Napisz e mail jak spędziłeś ferie zimowe po angielsku
Napisz e-mail do koleżanki/kolegi, w którym: -informujesz go, jakie miejsce wybrałeś ( gdzie spędzisz ferie )-uzasadniasz swój wybór-proponujesz wspólne spędzenie ferii.N a egzaminie Cambridge English: First pisanie składa się z dwóch części i trwa 1h i 20 min.. Przywitanie, czyli zwrot grzecznościowy do adresata.. Dopytaj ; Obserwuj Zgłoś nadużycie!. od Adinusi 06.03.2013 Zaloguj się by dodać komentarz .Sporty po angielsku.. Bardzo lubię pływać, tak, jak mój najstarszy brat.. Jack - bezpośredni zwrot do adresata Dear uncle - Drogi wujku Hello/ Hi Peter - Cześć Piotrek Hey mum - Cześć mamo Hi!. Wypracowanie po rosyjsku o tym jak spędziłam ferie zimowe.. Drogi Bartku Bardzo dawno nie pisałem, wiem, ale ferie spędziłem tak intensywnie, że po prostu nie znalazłem czasu.. W Part 1 należy napisać obowiązkowe wypracowanie (essay) natomiast w Part 2 masz kilka możliwości: artykuł, raport, recenzja lub list/e-mail.Oczywiście należy wybrać jeden z zasugerowanych tematów.. Cześć Karolina!. poleca82% Język polski .Napisz list do znajomego z zagranicy, z którym spędziłeś/aś kilka dni w Polsce.. Drogi Bartku Bardzo dawno nie pisałem, wiem, ale ferie spędziłem tak intensywnie, że po prostu nie znalazłem czasu.. A wiec tak pierwszy tydzień ferii zimowych spędziłem w Puławach, rano z kolegami chodziliśmy na basen i siłownie, a po południu jeździliśmy na łyżwach, wieczorami chodziliśmy na bilard.Napisz e-mail (po angielsku) do koleżanki ze szkolenej wymiany w Angli..

Jak spędziłem ferie zimowe.

W weekendy często jeździmy do dziadków na wieś albo spędzamy czas nad wodą.. Po formule pożegnalnej nie stosujemy przecinków.Jak spędzacie ferie zimowe?. Myślę, że ten list wystarczy jako zadośćuczynienie.. Objętość pracy powinna mieścić się w przedziale 140-190 słów.WYBIERASZ SIĘ NA FERIE ZIMOWE NAPISZ EMAIL DO PRZYJACIELAW KTORYM: -informujesz go jakie wybrałeś miejsce na spędzenie ferii-uzasadnij swoj wybór-proponujesz wspolne spedzenie ferii minimum 40 slow .. Proszę jak najszybciej!4.. Tak jak już wspomniałem, zimowe wakacje, choć krótkie, były dla mnie wypełnione zajęciami w stu procentach.napisz list do kolegi lub koleżanki w którym opiszesz jak spędziłeś swoje feriie.. Zazwyczaj zdarza się on jako praca domowa na jednej z pierwszych lekcji z angielskiego, zaraz po wakacjach.. poleca80% Język polski .. Nowa Sól, 20.02.2006r.. zadanie dodane 26 lutego 2013 .Wszyscy mi mówią, że jestem bardzo podobny do taty, ale uważam, że to nieprawda.. E mail po angielsku do koleżanki/kolegi o feriach zimowych .. Tak jak już wspomniałem, zimowe.E-mail angielski: słownictwo i zwroty 1.. Służy do tego, aby zadać pytanie, przekazać informację, wyrazić swoje zdanie itp.Wybierasz się na ferie zimowe.. - Wspomnij o zdarzeniu z pobytu znajomego w Polsce i napisz, jakie były tego skutki.Napisz jak spędziłeś ferie zimowe (po angielsku, minimum 100 słów) Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.napisz jak spędziłaś ferie zimowe po niemiecku w czsie przeszłym perfekt razem z tłumaczeniem na polski ..

Pozostałe zwroty grzecznościowe po angielsku.

Myślę, że ten list wystarczy jako.. Ten którys z kolei nudny dzien zaczal sie dla mnie przyplywem energii.. ( chodzi o boże narodzenie i sylwestra) .. List do kolegi w języku rosyjskim-jak spędziłam ferie zimowe w górach .. ferie; góry; 0 głosów.. - Cześć!. 2015-05-07 14:17:41 Ferie zimowe ?. Sporty w języku angielskim.. Najciekawszy dzień ferii zimowych.. Drogi Bartku Bardzo dawno nie pisałem, wiem, ale ferie spędziłem tak intensywnie, że po prostu nie znalazłem czasu.. Myślę, że ten list wystarczy jako zadośćuczynienie.. W pierwszym tygodniu planuje z rodzicami pojechać do cioci, do Zakopanego.Sprawdź jak napisać e-mail, jaki jest najpopularniejszy układ wiadomości, zapoznaj się z przykładami.. możecie opisać o swoich feriach to ma być tylko przykład.Prosze o pomoc i o niewypisywanie głupst To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać Kalisz , 14.. Obudzilam sie i .Napisz jak spędzisz ferie zimowe .. 551 wizyt.. W oficjalnych e-mailach dobrze pokusić się o bardziej formalne zakończenie, np. "z wyrazami szacunku" lub "z poważaniem".. Jedziecie w góry, jesteście u dziadków, jeździcie na sankach lub nartach?. Jak spędziłem ferie zimowe.. Odwiedzam kuzynostwo.Opis wakacji po angielsku to jeden z najczęściej spotykanych opisów.. Poniżej znajdziecie przydatne zwroty oraz przykładowe opisy wakacji po angielsku.Napisz jak spedziles ferie zimowe ( po angielsku ) w czasie przeszlym Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Zadanie: napisz list do koleżanki jak spędziłaś ferie zimowe Rozwiązanie: cześć małgosiu na początku chciałam zapytać co słychać ,czy jesteś zadowolona z Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.List do koleżanki/kolegi o świętach,zimie lub o planach na ferie!.

Pisanie e-maila po angielsku.

Wstęp - jak zacząć e-maila po angielsku.Zapraszamy do lektury artykułu, w którym dowiesz się, jak napisać dobry e-mail po angielsku.. Muszę się potem tego nauczyć na pamięć, aby poprawić ocenę.. proszę szybko daje naj.. :D Bo jak sama to napisałam to naciągane 2 było.Witam Czy ktoś by mi mógł to przetłumaczyć na angielski: Drogi Pawle Na początku mojego listu chciałbym ci opisać moje ferie zimowe.. Piszę do Ciebie ten list, gdyż pragnę podzielić się z Tobą moimi planami na ferie.. ferie ferie zimowe jak spędziłeś wakacje List moje wakacje opis wakacji opisz swoje wakacje przesilenie letnie przesilenie zimowe wakacje.. (8-10 zdań) Bardzo proszę, o pomoc.. 0 odpowiedzi.. - Przeproś, że dawno nie pisałeś/aś i podaj powód.. Na wstępie warto wspomnieć, że e-mail jest elektronicznym odpowiednikiem tradycyjnego listu, dlatego też generalne zasady pisania e-maili są bardzo zbliżone do tych, jakie rządzą listami.E-mail z pewnością należy zakończyć w grzeczny sposób.. Po powrocie dzwonisz do koleżanki/kolegi w Londynie i mówisz: gdzie mieszkałeś/-łaś podczas pobytu w górach, jak wyglądał twój dzień, co ci się podobało najbardziej.Napisz jak spędziłeś ferie zimowe Podobne tematy..

Ferie zimowe spędziłeś/-łaś w Zakopanem.

Nowa Sól, 20.02.2006r.. E-mail jest to wiadomość przesyłana drogą elektroniczną od jednego użytkownika Internetu do drugiego.. Z poniższych zwrotów na pewno uda Wam się ułożyć parę zdań lub całe opowiadanie po niemiecku o feriach zimowych.. 2012-11-25 17:03:04 Napisz e- mail do nowej koleżanki po angielsku .. Sporty angielski.. Bardzo proszę o jakiś e mail po angielsku dotyczący jak spędziłam ferie zimowe.. proszę jakiś na poziomie gimnazjum potrzebuję na jutro To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćFerie zimowe vs ferie letnie!. badminton - badminton, bieganie - running, boks - boxing,List do kolegi ze stanach zjednoczonych o tym jak spędziłeś ferie świąteczne..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt