Testy z opowieści wigilijnej
Siłaczka Siłaczka Siłaczka.. Dodał: Dobre-Kino.Scrooge i Cratchit Geneza dzieła.. Przyjdź przygotowany na lekcję polskiego!. Czy pamiętasz, co spotkało Scrooge'a w Boże Narodzenie?. Zobacz: Przedstaw kolejne zjawy pojawiające się w domu Scrooge'a (Opowieść wigilijna)Utwór "Opowieść wigilijna" powstał w roku: 1852 1822 1839 1843 : 2.. 3.Duch Tegorocznego Bożego Narodzenia.. 3.Z kim mieszkał?. Powstała około 1843 r. Wydarzenia mają miejsce w Londynie w domu kupca Ebenezera Scrooge'a i w jego kantorze, w wigilię Świąt Bożego Narodzenia, w XIX wieku.. Bardzo łatwe.. Marceloli 4 lata temu.. „Opowieść wigilijna" - test trudny.. Odblokuj dostęp do 8278 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!. CZĘŚĆ PIERWSZA ODPOWIEDZ NA PYTANIA: 1.Test, sprawdzian z wiedzy lektury opowieść wigilijna!. UWAGA!. Można się lekko do tego przyczepić ;).Jak dobrze znasz książkę Karola Dickensa "Opowieść wigilijna"?. Jak dobrze znasz książkę Karola Dickensa "Opowieść wigilijna"?. 2.Duch Przeszłej wigilii.. Jak by ktoś miał jeszcze jakieś wiadomości o tej lekturze np.plan wydarzeń to proszę tu pisać Post został pochwalony 0 razyOdpowiedz na pytania: "Opowieść Wigilijna"!. To nie ulegało wątpliwości.. Scrooge, wspólnik Marleya, takŜe je podpisał, a jego nazwisko było cenione, cokolwiek by podpisał.. Quiz w Poczekalni.. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.Test z lektury "Opowieść wigilijna" K. Dickensa Przykro nam ale twoja przeglądarka nie obsługuje javascriptu, obsługa javascriptu jest konieczna do rozwiązywania naszych testów..

Należy do cyklu tzw. opowieści bożonarodzeniowych.

20 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. 2.Kim był główny bohater?. Przekonaj się sam!. PIERWSZA TO PYTANIA NA, KTÓRE POWINIENEŚ UDZIELIĆ ODPOWIEDZI.. Śluby panieńskie Śluby panieńskie Śluby panieńskie.Praca klasowa dotycząca lektury Ch.. 7.Co obiecywał Scrooge trzem duchom?. Bohaterowie.. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!Opowieść wigilijna Dickens Karol - nie dotarłeś do treści utworu?. Kobieta, która go kochała, odeszła od niego, gdyż bała się, że odrzuci jej uczucia, uświadomiwszy sobie jej pozycję społeczną.. Dickensa Opowieść wigilijna.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.„Opowieść Wigilijna" test z lektury.. GENEZA: Opowieść wigilijna to najbardziej znany utwór Karola Dickensa.. Na naszej stronie przeczytasz go w całości.. i trzeci (3.).. 0 .Charles Dickens, "Opowieść wigilijna" - test z lektury.. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.. Skomentuj.. Następne wideo.. 6.Do kogo zaprowadził Scrooge'a?. popularność: 242 dodał: Oktawia2001Z tytułowym bohaterem komedii Moliera Skąpiec, z panem Mudrowiczem, bogatym, zgorzkniałym, bezwzględnym człowiekiem z Szaleństw panny Ewy Kornela Makuszyńskiego.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Ja nazywali się duch drugi (2.). 2.Duch Przyszłych Wigilii.. Opowieść wigilijna Zawiera 18 pytań..

Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.

DRUGA TO ZREDAGOWANIE DŁUŻSZEGO WYPRACOWANIA ZGODNIE Z PODANĄ FORMĄ.. Ebenezer Scrooge, Fred - siostrzeniec Scooge'a i jego żona, Jakub Marley - duch przyjaciela i wspólnika Scrooge'a, Bob .Opowieść wigilijna Opowieść wigilijna - streszczenie i test Opowieść wigilijna - streszczenie i test.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. .Opowieść Wigilijną, jednak Charles to po polsku Karol, więc myślę, że autor testu wiedział co piszę ;) Lecz to prawda - Charles to nie polskie imię, tak samo jak Dickens nie jest Polakiem.. POWODZENIA.. Duch Przyszłej Wigilii.Test Granica - Zofia Nałkowska 1 Test Barok 2 Test Szatan z siódmej klasy - Kornel Makuszyński 1 Test W 80 dni dookoła świata - Juliusz Verne 2 Test Zdążyć przed Panem Bogiem - Hanna Krall 1 Test Kamienie na szaniec - Aleksander Kamiński 4 Test Pan Tadeusz - Adam Mickiewicz 5 Test Opowieść wigilijna - Karol Dickens 3 Test Antygona .Proszę o odpowiedzi do tych pytań.Bo za jakiś czas w szkole będę miał test ze znajomości lektury "Opowieść Wigilijna" a być może się pojawi któreś pytanie z tych wyżej.. Rozwiąż test!Test Opowieść wigilijna - streszczenie i test, Opowieść wigilijna podręcznika Lektury dla Klasa I. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Opowieści z Narnii Lew, Czarownica i Stara Szafa popularność: 1529 dodał: Nata512: Dzieci z Bullerbyn popularność: 288 dodał: gorzata006: Mitologia grecka- podstawy..

Akcja opowieści rozgrywa się w XIX wieku w Londynie w sklepie i domu Ebenezera Scrooge'a.. 5.Jak się nazywał drugi duch?

Gdzie pracował Scrooge z Marley`em?. 4.Kogo zapowiedział przyjaciel Marley'a?. Wanisz 3 lata temu.. PRACA KLASOWA SKŁADA SIĘ Z DWÓCH CZĘŚCI.. Opowieść wigilijna Zobacz co wiesz o tej lekturzeTest ze znajomości lektury Karola Dickensa pt. 1 klasa gimnazjum, jakieś linki do testów czy coś, i raczej będą jakieś teksty źródłowe jak zawsze.. pomocy to już jutro!Test sprawdzający znajomość treści lektury - „Opowieść wigilijna" Karola DickensaTest sprawdzający znajomość treści lektury - „Opowieść wigilijna" Karola Dickensa.. których najmniejszy loczek byłby dla mnie bezcenną pamiątką.. W hipermarkecie W kopalni W kantorze W hurtowni : 3.. Udostępnij.. Sprawdź swoją wiedzę.. Świadectwo zgonu podpisali: ksiądz, urzędnik, grabarz i właściciel zakładu pogrzebowego.. Opowiadanie ukazało się w 1843 roku z ilustracjami Johna Leecha - ich prezentacja na tej stronie.. Czas i miejsce akcji.. 9.U kogo Scrooge zjadł świąteczny obiad?Charles Dickens: Opowieść wigilijna Rozdział l Duch Marleya Zaczęło się od tego, Ŝe Marley umarł.. anuluj.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Słowem, pragnąłbym korzystać z przywilejów dziecka, jednocześnie zaś być na tyle dojrzałym mężczyzną, abym umiał docenić .Geneza utworu i gatunek.. Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.. Na stronie używamy cookies.. Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!. Udostępnij.. Jeśli jednak Twoja przeglądarka obsługuje javascript sprawdź czy nie została ona wyłączona w przeciwnym wypadu uaktualniij swoją przeglądarkę do takiej .test sprawdzający wiedzę z lektury ,,Opowieść Wigilijna'' - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraNie potrafił z nich zrezygnować.. Szukaj.. Przekonaj się sam!. Zwłaszcza naPubliczna Szkoła Podstawowa w Łopienniku Nadrzecznym tel/fax (82) 577-33-17 +48 796 737 977 email: [email protected]ść wigilijna • Testy i opracowania lektur • pliki użytkownika fretkafredziu przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Leksykon lektur Dickens Charles John Huffman.pdf, Ebenezer Scrooge.jpgOpowieść wigilijna; cytaty z książki "Opowieść wigilijna" katalog cytatów [+ dodaj cytat] - Jak ty masz powód, żeby być wesołym?.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt