Przeczytaj tekst oferty wakacyjne dla młodzieży i uzupełnij luki
Znajdziesz tu informacje z kraju i ze świata.. Znana jest jednak nie tylko harcerzom.. Sprawdź > .. dedykowane programy praktyk wakacyjnych - WEX i Tech Summer Camp.. Ex 5 - Wysłuchaj nagrania i uzupełnij luki w zdaniach CD2.37 2.37.mp3Przeczytaj teksty 1. i 2.. Uzupełnij luki 1-3, wybierając jedną z podanych możliwości a, b lub c, tak aby otrzymać logiczny, spójny i poprawny językowo tekst.. Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.Temat: zytamy oferty wakacyjne dla młodzieży.. Mamy 300g roztworu cukru o stężeniu 10%, co oznacza, że 10% tej masy stanowi sam cukier, a reszta to woda.Wytyczne przeciwepidemiczne Głównego Inspektora Sanitarnego z 25 sierpnia 2020 r. dla przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkole podstawowej i innych form wychowania przedszkolnego oraz instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 - IV aktualizacja.Krzyżówki dla dzieci, które uwielbiają zwierzaki.. Cel lekcji: Uczeń wyszukuje w tekście określone informacje, rozumie ogólny sens wypowiedzi pisanej3b Przeczytaj poniższy tekst.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Najbardziej grzejące rzeczy w polskim internecie, o których mówią Polacy.. Zeszyt ćwiczeń p.. Dziękuję za udział w zajęciach.. Wpisz odpowiednią literę (A-F) obok numeru luki.. 1, 4, 6, 7 - ćwiczenia str. 74 - 75..

).Przeczytaj tekst ,,O statkach dużych i małych"- podręcznik str. 66 - 67.

Kliknij podany link i wybierz ze spisu treści (chmurka po lewej stronie) Blok 11 Hej, przygodo!Przeczytaj tekst.. Uwaga!. Posłuchajcie!. W zadaniach 1-4 z podanych odpowiedzi wybierz właściwą (A, B lub C).. Wpisz odpowiednią literę obok numeru luki.. Zabrały ze sobą żółwia Grzegorza i poszły do parku bawić się wśród drzew.. 4.Wykonaj zadanie A1 w ćwiczeniach-str.72.Uzupełnij luki po przeczytaniu tekstu: Oferty wakacyjne dla młodzieży.. Wykonaj zad.. 2012-11-19 16:48:32 Przeczytaj tekst i uzupełnij zdania 2012-04-20 16:35:33 Przeczytaj tekst i wykonaj polecenia .. 2013-10-23 16:13:09-das Angebot-oferta-entwerfen-projektować-pauken-wkuwać.. Kasia i Asia przyrzekły mamie, że będą się grzecznie bawiły i nie pójdą nad rzekę.. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu.Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. Słownictwo porzebne do zrozumienia treści: bieten- oferować, begeistern-zachwycić, schulen-szkolić, einladen-Pod opieką naszych nauczycieli dzieci wprawiają się w szukaniu potrzebnych informacji, pracując na tekstach w językach, których nie znają.. Spośród wyrazów a-e podanych w ramce wybierz poprawne uzupełnienia luk 10.1-10.3.. Obok języków obcych i fikcyjnych ważna jest dla nas świadomość własnego języka ojczystego..

Uzupełnij luki w zdaniach 9.1.-9.4. zgodnie z treścią tekstu.

Poniżej tekst i melodia jednej z najpopularniejszych piosenek dla dzieci.Przeczytaj tekst.. Repertuary kin, teatrów, wydarzenia a także rozrywka, gry i masa konkursów.Przeczytaj tekst.. î. Przeczytanie ofert wakacyjnych w podręczniku - punkt A na stronie 93.. (0-4) Przeczytaj trzy oferty pracy skierowane do nastolatków w sezonie wakacyjnym w Anglii (A-C) oraz zdania (9.1.-9.4.. Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Ich fotografiere sehr gern die Natur.Zadanie 1 Przeczytaj tekst i uzupełnij go, wpisując w każdą lukę (1-5) jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie.. Zachęcamy do wyboru oferty W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies.. Nasza społeczność to uczniowie, studenci, nauczyciele i inni eksperci.. Taka zabawa to połączenie przyjemnego z pożytecznym - dzieci uczą się w czasie zabawy.Piosenki dla dzieci o lecie i wakacjach Gdzie strumyk płynie z wolna "Gdzie strumyk płynie z wolna" to piosenka harcerska.. Zakreśl literę A,B lub C. Dinozaury, ptaki, owce, konie, psy czy kotki czekają na to, aby dzieci wpisały ich nazwy w pola krzyżówek..

98 - uzupełnij definicje wyrazami z ramki.

Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Zobacz oferty praktyk Zobacz profil.Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język niemiecki?. Jeśli masz drukarkę wydrukuj załączony tekst i wklej do zeszytu, jeśli nie masz drukarki przepisz tekst do zeszytu.. Uzupełnij litery w lukach, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Ex 13 - Przeczytaj i uzupełnij pocztówkę wyrazami z ramkiWydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne oferują podręczniki i ćwiczenia do języka rosyjskiego w szkole podstawowej, gimnazjum i liceum.. Przeglądaj.. Pocztówka….pocztowka_II_kl_26.05.pdf.. Ex 3 - posłuchaj wypowiedzi i dopasuj do nich odpowiednie zawody CD2.36 2.36.mp3.. Wybierz właściwe, poprawne pod względem gramatycznym i leksykalnym, uzupełnienie luk 7.1.-7.3. spośród słów podanych w ramce.. Dwa wyrazy podano dodatkowo..

Następnie uzupełnij luki 5-8 w wiadomości e-mail zgodnie z treścią tekstów.

Zrozum.. Zwracamy uczniom uwagę na jego bogactwo i reguły w nim panujące.CZAS DZIECI to portal informacyjno-rozrywkowy dla rodziców, dzieci oraz wszystkich związanych z branżą dziecięcą.. literę, którą oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Piszemy o wydarzeniach, polityce .Arkusz - poziom rozszerzony cz. I. powrót do listy.. Pobierz w PDFWpisz w każdą lukę (8.1.-8.4.). Są u nas wywiady, opinie i felietony.. Zawsze są gotowi wytłumaczyć Ci najbardziej złożone problemy.. B. an alternative event to .13) Przeczytaj uważnie tekst, a następnie zasłoń kartką i uzupełnij luki w zdaniach.. Wybierz właściwe, poprawne pod względem gramatycznym i leksykalnym, uzupełnienie luki 1-5.. Zadanie 8..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt