Jak spędziłem ferie po niemiecku
nauka słówek, nauka słówek online, niemiecki, niemieckie zwroty, po niemiecku, przydatne zwroty, szkoła językowa .Mam do napisania pare zdań po niemiecku jak spędziłem swoje wakacje i to jeszcze w czasie przeszłym Perfekt.. W niedzielę z moją rodziną usiedliśmy przy wielkanocnym śniadaniu.. Myślę, że ten list wystarczy jako zadośćuczynienie.. Co znaczy i jak powiedzieć "Ferien" po polsku?. Definicja .. Spędziłam tam 2 tygodnie.. Było fajnie, bozawsze dołączały się do nas sąsiedzi mojej .Przykładowy opis wakacji/urlopu.. Czerwiec 18, 2020, 12:22:07 pm .Tematyka dzisiejszych zwrotów jak najbardziej oddaje klimat piątkowego wieczoru.. czyli bez czasów itp.Tłumaczenie słowa 'ferie zimowe' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. Tegiriczbe ferue spędziłem bardzo dobrze, ale było za krótkie.. Wzór pocztówki po niemiecku, zwroty przydatne podczas pisania pocztówki.. Wyjazd był bardzo udany, choć na początku mieliśmy kilka problemów w czasie podróży pociągiem.. 36 Należy bowiem zauważyć, podobnie jak rząd […] francuski, .ferie zimowe - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. Rzeczywistość jednak okazała się inna i tradycyjnie ferie spędziłem w domu.. Myślę, że ten list wystarczy jako zadośćuczynienie.. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'spędzenie' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.Ferien - tłumaczenie na polski oraz definicja..

Jak spędzacie ferie zimowe?

Resztę wakacji spędziłem z kuzynostwem na wsi.wakacje - opis wakacji, jak spędziłem -łam wakacje.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Rozpoczyna się weekend i zapewne większość z Was z wielką radością oddaje się tym czynnościom, które sprawiają przyjemność.. Odwiedzaliśmy pobliską plażę, spacerowaliśmy po miasteczku, a także korzystaliśmy z basenów.. Oprócz przyjemnych rzeczy musiałam znaleźć czas także na takie czynności jak odrabianie lekcji czy uczenie się na sprawdziany.ferie po niemiecku .. Zjeżdżając ze stoku po raz pierwszy czułem się bardzo pewnie.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. pl. Czas uczniowskich wyjazdów +26 definicje .. Mam nadzieję, że podobnie jak ja, wolicie spędzać swój czas wolny na powietrzu, niż marnować go przed komputerem, telewizorem czy biegając między klubami.. Śniegu nie brakowało.. Passantin 2012-02-29 20:39:23 UTC #3Wypracowanie na temat: jak spędziłem święta, czyli kompromitacja.. Co oznacza, że nie zaliczyłem wywrotki.. Wieczorami oglądałyśmy troche telewizji.. Opis jest z życia wzięty, a konkretnie życia mojego i Fabiana 🙂 Jak widzisz stosuję raz czas Präteritum, raz Perfekt, odnosząc się do przeszłości.Nowa Sól, 20.02.2006r..

Piszę wypracowanie po niemiecku na ...

Byłem w polskich górach na nartach razem z rodziną.. Napisano 13-02-2007 13:03, .. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Ferie zimowe w tym roku były dla mnie bardzo udane.. Tak jak już wspomniałem, zimowe.Zadanie: napisz 10 zdań o tym jak spędziłeś wakacje w czasie Rozwiązanie: moze byc w takim stylu 1 co dziennie chodziłem po molo 2 co jakiś czas z Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. Jeśli spędzałeś czas w domu, może dowiedziałeś się czegoś co Cię poruszyło, może odwiedził Cię kolega, koleżanka?. Ja byłam w gorach.. Codziennie z moja siosta chodziłysmy na narty.. Tłumaczenia w słowniku polsko - niemiecki.. Pocztówka niemiecki.Pozostałe dni naszego wyjazdu spędziliśmy równie wspaniale.. ferie /ˈfɛrjjɛ/ rzeczownik gramatyka .. (8-10 zdań) Bardzo proszę, o pomoc.. - ferieJeśli ferie były śnieżne można opisać spacer np. z psem, koleżanką po zimowym lesie.. Rodzice byli ze mnie bardzo dumni.. Może zrobiłeś w ferie coś na co normalnie nie masz czasu, albo nawet ochoty.Jak się uczyć • Mapy myśli • ..

Pocztówka po niemiecku - przykład.

2011-09-21 21:07:35; .. Ferie zimowe spędziłem u babci na wsi w (wpisz nazwę miejscowości) Było tam super.. Nie pisałam do ciebie długo bo miałam ferie i wraz z przyjaciółmi wyjechałam na tydzień do Szczyrku.. Chodziłam z psem na spacery, pomagałam w domu i czytałam książkę.. Tak jak już wspomniałem, zimowe wakacje, choć krótkie, były dla mnie wypełnione zajęciami w stu procentach.napisać 10 zdań jak spędziłem ferie Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Jedziecie w góry, jesteście u dziadków, jeździcie na sankach lub nartach?. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Napisz jak spędzasz ferie zimowe.. Upragnione wakacje spędziłem w domu.W ten sposób dobrnęliście do końca mojej listy.. Wieczorem uczestniczyłem we mszy świętej, gdzie święciło się ogień i wodę.. Pogoda była ładna.. Ona jest bardzo ciekawa, ale trudno mi się ją czyta bo jest cala po niemiecku.. A na tłumacza nie chcę wchodzić, ponieważ wiem jak on tłumaczy.. rzeczownik plural gramatyka .. Drogi Bartku Bardzo dawno nie pisałem, wiem, ale ferie spędziłem tak intensywnie, że po prostu nie znalazłem czasu.. - WinterferienSprawdź tłumaczenia 'spędzenie' na język Niemiecki.. Z poniższych zwrotów na pewno uda Wam się ułożyć parę zdań lub całe opowiadanie po niemiecku o feriach zimowych.Jak jest po rosyjsku "spędziłam" ?. Byłam tam z moja siostrą..

Co znaczy i jak powiedzieć "ferie zimowe" po niemiecku?

Z niemeckiego nie jestem zabardzo dobry, więć bardzo prosze o pomoc w przetłumaczeniu tych paru zdań :) Z góry dziękuje za POMOC !. A teraz czas na przykładowy opis wakacji po niemiecku.. Mogłam spać do południa, a kiedy wstałam razem z bratem szliśmy na górkę z której zjeżdżaliśmy na workach ze słomy.. Nowa Sól, 20.02.2006r.. Zaloguj si ę lub zarejestruj.. Czwartek, ledwo wróciłem do domu na święta dostaję informację.. Potem poszłyśmy do kawiarni na herbatę.. Jak widzicie, by wypocząć, zrelaksować się wcale niepotrzebne są używki, wystarczy trochę kreatywności i chęci:)!Byłam też zwiedzać Grobię.. Było wspaniale!. Wieczorem tradycyjnie poszedłem do kościoła.Tłumaczenie słowa 'ferie zimowe' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.Moje ferie ziomowe były wspaniałe i fantastyczne.. Po kilku dniach zauważyłem, że coraz lepiej pływam.. W Wielką Sobotę rano poszedłem poświęcić pokarmy.. :D Bo jak sama to napisałam to naciągane 2 było.. W miarę łatwe zdania bym prosiła na poziome 1 gim.. Okazało się, że wsiedliśmy do .Zadanie: napisz list prywatny do kolegi o tym jak spędziles święta Rozwiązanie:wpisz miejscowość i datę drogi tomku zmień imię na to, które chcesz piszę do ciebie ten list, ponieważ chcę opowiedzieć ci jak spędziłem ten śiąteczny czas dawno się nie widzieliśmy pierwszego dnia nic szczególnego się nie działo postanowiłem odrobić lekcję aby potem już nie zaprzątać .W ferie byłem na pagórku, z którego wraz z moimi przyjaciółmi/znajomymi zjeżdżałem na sankach.. Drogi Bartku Bardzo dawno nie pisałem, wiem, ale ferie spędziłem tak intensywnie, że po prostu nie znalazłem czasu..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt