach #30 12 lipca 2020, 10:49 przez Super_Kierowca | Do ulubionych | Skomentuj Głosów 18 (w tym negatywnych: 0) jest moc..

Stop Cham #489 - Niebezpieczne i chamskie sytuacje na drogach.

naruszenie regulaminu było naruszenie prywatności .Stop Cham #470 - Niebezpieczne i chamskie sytuacje na drogach - [Video] Nowy Ford Bronco, Ford Bronco Sport, BMW iX3 - #477 NaPoboczu - [Video] Złomnik: Peugeot 305 i lokomotywownia Płaszów - [Video] Polskie Drogi #177 - [Video] Suzuki Ignis 2020 1.2 SHVS test PL Pertyn Ględzi - [Video]Niebezpieczne sytuacje na drogach: kobieta zostawiła wózek dziecięcy na pasach Dodano poniedziałek, 7.09.2015 r., godz. 16.27.. Odblokuj dostęp do 8271 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!. Morze jest jednym z najczęściej wybieranych kierunków Polaków na długi weekend.. Niebezpieczne wyprzedzanie i cwaniactwo to codzienność wśród polskich kierowców.Piętnujemy te zachowania w naszych kompilacjach.Niebezpieczne i chamskie sytuacje na drogach.. STOP CHAM - Stop Cham #440 - Niebezpieczne i .Widać to również po sytuacji na drogach, gdzie ruch jest znacznie wzmożony powodując niebezpieczne sytuacje.. Menu Menu główneStop Cham - Niebezpieczne i chamskie sytuacje na drogach Zapraszamy do oglądania kolejnego odcinka naszej serii.. Zapraszamy na naszą stronę stop-cham.pl Facebook Stop.Cham.Team Twitter stop_cham Instagram stopcham Mail: [email protected] Masz ciekawy film wyślij go nam..

To nazwa kampanii promującej bezpieczeństwo na drogach.

15.57 sygnalizował zamiar zmiany jak miał jeszcze przerywaną a ty miałeś lewy pas wolny mogłeś zjechać albo go wpuścić przed .Niebezpieczne i chamskie sytuacje na drogach.. Często są to bardzo niebezpieczne sytuacje ale przez wzgląd na f.Zapraszamy na naszą stronę Facebook Twitter Instagram Cham - Niebezpieczne i chamskie sytuacje na drogach WWW Facebook Mail: [email protected] M.Stop Cham #466 - Niebezpieczne i chamskie sytuacje na drogach Zapraszamy na 466- odcinek serii Stop Cham >>> Oglądaj inne filmiki opublikowane na naszej stronie <<< Kompilacja niebezpiecznych sytuacji na polskich drogach, agresji i chamstwa.. Na filmie zarejestrowano między innymi kobietę, która pozostawiła wózek dziecięcy na pasach.19 komentarzy do "Niebezpieczne i chamskie sytuacje na drogach" J33ry pisze: 05/08/2017 o 14:49.. Komentarze .Najlepsze filmiki w internecie.. Super Kierowca 10,558 views.. Na drogach pojawia się wówczas gołoledź, zwana również czarnym lodem, a ryzyko wypadku wzrasta nawet 16-krotnie.. Duże pliki możesz wysyłać za pomocą Panel nagłówkowy.. Najlepsze komentarze.. "Posłuchaj znanego człowieka, co złego na drodze Cię czeka".. Następne wideo.. Niebezpieczne wyprzedzanie i cwaniactwo to codzienność wśród polskich kierowców.Piętnujemy te zachowania w naszych kompilacjach.Jadąc samochodem możemy być świadkiem bardzo nietypowych zachowań innych użytkowników drogi..

Przekłada się to na sytuację na drogach, gdzie dochodzi do niebezpiecznych wypadków.

Momencik, trwa ładowanie komentarzy Reklama .. Zarejestrowałeś niebezpieczna zdarzenie na drodze.Stop Cham #192 - Niebezpieczne i chamskie sytuacje na drogach 264 Stop Cham #208 - Niebezpieczne i chamskie sytuacje na drogach 277 Stop Cham #161 - Niebezpieczne i chamskie sytuacje na drogach 271Stop Cham #492 - Niebezpieczne i chamskie sytuacje na drogach .. Na nagraniu udostępnionym przez policję widać kierowcę, który dojeżdżając do miejsca, gdzie ruch kierowany jest wahadłowo, ignoruje czerwone światło.Super Kierowca - Niebezpieczne sytuacje na polskich drogach #32 Jaguar XKE Warszafka Po Stolicy #70 Urywki z życia kierowców trolejbusów No ale dziewczyna tam jest mega opanowana Ford Model 78 Buick Riviera Reklama.. Zamieszczamy w niej .IMGW ostrzega, że przez trzy dni - od poniedziałku do środy - pół Polski (łącznie osiem województw) może spodziewać się opadów marznącego deszczu.. Kompilację niebezpiecznych sytuacji zarejestrowanych na poznańskich drogach przesłał jeden z naszych czytelników.. Drogi Wykopowiczu.. Na tym odcinku A1 między Rybnikiem a Gliwicami jazda środkowym pasem jest nagminna.. Znane osoby ze świata sportu, muzyki , kabaretu i mediów komentują niebezpieczne sytuację na drodze.. w załączonym linku do Polityki Prywatności przypominamy podstawowe informacje z zakresu przetwarzania danych osobowych dostarczanych przez Ciebie podczas korzystania z naszego serwisu..

Pewex.pl ...Super Kierowca - Niebezpieczne sytuacje na polskich drogach #24 - Duration: 10:10.

Niebezpieczne wyprzedzanie i cwaniactwo to codzienność wśród polskich kierowców.Piętnujemy te zachowania w naszych kompilacjach.Stop Cham #471 - Niebezpieczne i chamskie sytuacje na drogach Zapraszamy na 471- odcinek serii Stop Cham >>> Oglądaj inne filmiki opublikowane na naszej stronie <<< Kompilacja niebezpiecznych sytuacji na polskich drogach, agresji i chamstwa..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt