Testy do lektury o psie który jeździł koleją
Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Podobne tematy: • O psie, który jeździł koleją - opracowanie, problematyka, bohaterowie • Nowa (wymyślona) przygoda psa Lampo • Roman Pisarski - biografia i charakterystyka twórczości • Literatura dla dzieci i młodzieży • Wiktor Gomulicki - biografia i charakterystyka twórczości • Buszujący w zbożu - opracowanie , problematyka, bohaterowie Treść opracowania .O psie, który jeździł koleją Roman Pisarski.. .też jeździł pociągami i dotarł do miejscowości Patti i do Messyny.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Czy książka ,,O psie który jeździł koleją,, to prawdziwa opowieść?. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Quiz // odp.. Autorem książki jest Roman Pisarski.. Jak dobrze znasz niesamowitą i wzruszającą historię podróżującego psa?. Jest to propozycja do zajęć realizowanych przynajmniej przez tydzień.. Kraj, w którym dzieje się akcja książki to: Polska; Włochy; Anglia.. Opis fabuły.. Pewnego lipcowego dnia na stację kolejową w Marittimie wjechał pociąg z Turynu.. Dlaczego po całym kraju rozeszła się wieść o cudnym psie: · był niesamowicie mądrym psem; · był jedynym psem- pracownikiem kolei; · podróżował koleją do różnych .. "O psie, który jeździł koleją" to lektura sugerowana dla klasy 3..

Jak dobrze znasz lekturę O psie który jeździł koleją.

Autorem książki ,,O psie, który jeździł koleją" jest:Sprawdź znajomość książki "O psie, który jeździł koleją" Witaj na moim quizie!. powiększ · Książki> Podręczniki szkolne, edukacja> Lektury, opracowania zadania sprawdzające - rebusy, łączenie punktów, krzyżówki i testy do uzupełniania.. .Znajdziesz tutaj wszystkie istotne informacje dotyczące lektury O psie, który jeździł koleją, którą napisał Pisarski Roman, m.in.: streszczenie, opracowanie oraz motywy literackie.O psie który jeździł koleją Stary Wujek - cykl pracy z lekturą w klasie III - R. Pisarski ,,O psie, który jeździł koleją".. O Autorze AZylka.. 6 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Marta.G 2 lata temu.. Gdzie rozgrywa się akcja powieści?. Znajdziesz pod tym linkiem: Plan wydarzeń - to pomoże Ci lepiej zrozumieć dzieło.Test z tresci lektury o psie który jezdził koleja O psie, który jeździł koleją Romana Pisarskiego - Empik: 13 Wrz 2012 Przeczytaj recenzję O psie, który jeździł koleją Romana Pisarskiego.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Książka jest w Polsce lekturą dla klas trzecich szkół podstawowych.. Historia ta wydarzyła się naprawdę - przed laty, we Włoszech.. Masz świetny pomysł na quiz?. Zawiadowca odwdzięcza mu się miłością i troską (np. leczy psa po jego trudnym powrocie z Sycylii).9..

2011-05-28 19:06:26 Czy warto przeczytać "O psie , który jeździł koleją "?

Skomentuj.. Najnowsze quizy.Plik O psie który jeździł koleją (test 2).doc na koncie użytkownika kacique • folder lektury • Data dodania: 7 paź 2010 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.1) Podaj autora książki "O psie, który jeździł koleją" a) Radosław Pilarski b) Roman Pisalski c) Robert Wisarski d) Roman Pisarski 2) Podaj nazwę stacji, na którą przybył pies.. O psie, który jeździł koleją Roman Pisarski I Włochy to piękny i malowniczy kraj na południu Europy.. Co wiemy o Włoszech?. Quiz wiedzy o lekturze "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza.. Akcja utworu dzieje się we Włoszech.Pewien zawiadowca znajduje na stacji kolejowej kundelka, przygarnia go i nazywa Lampo (wł. Udostępnij.. Tematyka Dzięki opowiadaniu Romana Pisarskiego O psie, który jeździł koleją przekonujemy się, że zwierzęta rozumieją i potrafią dużo więcej, niż nam się wy-Masz problem ze zrozumieniem utworu O psie, który jeździł koleją?. Zobacz profil.. Gdzie był prawdziwy dom psa, do którego wracał: · stacja Marittima; · buda na podwórku zawiadowcy; · nie miał stałego domu, bo ciągle go zmieniał.. Opisujemy Lampo; Lampo zaginął!. Skomentuj.. Historia opowiedziana w utworze jest: całkowicie zmyślona; trochę prawdziwa, trochę wymyślona przez autora;O psie, który jeździł koleją to piękna opowieść o przyjaźni psa z człowiekiem..

Widget ... "O psie, który jeździł koleją" - test znajomości lektury.

O psie który jeździł koleją - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #o psie który jeździł koleją 9338 x, 2016-01-11 22:24:29O psie który jeżdził koleją.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. W końcu udało mu się uciec z Sycylii i wrócić do Marittimy.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. 2011-10-16 20:17:42 Podacie streszczenie z książki pt. O psie który jeździł koleją ?. Przekonaj się, rozwiązując nasz quiz!. Bardziej szczegółowoO psie który jeździł koleją na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Mają kształt ogromnego buta.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Główne cele: rozwijanie twórczej aktywności uczniów, rozbudzanie zainteresowań czytelniczych,o psie, ktÓry jezdziŁ kolejĄ - roman pisarski - streszczenie szczegÓŁowe admin, śr., 11/12/2008 - 17:38 Translator Polsko Niemiecki - Niemiecko Polski - darmowe tłumaczenie tekstówCzy lubicie książke ,,o psie który jeździł koleją" ?. 2009-04-14 19:38:28 Kto napisał książkę pt.: "O psie który jeździł koleją " 2010-03-14 20:54:47który jeździł koleją (1) Kwadrans (1) Kwadrat (2) Kwartał (1) Kwartały (1) Kwiaty w domu (1) Kwiaty wiosenne (3) Las (8) Legenda mapy (1) Legenda o Lechu i Białym Orle (1) Legendy polskie (1) Lekarz (1) Lektura (24) Lewa i prawa strona (1) Lewa noga (1) Lewa ręka (1) Liczby (18) Liczby do 10 (13) Liczby do 100 (2) Liczby do 30 (1 .O psie, który jeździł koleją 31 stycznia 2017 28 kwietnia 2018 klasapanimagdy Dodaj komentarz Jak zauważył jeden z moich bystrych uczniów, analizowana dziś przez nas lektura doskonale wpisała się w ostatnio omawiane zagadnienia.O psie, który jeździł koleją w formie audiobooka..

2017-04-09 10:30:08 Kiedy wyprodukowano książkę pt. ,, o psie który jeździł koleją .

Udostępnij.. Każdy, kto spojrzy na mapę, znajdzie je od razu.. .O psie, który jeździł koleją - opowiadanie dla dzieci autorstwa Romana Pisarskiego, traktujące o losach psa o imieniu Lampo.. a) Marittima b) Marittia c) Morittima d) Merittima 3) Kto nazwał psa Lampo?Test sprawdzający rozumienie lektury Roman Pisarski „ O psie, który jeździł koleją" Podkreśl właściwe odpowiedzi: 1.. Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. 2012-04-12 15:06:15O psie, który jeździł koleją Test z lektury dla szkoły podstawowej.. zosia1011 3 lata temu.. Lampo jest wiernym towarzyszem zawiadowcy, zawsze do niego wraca, gdziekolwiek by nie był.. - Ogłoszenie w prasie // Ogłoszenie "na słupie" Piszemy list do zawiadowcy stacjiQuiz O psie który jeździł koleją.. pytanie 1 z 15.. Test z lektury "Zemsta".Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Wysiadł z niego pies - miły, kudłaty - podobny trochę do szpica, trochę do owczarka.O psie, który jeździł koleją..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt