Przeczytaj opisy umieszczone na tylnych okładkach powieści
Bo tak napisali na tylnej okładce.. Poczuj się jak autor, który patrzy na tylną okładkę swojej książki, by znaleźć tam informację o sobie.. (Nie zawsze ten kto pisze ma wpływ na to, co będzie na okładce, o czym czytelnicy na ogół nie wiedzą).. Po wzięciu do ręki szybko przekonujemy się jednak, że szeroko znany bohater wielu opowiadań Jakub Wędrowycz nie ma z „Kuzynkami" zupełnie nic wspólnego (odradzam jednak wnikliwe czytanie informacji umieszczonej na tylnej stronie okładki, bo niestety pozbawia pewnego elementu zaskoczenia).Przeczytaj opisy filmów i dopasuj je do odpowiednich gatunków.. *Autor powieści: Michael Grant .. Przyznajcie, że powyższy opis, znajdujący się na tylnej okładce książki Gone może zaintrygować, .. iż z miejsca postanowiłem tę książkę przeczytać - ciekawy opis, pozytywna opinia mojego ulubionego pisarza Stephena Kinga, a także fragmenty recenzji krytyków nastrajały bardzo pozytywnie .Informacje o Foto-książka A4 80 stron fotoalbum fotoksiążka 48H - 6487683374 w archiwum Allegro.. Stan dobry.. Świat w którym Jezus zszedł z krzyża i ukarał swoich prześladowców.Sam tytuł „Zapomniany ogród" wydał mi się jakiś taki mało błyskotliwy, a krótkie streszczenie pierwszego tomu umieszczone na tylnej okładce zniechęciło jeszcze bardziej.. Daje naj 1 Zobacz odpowiedź .. Informację taką ujawniła sama pisarka podczas sesji pytań i odpowiedzi z czytelnikami zorganizowanej przez „Entertainment Weekly"..

,,Imię twoje..." napisane jest niezwykle przystępnie i książkę czyta się szybko, bowiem język powieści jest bardzo prosty.

Pewne wątki w opisie znajdującym się na tylnej okładce zostają wyolbrzymione, inne przeinaczone.Opis: Format 20,5 x 15 cm.. A to nieprawda.. Dość typowa reakcja na informację o nowej książce Pilipiuka to „aha, znów Wędrowycz"?. Przetarcia krawędzi okładki.. Zapisana tylna wyklejka.. Twarda okładka, półpłótno introligatorskie.. Pojedynek jako pełnokrwisty kryminał.. (Kliknij aby rozwinąć opinię) Jadwiga (właściwie Hedwig) Curths-Mahler była niemiecką pisarką tworzącą w pierwszej połowie XX wieku, która wydała ponad 200 romansów.. Hanka osiągnęła w życiu bardzo dużo: ładne mieszkanie, dobrze prosperujące biuro podróży, grupa przyjaciół.. Zdradził także, że "Later" zostanie wydane przez wydawnictwo Titan Books w wersji z twardą okładką.. Stron 368.. Próbuje jednak na wiele sposobów oszukać czytelnika.. Dla jasności jednak zapoznaj się z 6 .Autor: Kurban Said Tytuł: Dziewczyna znad Złotego Rogu Wydawnictwo: W.A.B.. Jeżeli dopiero co odłożyłeś na półkę wspaniałą książkę i chciałbyś podzielić się wrażeniami lub też zachęcić innych do jej przeczytania, słowa recenzji same będą pojawiały się w Twojej głowie.. Spodziewałem się tu, jak w większości powieści tej autorki raczej tylko jednego długiego śledztwa, więc zdziwiłem się, gdy odkryłem, że jest to zbiór opowiadań.„Thriller idealny", „Wyrafinowany thriller" - zapewniają nas opisy umieszczone na okładce..

Cena:"Książę" skusił mnie okładką, ilością stron, bo lubię długie powieści oraz opisem na tylnej okładce, który umieścił ktoś z wydawnictwa.

- tak trafnie historię o mieszkańcach Brzozówki podsumowała Zaczytana i ja się podpisuję pod tym obiema .. rękami.. Czasem po takich zachętach, gdy nasze czytelnicze apetyty są bardzo pobudzone, następuje rozczarowanie.. Okazuje się, że książka nie jest wcale idealna, często czujemy pewien niedosyt.. :-) A tak już zupełnie na poważnie, do sięgnięcia po tę powieść zachęcił mnie jej opis znajdujący się na tylnej okładce.. Napisz email w którym przekonasz rodziców na wymianę kulturową do stanów zjednoczonych (usa).. "Opowieść o zwyczajnych ludziach w niezwykłym miejscu.". Sugerować się streszczeniem nie będę, ocenię sama.. Gabaldon odniosła się do sceny opisanej w pierwszym tomie sagi, gdy podczas pobytu .Najlepiej przeczytać pierwsze zdanie i gdzieś tak …powiedzmy stronę 30-stą…;-) Później słyszałam, że napisałam książkę o singlach.. To 3. książka Kinga wydana we współpracy .Informacje o BUNSCH - PRZEŁOM POWIEŚCI PIASTOWSKIE - 6792110645 w archiwum Allegro.. ,,Tajemnica rubinowego pierścienia" jest jednym nich.. Nie wiem jak fachowo nazywa się taka osoba, która daje krótkie notki (marketingowe) aby zachęcić potencjalnego czytelnika w księgarni do zakupu książki, ale osoba z wydawnictwa W.A.B .. Data zakończenia 2017-04-29 - cena 9,90 złMoja rekomendacja znalazła się na obu książkach na tylnej okładce..

Data zakończenia 2016-12-19 - cena 30 złTen fakt ma znaczenie o tyle, że „Złota klatka" nie jest ani powieścią kryminalną, ani thrillerem psychologicznym.

Wręcz zbyt prosty.Na końcu listy Treści okładki w Zmodyfikowanej wersji, Licencjobiorca może dodać fragment "do umieszczenia na przedniej okładce" o długości nie przekraczającej pięciu słów, a także fragment o długości do 25 słów "do umieszczenia na tylnej okładce".Jakiż jest rozdźwięk między opisem tej książki na okładce a jej treścią!. Życie Jareda Stona lega w gruzach zaledwie w kilka minut.. Spodziewałam się czegoś lżejszego, co nie będzie wzbudzało aż takiego napięcia.. ona trwa 10 miesięcy (duzo argumentow) Ułóż i napisz pytania .Typografia okładki książki jest elementem projektowania publikacji.. Jako, że dobre epickie fantasy to obecnie rzadkość, lekturę "Pieśni Krwi" (pierwszy tom cyklu "Kruczy Cień) Anthony'ego Ryana zaczynałem ze sporymi obawami.W księgarniach lubię przeczytać zawsze tylną okładkę i wydaje mi się, że jest to dobre miejsce na krótki opis świata.. Co wiąże się i z tym, że ponownie wbrew swoim nawykom zaczynam czytać lekturę nie uwzględniając jej chronologii.Taki właśnie opis możemy znaleźć na tylnej okładce „Śledztwa na cztery ręce" Agathy Christie..

A jest to kluczowe wydarzenie dla całej powieści.Drogi Czytelniku, zanim powiem Ci, jak napisać recenzję książki, zacznę od uspokajających słów: To wcale nie jest takie trudne!

Pieczątki na karcie tyt.. Satysfakcja klientów jest dla nas najważniejsza, dlatego, zgodnie z Waszymi preferencjami, stale rozbudowujemy ofertę, a także wzbogacamy ją o kolejne .W poniedziałek 3 sierpnia Stephen King napisał na Twitterze, że już niedługo w sprzedaży pojawi się jego nowa powieść, która zatytułowana jest "Later".. Po kilku miesiącach od skompletowania całej sagi doszłam do wniosku, że pora to jednak przeczytać.. Więc mówię Wam: okładki mylą.Na przestrzeni niemal 2 dekad obecności na rynku, merlin.pl zdobył zaufanie blisko 4 milionów klientów, co miesiąc wysyłając do nich setki tysięcy książek, filmów i płyt.. A książka trzyma w nim przez długi czas nim dowiemy się co wydarzyło się na plaży.. Dziękuję wydawnictwu VIDEOGRAF SA za ten zaszczyt.. Moi bohaterowie są zwyczajni, tacy codzienni.Wszystko wskazuje na to, że popularna również w Polsce, szczególnie wśród czytelniczek, saga „Obca" autorstwa Diany Gabaldon zakończy się na dziesięciu tomach.. Z tego artykułu dowiesz się: co musisz napisać o sobie w CV; jak długa powinna być sekcja O mnie w CVTysia19 „Ludzie z dwiema rękami" Urszuli Jaworskiej jest drugą z powieści tworzącą cykl: Wszystkie kolory snów.. Powieść historyczna.. Nazwy obu gatunków pojawiają się na przedniej i tylnej okładce, a streszczenie fabuły wykrzywia treść, by nabrać kupujących.Fan Klub Dobrej Książki has 10,246 members.. Projektant otrzymuje od redaktora albo wydawcy materiały tekstowe i graficzne, które umieszcza na okładce.Dużym minusem wydania pierwszego (przez Exlibris) jest umieszczenie na tylnej okładce książki jednej z końcowych scen, która wyjawia znaczące dla fabuły zdarzenia.. Ciemna okładka zdobiona jedynie odcieniami złota subtelnie przywołała mnie do siebie.. Tekst na okładce obwoluty pełni funkcję promocyjną.. W delikatnym kobiecym ciele zobaczyłam wpisaną bramę .Home › Fantastyka › „Pieśń Krwi" (Anthony Ryan) - recenzja „Pieśń Krwi" (Anthony Ryan) - recenzja By Piotr on 26 lipca, 2017 • ( 2).. Liczba stron: 352 Kiedy zdecydowałam się przeczytać powieść „Dziewczyna znad Złotego Rogu" autorstwa Kurbana Saida nie wiedziałam o tej książce absolutnie nic..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt