Opis mojego wymarzonego domu po angielsku
Obiad mam o 15:15.. Pisząc opis miejsca, bez takiej wiedzy trudno nam będzie sobie poradzić.Jeżeli zdecydujemy się na zakup nowych mebli do mieszkania, a jesteśmy za granicą, musimy wiedzieć, w jakiej sekcji sklepu owych mebli szukać.Projekt domu parterowego Wymarzony 9 o pow. 118,51 m2 z garażem 1-st., z dachem dwuspadowym, z tarasem, z wejściem od południa, z antresolą, sprawdź!Przeczytaj teraz opis miasta po angielsku.. Opowiadanie w 1 os.: Najgorszy dzień w życiu.. Mój wymarzony dom jest bardzo duży.. Nad stołem jest zawieszona trzecia lampa.MÓJ WYMARZONY DOM Nie chce mi się.. Z domu wychodzę o godz.7 i idę na przystanek autobusowy.. To mała chatka, która przypomina te, jakie znaleźć można w górach.. Do mojego domu prowadziłaby polna dróżka, która kończyłaby się białymi, marmurowymi szerokimi schodami.. Znajomość nazw części domu i pomieszczeń w języku angielskim okaże się przydatna w wielu sytuacjach.. Mogę zrobić sobie lody o wszystkich smakach jakie chcę w moim specjalnym automacie do lodów.Opis wymarzonego domu po angielsku .. Na środku pokoju stoi stół a przy nim cztery krzesła.. Na ścianie (po lewej stronie) znajdują się dwie lampy, pod nimi stoi komoda.. 9,015 wizyt.. Wady i zalety pracy nastolatków w wakacje.. na polski sama sobie przetłumaczę.. Ma dziesięć pięknych pokoi, każdy jest śliczny.. Rozprawka..

Opis wymarzonego domu - angielski.

Na stole leży zielony obrus a na nim stoi wazon z pięknymi kwiatami.Śniadanie kończę o 6:45.. Wymarzone wakacje.. Jedną z pierwszych rzeczy, której się nauczymy w języku angielskim to jak opisać pokój lub obrazek po angielsku.Do opisania pokoju po angielsku przyda się słownictwo związane z przedmiotami znajdującymi się w danym pokoju, meblami, oraz słownictwo opisujące położenie danego przedmiotu.Opis pokoju po angielsku - przykład z tłumaczeniem Ściany w moim pokoju mają kolor żółty, sufit jest biały a podłoga - brązowa.. Na stole leży zielony obrus a na nim stoi wazon z pięknymi kwiatami.. Moja rodzina (forma: list nieformalny) Mój przyjaciel.Mój wymarzony dom.. Kilka drzew owocowych oraz rabatka z kwiatami i huśtawka to rzeczy, które znajdują się koło mojego wymarzonego domu.Opis wymarzonego domu po angielsku.. Jesteś gościem - wchodzisz do domu, a tam wita cię zapach aromatycznej herbaty.Dom i pomieszczenia po angielsku.. Mój pokój.. Zwróć uwagę na słówka z powyższej listy oraz wyraźny podział na akapity.. Na ścianie (po lewej stronie) znajdują się dwie lampy, pod nimi stoi komoda.. Każda ściana ma piękny pastelowy kolor: niebieski, różowy, żółty, zielony..

Na pierwszym piętrze mojego wymarzonego domu znajduje się wielka kuchnia.

Do mojego domu prowadziłaby polna dróżka, która kończyłaby się białymi, marmurowymi szerokimi schodami.. Mój typowy weekend.. W każdym pokoju jest sprzęt: dvd, komputery, telewizory i radia.. A bathtub.Ściany w moim pokoju mają kolor żółty, sufit jest biały a podłoga - brązowa.. po pewnym czasie nie mielibyśmy marzeń , celów.. Moim wymarzonym domem jest wielki, biały pałacyk położony na obrzeżach lasu i otoczony wielkim ogrodem.. Wykonany jest z drewna, a okna ozdobione są okiennicami.. Zaproszenie na urodziny.. Lekcje zaczynam o 7:30.. Na górę prowadzą drewniane schody gdzie znajduje się też sześć pokoi : Trzy pokoje dziecinne, sypialnia, łazienka i hol.Mój wymarzony dom.. Złotobiałe drzwi otwierałyby się na wielki i okrągły hol.. Darmowe rozwiązanie pracy domowej, szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum studia .. na dale znajduje się sześć pokoi : dwie łazienki, pokój gościnny w który jest w kolorze czerwonym, przedpokój, bardzo ciekawa kuchnia w koloże białym z meblami, piecem i dużą lodówką i ganek.. Posiada ona dużą lodówkę, wiele krzeseł barowych, oszklone szafki, zmywarkę i długi kuchenny blat.. Wokół niego znajduje się mały ogródek.. Na środku wisiałby kryształowy żyrandol.Przykład opisu mieszkania po angielsku z tłumaczeniem Opis mieszkania po angielsku - wzór.. Nauczyciel, którego chciałbym spotkać po latach..

0 ... niech ktoś mi po angielsku napisze.. proszę.

Znajduje się on wysoko w górach.. Kim chcę zostać w przyszłości.. Wide windows brighten up the .Opis mojego domu Mój dom jest duży, biały z czarnym dachem.. Do domu wracam również autobusem.. +1 głos.. Droga autobusem do szkoły zajmuje mi ok. 20 minut.. 0 aanitka19 (Gość) Nie Paź 21, 2007, 17:46.. Czy podoba Ci się Warszawa?. Na środku pokoju stoi stół a przy nim cztery krzesła.. PO 41; WOS 388 .Moim wymarzonym domem jest wielki, biały pałacyk położony na obrzeżach lasu i otoczony wielkim ogrodem.. Anglicy uwielbiają przejrzysty układ tekstu i ciekawe słownictwo.. Opis pokoju i mieszkania po angielsku z wykorzystaniem konstrukcji there is there are i przyimkami miejsca.Zadanie: opisz po angielsku swój wymarzony dom proszę o Rozwiązanie: my dream house should be located away from the crowded streets, it is best if it was in the Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Opis pokoju po angielsku: wstęp.. Po obiedzie mam czas wolny.Opis mieszkania po angielsku: wymarzone mieszkanie..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt