Test lektura szatan z 7 klasy
Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto.. Jakość: 360p 480p 720p.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!. Następne wideo.. wg Katrowicz.. Treść .Szatan z siódmej klasy Audiobook MP3 - Kornel Makuszyński (książka audio).. EKOtest, czyli ekologiczny test!. Dodał: Delirium05.. Udostępnij.. Kornel Makuszyński.. Strona Główna Funkcje Społeczność Plany Cenowe.Szatan z siódmej klasy na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Powieść ukazała się w 1937 r. i jest jednym z wielu utworów pisarza dla młodzieży, w których propaguje pełen ciepła humor oraz wyraża wiarę w zwycięstwo dobra nad złem.. Pod względem gatunkowym Szatan z siódmej klasy to powieść detektywistyczna.Tematem utworu jest śledztwo.. anuluj .. Haahahhahhahahahahahhah nie mogę z tego kochasia adaśnia Zbigniew Piotrusia szatana wariata i jak mu jeszcze tam było Odpowiedz.. Czy znasz szczegóły tej klasycznej powieści dla młodzieży?. Następne wideo.. Popularne quizy w tym tygodniu: Ułożysz poprawnie nazwy miejsc z "Harry'ego Pot.71% "Szatan z siódmej klasy" - streszczenie.. XD ja jeszcze tego nie czytalam ale to moja kolejna lektura.Test z "Szatan z siódmej klasy" Dowiedz się co wiesz na temat lektury "Szatan z siódmej klasy" Tagi dla tego testu: HappyJest to test do książki szatan z sódmej klasy.. Szatan z siódmej klasy.. Radosław FOGIEL, Sławomir NEUMANN, dr Łukasz Jankowski [NA ŻYWO] Super .Geneza utworu i gatunek..

Szatan z 7 klasy.

Głównym, a zarazem tytułowym bohaterem, jest Adam Cisowski, którego nazywano też imieniem Piotr.. Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!. Lektury szkolne.. Treść tekstu zawiera trzy stałe elementy: ofiarę: tu jest to rodzina Iwa .Quiz Szatan z siódmej klasy test.. Lektura szkolna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Rozpocznij quiz.. Uczniowie otrzymują zestaw pytań zanim zaczną czytać książkę.Lektura "Szatan z siódmej klasy"-specjalnie dla klasy VIA - Szatan z siódmej klasy - Szatan z 7 klasy - Szatan z siódmej klasy 6b (Łekno) Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. Zapraszam do dodawania komentarzy.Jeśli pytanie ma więcej niż 1 poprawna odpowiedź to punkt jest za choć jedną poprawną.Osoba która zda ten test.. anuluj.. 2011-12-06 23:04:25; Miał już może ktoś test z lektury pod tytułem ,, Szatan z siódmej klasy "?. pytania są tak dobrane, aby uniemożliwić uczniom poznanie treści książki z dostępnych na rynku streszczeń, ściąg i innych opracowań.. Podobne działy.. "Szatan z siódmej klasy" należy do powieści przygodowych, jednak posiada również wątki detektywistyczne.. Mam nadzieje że opinie będą dobre.. 82% Szatan z 7 klasyCałość kupisz tu: Kornel Makuszyński "Szatan z siódmej klasy" audiobook..

Szatan z siódmej klasy.

Lektura "Szatan z siódmej klasy"-specjalnie dla klasy VIA Ruletka.. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, genezę utworu, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, szczegółowy plan wydarzeń oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.. Szkoła podstawowa.. Kornelia Makuszyńska.. Ogólna wiedza literacka.. 81% "Szatan z siódmej klasy" streszczenie lektury.. Szatan z siódmej klasy - Test .. Szukaj.. Szatan z siódmej klasy.. Adam miał siedemnaście .Szatan z siódmej klasy - Szatan z siódmej klasy 6b (Łekno) - Szatan z siódmej klasy 2 - Szatan z siódmej klasy- znajomość tekstu .. Bohaterowie powieści przeżywają wiele niebezpiecznych przygód, jak np. przygoda z "drzwiami Francuza".. To zależy też od testu.. 2.Test ma na celu sprawdzenie wiedzy o lekturze pt. "Szatan z siódmej klasy"!. Skomentuj.. Zapraszamy .. Szatan z siódmej klasy - test znajomości lektury.. sprawdzajacy znajomość lektury "Szatan z siódmej klasy" KORNEL MAKUSZYŃSKI - „SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY" 1.Adaś ma: a.15 lat b.16 lat c.17 lat 2.Ojciec Adasia jest: a.nauczycielem historii b.prawnikiem c.lekarzem 3.Profesor Gąsowski zwracał się do Adasia: a.Adasiu b.Piotrusiu c.kolego 4.Rodzina Adama Cisowskiego liczyła: a.7 osób b.3 osoby c .Jak dobrze znasz lekturę pt. „Szatan z siódmej klasy" Kornela Makuszyńskiego?.

Szatan z 7 klasy - test.

Wszystko co trzeba wiedzieć o utworze Szatan z siódmej klasy .Test ze znajomości lektury " Szatan z siódmej klasy " 2013-07-16 15:53:10 " Szatan z siódmej klasy" POMOŻECIE?. Lektor Tomasz Sobczak.. Odblokuj dostęp do 8278 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!. Zapraszamy do rozwiązywania testu!Zobacz quiz: "Szatan z siódmej klasy".. 2012-06-02 21:08:01; Wymień wszystkich bohaterów lektury " Szatan z Siódmej Klasy " 2010-05-17 16:51:28Test sprawdzajacy znajomość lektury "Szatan z siódmej klasy" KORNEL MAKUSZYŃSKI - „SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY" 1.Adaś ma: a.15 lat b.16 lat c.17 lat 2.Ojciec Adasia jest: a.nauczycielem historii b.prawnikiem c.lekarzem 3.Profesor Gąsowski zwracał się do Adasia: a.Adasiu b.Piotrusiu c.kolego 4.Rodzina Adama Cisowskiego liczyła: a.7 .Zestaw: "210 Szatan z siódmej klasy - Kornel Makuszyński 1" Statystyki zestawu: Ocena: 6 Zagłosowało: 50 Moje statystyki: nie jesteś zalogowany .. Test W 80 dni dookoła świata - Juliusz Verne 2 Test Zdążyć przed Panem Bogiem - Hanna Krall 1 Test Kamienie na szaniec - Aleksander Kamiński 4"Szatan z siódmej klasy" przedstawienie lektury.. Opublikowano: 26 luty 2010 .. "Niech Ŝyje Cesarz!". PowodzeniaRozwiąż test z lektury - Szatan z siódmej klasy - i przekonaj się ile pamiętasz z lektury.. Powinna sobie poradzić i zaliczyć na conamniej 3..

Sprawdzian ...Szatan z siódmej klasy.

Gdyby mógł si ęgn ąć z nieba, przypi ąłby na jego piersi Krzy Ŝ Legii Honorowej.Szatan z siódmej klasy - streszczenie utworu Kornela Makuszyńskiego - strona 7.. Podobne działy.. Sprawdź czy pamiętasz słówka z klasy 3 Test.. — i rzuci si ę w bój, krwawy szatan.. Pytania w teście są o różnym poziomie trudności ale dla osób, które czytały książkę nie powinny stanowić problemu.. Harry Potter .Kornel Makuszyński, "Szatan z siódmej klasy" - test z lektury.. (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Juliusz Słowacki.. poleca 80 % 1046 głosów.. Szatan z siódmej klasy - test sprawdzający wiedzę #szatan z siódmej klasy, #test, #wiedza, #lektura, #dsa, #test z lektury, #z szatana, #testy, #sprawdzian 21352 x, 2016-01-05 22:04:32Test znajomości treści lektury Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy" przeznaczony jest dla uczniów klasy VI.. Szatan z siódmej klasy.. 10 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Ćwiczenia gimnastyczne dla dzieci z klasy 1c.. 79% "Szatan z siódmej klasy" - streszczenie wraz z charakterystyką bohaterów.. Rozpocznij test.. Lektury szkolne.. Pobierz legalnie Pełną Wersję tej książki Mp3 Test Znajomosci Lektury Szatan Z 7 Klasy * Adobe Flash Cs6 Spolszczenie aplikacje na lg coockie basnie andersena obrazki biologia podrecznik chomikuj wisniewski chomikuj kawula o rodzinie clave de un a o para avg 2013 hasat el 2014 Complete Idiots Guide To Acupuncture And Acupressure pdf De Sollars David Napoleon, siedz ąc okrakiem na komecie jak na ognistym koniu, z wielk ą przyjemno ści ą przysłuchiwał si ę panu profesorowi G ąsowskiemu.. Quiz wiedzy o bajkach Disneya nadesłany przez Panią Annę Frąckowiak na konkurs "Kto pyta - nie błądzi".Odpowiedz na pytania.. Szatan z 7 klasy.. Sprawdzimy swoją wiedzę na temat książki Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy"!. Test ma na celu sprawdzenie wiedzy o lekturze pt. "Szatan z siódmej klasy"!.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt