Sprawdzian ania z zielonego wzgórza
Kim była Małgorzata Linde?. Bohaterka to osoba nieprzeciętna, wyjątkowa, o niezwykle bujnej wyobraźni, bardzo wrażliwa na piękno przyrody i uczucia innych ludzi.. Rozwiąż ten test, a przekonasz się, czy zdasz!. Jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley?. Życzę wam powodzenia!. Rozwiąż ten test, a przekonasz się, czy zdasz.. Tagi dla tego testu: szkoła, lekturyPlik TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY pt Ania z Zielonego Wzgórza = z odpowiedziami.doc na koncie użytkownika poczta.anka • folder Ania z Zielonego Wzgórza • Data dodania: 4 maj 2012Ania z Zielonego Wzgórza.. klp.pl Lektury Analizy i interpretacje Motywy literackie Epoki .Ania z Zielonego Wzgórza to pierwsza z serii powieści o przygodach Ani Shirley.. Sprawdź, co zapamiętałeś z książki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. Akcja powieści „Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: A. w Anglii C. w Kanadzie B. w Szkocji D. w Stanach Zjednoczonych 2.Test z lektury „Ania z Zielonego Wzgórza".. Zapoczątkowała całą serię opowieści o Ani .GRUPA A (IMIĘ I NAZWISKO) Kartkówka sprawdzająca poziom wiedzy o lekturze „Ania z Zielonego Wzgórza" Drogi uczniu!. Kto jest autorem serii opowieści o Ani Shirley z Zielonego Wzgórza?. "Ania z Zielonego Wzgórza" Czy na pewno wiesz wszystko o Ani Shirley?. Ania z Zielonego Wzgórza.. ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA CZ 1 Lektor PL - wideo w cda.pl Wyszukiwanie odpowiedzi.sprawdzian z lektury pt. ania z zielonego wzgÓrza z uwzglĘdnieniem standardÓw egzaminacyjnych..

Będziesz miał/a z niej sprawdzian?

Ściągnij załącznik:Ania z Zielonego Wzgórza - streszczenie szczegółowe, Lucy Maud Montgomery Ania z Zielonego Wzgórza - streszczenie i opracowanie lektury.. Sprawdzian - "Chłopcy z Placu Broni".. Bez wahania podjęła tą trudną decyzję.. żoną pastora.Test znajomości "Ani z Zielonego Wzgórza" dla klasy VI Powinien być łatwy dla tych ,którzy przeczytali.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Sprawdź jak uważnie czytałeś książkę "Ania z Zielonego Wzgórza" FunTest.pl.. Nie musi ona być podana w formie zdania, najważniejsze żeby była trafna.ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA CZ 1 Lektor PL Historia rudowłosej sieroty, Ani, przygarniętej przez rodzeństwo Marylę i Mateusza.. Test ze znajomości lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" .. Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. W takiej chwili nie mogła Maryli zostawić samej.. Lektury szkolne.. W krótkim czasie swoją osobowością i .Ania zrozumiała, że teraz życie będzie inne, że nie jest już zwykłą dziewczynką popełniającą ciągłe błędy.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania .test ze znajomoŚci lektury pt. „ania z zielonego wzgÓrza" l. montgomery Uczniu, przeczytaj dokładnie test, zastanów się i odpowiedz na pytania..

easy ale łatwe 10/10 yea :D.Będziesz miał/a z niej sprawdzian?

Sprawdzian ze znajomości lektury Ania z Zielonego Wzgórza pióra Lucy Maud Montgomery.. Przetestuj swoją znajomość fabuły i postaci tej lektury.. sąsiadką Cuthbertów.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Test ze znajomosci lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" Proszę o odpowiedzi do tego testu z góry thx ^^ Ania z Zielonego Wzgórza - test ze znajomości lektury 1.. Stała się kobietą której zawaliło się całe życie.. Test z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgórza" .ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA • SPRAWDZIANY • pliki użytkownika dorotkar przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA czytanie ze zrozumieniem.doc, TEST ANIA.docOficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Podobne działy.. Ogólna wiedza literacka .Lucy Maud Montgomery, "Ania z Zielonego Wzgórza" - test z lektury.. sciaga.pl menu.. nie przeczytałam streszczenia, tylko już mało pamiętam, to była moja ulubiona książka z podstawówki, czytałam ją prawie codziennie.. easy ale łatwe 10/10 yea :D.. Została na Zielonym Wzgórzu.Ania z Zielonego Wzgórza (ang. Anne of Green Gables) - seria powieści młodzieżowych autorstwa kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery opowiadająca o losach Ani Shirley, osieroconej dziewczynki wychowanej w Avonlea przez rodzeństwo Marylę i Mateusza Cuthbertów.Minnie dostała ataku choroby akurat wtedy, gdy w domu nie było rodziców..

ZapraszamyJakie mogą być pytania na sprawdzianie z lektury: ,,Ania z zielonego wzgórza,, ?

Przetestuj swoją znajomość fabuły i postaci tej lektury.Ania z Zielonego Wzgórza - przygotowanie do klasówki i sprawdzianu.Ania z Zielonego Wzgórza; Nauka: Ania z Zielonego Wzgórza Test z lektury szkolnej z odpowiedziami.. tu sprawdzisz swoją wiedze na temat przygód w pierwszej części serii "Ania z Zielonego Wzgórza"!. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Ania z Zielonego Wzgórza - przygotowanie do klasówki i sprawdzianu.Kartkówka sprawdzająca poziom wiedzy o lekturze Ania z Zielonego Wzgórza Jak nazywają się rodzice Ani imiona i nazwisko.. profil Język polski / Gimnazjum.. Serwis zamknięty.. Rozpocznij quiz.. Okazało się, że i tam nie ma nikogo z dorosłych.. ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA CZ 2 Lektor PL - wideo w cda.pl Wyszukiwanie odpowiedzi.Karty pracy, kartkówki, sprawdziany / Kartkówka - znajomość treści lektury - "ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA".. Dorota 4 lata temu.. Diana nie wiedziała co ma robić i pobiegła na Zielone Wzgórze.. Na szczęście Ania, która przed przyjazdem do Maryli i Mateusza opiekowała się już dziećmi, wiedziała jak należy postępować.. Tagi dla tego testu: przygoda książka przyjaźń zabawa rodzina uczucieAnia z Zielonego Wzgórza; Test: Ania z Zielonego Wzgórza Sprawdzian ze znajomości lektury Ania z Zielonego Wzgórza pióra Lucy Maud Montgomery..

Piszę z tej lektury sprawdzian.dodany: 2016-12-14 19:09:42, przez: Emilia.

Autorka opisała w niej historię dziewczynki z domu dziecka, która znajduje dom.. Będziesz miał/a z niej sprawdzian?. Twoją lekturą szkolną jest ta książka?. 8348 Obserwuj autora Dodaj.. pytanie 1 z 10.. Uważnie przeczytaj pytania, odpowiedź wpisz pod pytaniem w wykropkowane miejsce.. W każdym zadaniu tylko jedna odpowiedź jest poprawna.„Ania z Zielonego Wzgórza" jest pierwszą powieścią.Początkowo książka była odrzucana przez wydawców, jednak kiedy została wydana w 1908 roku, stała się bestsellerem..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt