Lektura oto jest kasia wygląd kasi
I lekturą szkolną jest nadal.. Mat and Savanna Shaw Recommended for youJak dobrze znasz lekturę "Oto jest Kasia"?. 13.Oto jest Kasia - streszczenie Tytułowa bohaterka powieści to ośmioletnia dziewczynka - uczennica drugiej klasy szkoły podstawowej.. Mira Jaworczakowa; Grzegorz Kasdepke; Leszek Kołakowski; Sprawdź się w poniższych tematach: Tajemniczy ogród.. Rodzina wyrazów - Uzupełnianka wyrazowa; Z gramatyką za pan brat - Odmiana czasownika; Postawy i emocje - Wczuwamy się w położenie KasiOmówiliśmy dziś lekturę "Oto jest Kasia".. Kasia jest bardzo dobrą .„Oto jest Kasia" to opowieść o małej dziewczynce, która zyskuje małą siostrzyczkę.. Quiz w Poczekalni.. Kiążka mojego dzieciństwa.. 65 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Do tego jeszcze spódniczka w kratkę i sweterek granatowy, własnoręcznie przez mamę zrobiony na drutach.. {}Bo "Oto jest Kasia" była moją szkolną lekturą.. Zazdrosna dziewczynka przeżywa bunt prowadzący do sTest ze znajomości lektury ,,Oto jest Kasia .. 3.Wymień członków rodziny Kasi oraz podaj ich imiona .Oto jest Kasia to historia ośmioletniej dziewczynki o imieniu Kasia.. MrsSarach 4 lata temu.. - Dzień dobry, Kasiu!Klasy 1-3 - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraStreszczenie krótkie.. jak dobrze znasz lekturę ,,Oto jest Kasia" .. Jaka jest szansa, że skończysz jako alkoholik?.

Na pewno jest to lektura o charakterze pouczającym.

a) Danuta Wawiłow b) Joanna Białobrzeska c) Mira Jaworczakowa 2.. Frustracja, złość i smutek dziewczynki - narodziny buntu.. Oto jest Kasia to historia ośmioletniej dziewczynki o imieniu Kasia.. Kasia jest bardzo zdolna i ambitna, a nauczyciele cenią ją za ogromną ochotę do nauki, sumienność i niesamowitą pilność.Test ze znajomości lektury pt: „Oto jest Kasia" Podkreśl właściwą odpowiedź.. Kasia chodzi do drugiej klasy i jest najlepszą uczennicą, ma same dobre stopnie i jest dumą nie tylko rodziców, ale i nauczycieli oraz rówieśników, którzy darzą ja ogromną sympatią.Mira Jaworczakowa „Oto jest Kasia" - charakterystyka Kasi.. Buzia rumiana, okrągła, trochę nadąsana.. 2.Wygląd i cechy głownej bohaterki książki.. Rzesze dziewięciolatków muszą na lekcje przeczytać tę książkę i zapewne wyciągnąć z niej jakieś wnioski.. Ma ona starszego brata, ale jako najmłodsza jest oczkiem w głowie rodziców, którzy trochę ją rozpieszczają.. Książka ta została wydana w 1959 r. a jej autorką jest Mira Jaworczakowa, polska pisarka i autorka książek dla dzieci i młodzieży.. 6.Jak nazywana była cioci Krysia.. "Oto jest Kasia" - przetestuj swoją wiedzę.. Autorką książki jest Mira Jaworczakowa.. U góry znajdziesz quiz Oto jest Kasia..

Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Oto jest kasia na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.

Udostępnij.. Bardzo autentyczna, bliska dzieciom fabuła, a przy tym szalenie ciekawa i wciągająca.. Malutka Agnieszka wymaga ciągłej troski i opieki, więc Kasia przestaje być w centrum zainteresowania.. Kim był tatuś Antolki?. Ewentualnie punkt wyjścia do zastanowienia się, czy w ogóle chce się mieć dziecko.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. 4914 Język polski; 1594 WOS; 2021 Historia; 787 Religia; 528 Język angielski; 58 Język niemiecki; Nasze materiały pobrano już 175904424 razy.. 6,1 / 10 3074 .. Ksiazka mojego dziecinstwa, pamietam jak zaczytywalam sie w tej lekturze i jak bardzo irytowala mnie Kasia.. Proszę o szybkie odpowiedzi!. 3.Imię ulubionej lalki Kasi.. Oczy ciemne, ani ładne, ani brzydkie - takie sobie zwyczajne, szarobure; nos odrobinę zadarty, włosy proste, porządnie przyczesane.. Jednak pewnego dnia w życiu Kasi pojawia się młodsza siostrzyczka i wszystko się zmienia.. Bardzo ciepła, mądra i pouczająca.. Jej bohaterką jest Kasia - dotychczas wzorowa uczennica i ulubienica rodziców i dziadków - której rodzi się siostrzyczka.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Oczy ciemne, ani ładne, ani brzydkie - takie sobie zwyczajne, szarobure; nos odrobinę zadarty, włosy proste, porządnie przyczesane.. Zazdrość Kasi - to Agnieszka jest w centrum uwagi rodziców..

Jak nazywa się główna bohaterka powieści?Oto jest kasia na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.

Skomentuj.. Jurek pomaga Kasi w lekcjach - poprawa w nauce.. Uczy wrażliwości i pomaga zrozumieć świat.. Opowiadania 5 Szukaj Dodaj Zaloguj.. Mira Jaworczakowa.. pytanie 1 z 15.. Kasia .Test ze znajomości lektury „Oto Jest Kasia" 1.. 4.Młodsza siostra Kasi i Jurka.. Pytania do lektury "Oto jest Kasia" Miry Jaworczakowej.. Główna bohaterka utworu Miry Jaworczakowej to ośmioletnia dziewczynka.. a) lekarzem b) strażakiem c) policjantem.. .Wypracowanie jest charakterystyką Kasi, tytułowej bohaterki książki Miry Jaworczakowej „Oto jest Kasia".. Kolejne kłamstwa.. Jaką niespodziankę przywiozła mama Kasi po .Proszę, oto jest KASIA.. Mam parę pytań dotyczączych tej lektury: 1.Imię koleżanki Kasi.. Mimo iż książka ta napisana została ponad pół wieku temu, zawiera bardzo uniwersalne treści.Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda Psychologia.. 5.Dziadek Kasi i Jurka.. Poczekalnia Ranking Wywiady Facebook Instagram Snapchat.. a) Jan Brzechwa b) Mira Jaworczakowa c) Alina Centkiewicz.. Zagrożenie, że Kasia nie zda do następnej klasy.. Niekoleżeńskie postępowanie Kasi.. Jak brzmi tytuł książki w oryginale, tzn. w języku angielskim?.

"Oto jest Kasia" to nie powinna być lektura szkolna, to powinien być poradnik dla ludzi planujących dzieci, w jaki sposób ich nie wychowywać.

Jak miała na imię nowa koleżanka w klasie Kasi?Witaj na stronie Quizz.pl.. - Dzień dobry, Kasiu!. Społeczność .. Ja pamiętam, że będąc w pierwszych klasach podstawówki czytałam bardzo pilnie wszystkie lektury.Oto jest Kasia to wspaniała książka dla dzieci we wczesnym wieku szkolnym.. Pogorszenie wyników w nauce.. Kto jest autorem lektury "Oto jest Kasia"?. Dzis za bardzo sie nie dziwie tytulowej Kasi, bo z perspektywy czasu zmienilo sie moje podejscie.Quiz wiedzy z lektury "Oto jest Kasia".. Zdrapka!Powieść dla dzieci 7-9-letnich, która weszła na stałe do kanonu lektur szkolnych.. Sprawdź się!. Do tego jeszcze spódniczka w kratkę i sweterek granatowy, własnoręcznie przez mamę zrobiony na drutach.. a) Andrzej b) Franek c) Jurek.. Malutka Agnieszka wymaga ciągłej troski i opieki, więc Kasia przestaje być w centrum .6.. Ma ona starszego brata, ale jako najmłodsza jest oczkiem w głowie rodziców, którzy trochę ją rozpieszczają.Jednak pewnego dnia w życiu Kasi pojawia się młodsza siostrzyczka i wszystko się zmienia.. JUŻ 9902 WYPRACOWANIA W BAZIE!. Buzia rumiana, okrągła, trochę nadąsana.. Kto jest autorem książki „Oto jest Kasia?". Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt