Sprawdzian z lektury pt ania z zielonego wzgórza
Rozpocznij test.. Ania z Zielonego Wzgórza.. 1. odpowiedz na podstawie tabeli: [standard czytanie] autor henryk sienkiewicz* l.m.montgomery juliusz sŁowacki jan kochanowski tytuŁ w pustyni i w puszczy ania z zielonego wzgÓrza balladyna treny rodzaj literacki epika epika dramat lirykaAnia z Zielonego Wzgórza (Anne of Green Gables) Matthew i Marilla Cuthbert decydują się zaadoptować chłopca, by pomagał w pracy przy farmie zwanej Zielonym Wzgórzem.. Uważnie przeczytaj pytania, odpowiedź wpisz pod pytaniem w wykropkowane miejsce.. Kim była Małgorzata Linde?. Bohaterka to osoba nieprzeciętna, wyjątkowa, o niezwykle bujnej wyobraźni, bardzo wrażliwa na piękno przyrody i uczucia innych ludzi.. Test z Ani z Zielonego wzgórza składa się z 18 pytań o różnym poziomie trudności.. Dlaczego Ania postanowiła przerwać naukę i pozostać na Zielonym Wzgórzu ?. Miała rudę włosy, była bardzo szczupła i skromnie ubrana.. Napisz list do autorki lektury i poproś ją aby .Ania z Zielonego Wzgórza - dziewczynka, która została adoptowana przez Marylę oraz Mateusza.. Tagi dla tego testu: przygoda książka przyjaźń zabawa rodzina uczucieZobacz quiz: Ania z Zielonego Wzgórza.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. "Ania z Zielonego Wzgórza" Czy na pewno wiesz wszystko o Ani Shirley?. Ania z Zielonego Wzgórza.. Urodziła się w Bolinbroke w Nowej Szkocji..

Test z lektury „Ania z Zielonego Wzgórza".

ze wzrokiem .. W krótkim czasie swoją osobowością i .GRUPA A (IMIĘ I NAZWISKO) Kartkówka sprawdzająca poziom wiedzy o lekturze „Ania z Zielonego Wzgórza" Drogi uczniu!. 9026 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Została zachowana oryginalna pisownia autora.. "Ania z Zielonego Wzgórza" to tekst: [STANDARD KORZYSTANIE Z INFORMACJI] a)poetycki b) literacki c) publicystyczny 6.. Rozwiązuj Quizy i zgarniaj atrakcyjne nagrodysprawdzian z lektury pt. ania z zielonego wzgÓrza z uwzglĘdnieniem standardÓw egzaminacyjnych.. Jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley?. Szczęśliwe chwile na Zielonym Wzgórzu mijały szybko.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Powieść rozpoczyna się na samym początku czerwca w słoneczne popołudnie, gdy o wpół do czwartej Małgorzata Linde dostrzega jadącego na wozie Mateusza Cuthberta.z sercem .. Test Ania z Zielonego Wzgórza.doc.. Szukaj.. ZapraszamySprawdź, co zapamiętałeś z książki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. Ania doroślała i musiał zacząć poważnie myśleć o przyszłości.. Podobne działy.. Rozwiąż test i sprawdź jak dobrze znasz fabułę książki.. Miłego rozwiązywania!Ania z Zielonego Wzgórza To jest test który pomoże wam sprawdzić wiadomości dotyczące książki sławnej pisarki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza"..

Będziesz miał/a z niej sprawdzian?

ponieważ chciała dawać korepetycje Dianie .. Przecie Ŝ nigdy o tej porze roku nie je ździ do miasta i nigdy nie udaje si ę z wizyt ą, i to jeszczeAkcja powieści „Ania z Zielonego Wzgórza rozgrywa się w II połowie XIX wieku.Dzięki lekturze kolejnych tomów powieści z serii o Ani Shirley można wywnioskować, że opisane wydarzenia przypadają na lata 1877-1882.. Tam tez uczył się Gilbert.test ze znajomoŚci lektury pt. „ania z zielonego wzgÓrza" l. m. montgomery Uczniu, przeczytaj dokładnie test, zastanów się i odpowiedz na pytania.. ponieważ zakochała się w Gilbercie .. Autorka opisała w niej historię dziewczynki z domu dziecka, która znajduje dom.. Jednakże gdy mężczyzna przyjeżdża po podopiecznego na stację, nie zastaje tam nikogo, z wyjątkiem rudowłosej dziewczynki Anne Shirley.Streszczenie lektury: ,,Ania z Zielonego Wzgórza".. Życzę wam powodzenia!. 2.Ania z Zielonego Wzgórza to powieść kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery.. Udostępnij.. W związku z tym podjęła naukę w Charlottetown.. N a j To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćPlik test 2.pdf na koncie użytkownika poczta.anka • folder Ania z Zielonego Wzgórza • Data dodania: 4 maj 2012 .. TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY pt Ania z Zielonego Wzgórza.doc.. Test Ania Z Zielonego Wzgórza.txt.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie..

Lucy Maud Montgomery, "Ania z Zielonego Wzgórza" - test z lektury.

Kim była Małgorzata Linde - test.docx.. klp.pl Lektury Analizy i interpretacje Motywy literackie Epoki .. Ania z Zielonego Wzgórza - czas i miejsce akcji .ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA Tytuł oryginału „Anne of Green Gables" .. si ę na Zielone Wzgórze i wybadam Maryl ę, dok ąd to Mateusz pojechał i w jakiej spranie.. Twoją lekturą szkolną jest ta książka?. Narratorem lektury pt. Ania z zielonego wzgórza jest główną bohaterką Podkreśl właściwą odpowiedź: [STANDARD WYKORZYSTYWANIE WIEDZY W PRAKTYCE] PRAWDA FAŁSZ 7.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Lektury szkolne .Plik TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY pt Ania z Zielonego Wzgórza = z odpowiedziami.doc na koncie użytkownika poczta.anka • folder Ania z Zielonego Wzgórza • Data dodania: 4 maj 2012.. Dorota 4 lata temu.. W każdym zadaniu tylko jedna odpowiedź jest poprawna.. Jej rodzice, Walter i Betty, byli nauczycielami.. tu sprawdzisz swoją wiedze na temat przygód w pierwszej części serii "Ania z Zielonego Wzgórza"!. ponieważ chciała pomóc Maryli i zapobiec sprzedaży Zielonego WzgórzaAnia Shirley to główna bohaterka powieści Lucy Maud Montgomery pt. „ Ania z Zielonego Wzgórza".. Skomentuj..

"Ania z Zielonego Wzgórza" - test znajomości lektury.

Podobne działy.. Ania w wieku trzech miesięcy została sierotą.. Rozpocznij test.. .Test ze znajomosci lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" Proszę o odpowiedzi do tego testu z góry thx ^^ Ania z Zielonego Wzgórza - test ze znajomości lektury 1.. Literatura Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" Literatura Którym bohaterem z serii o Ani .Twoją lekturą szkolną jest ta książka?. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. bardzo szybki i ciekawy teścik mam nadzieje że w szkole pójdzie mi tak samo dobrze jak tu mam 10/10Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Test z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgórza" .Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. z kręgosłupem .. Rozwiąż ten test, a przekonasz się, czy zdasz!. Rozwiąż ten test, a przekonasz się, czy zdasz!. Test z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgórza ,, dzięki temu testowi poznasz dokładniej Anię z Zielonego Wzgórza .Jakie mogą być pytania na sprawdzianie z lektury: ,,Ania z zielonego wzgórza,, ?. Dziewczyna bardzo chciała zostać nauczycielką,.. sprzedawczynią w sklepie pana Blaira.. ponieważ nie otrzymała stypendium Avery'ego .. Traktowano ją jak przedmiot, który można zawsze oddać.. Z małej dziewczynki staje się młodą kobietą, która ma rozpocząć pracę i nadal pobierać nauki.Plan wydarzeń „Ani z Zielonego Wzgórza", Lucy Maud Montgomery Ania z Zielonego Wzgórza - streszczenie i opracowanie lektury.. Trafiała do różnych ludzi.. Akcja powieści „Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: A. w Anglii C. w Kanadzie B. w Szkocji D. w Stanach Zjednoczonych 2.. Nie musi ona być podana w formie zdania, najważniejsze żeby była trafna.Kto uratował Anię Shirley kiedy znalazła się na środku jeziora Sprawdzenie wiadomości z lektury Ania z Zielonego Wzgórza Pytania z lektury Ania z Zielonego Wzgórza Pytanie dotyczące Ani z Zielonego Wzgórza Test ze znajomości lektury Ania z Zielonego Wzgórza Jak nazywają się rodzice Ani Shirley Na jaki kolor Ania Shirley .Megatest, to nowoczesny serwis edukacyjny, oferujący darmowe testy.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Ania z Zielonego Wzgórza to pierwsza z serii powieści o przygodach Ani Shirley.. żoną pastora..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt