Tematy ciekawych wypracowań
2011-11-25 14:21:51 Jakie mieliście tematy na wypracowaniu z lektury ,, Kamienie na Szaniec ''?. Mam parę pomysłów : - Jak dobrze mieć przyjaciół, - Mam świrniętą rodzinę, - To był najgorszy dzień w moim życiu, - Jak dobrze mieć siostrę / brata / być jedynakiem, - Szkoła to miejsce do które, - Moja pierwsza miłość, ' - Nigdy się nie zakochuj.. Dzięki tym przykładom zostaniesz mistrzem konwersacji!. Właśnie takie zadanie ostatnio miałam.. Zajrzyj na każdą stronę, aby trafić w dziesiątkę i znaleźć coś odpowiedniego dla Twojej postaci.. 2009-12-07 15:48:14Znacie jakieś ciekawe tematy na grupę Facebook 2017-11-22 23:21:13 Podajcie mi jakieś ciekawe tematy wypracowań , które mogą podobne wystąpić na egzaminie gimnazjalnym?. Uzasadnij słuszność tego stwierdzenia" absolutnie nie próbuj przekornie udowadniać, że sportu na świecie mogłoby nie być.. Zadanie 1.. Zajęcia edukacji regionalnej, wycieczki po „małej ojczyźnie, lekcje muzealne mogą być wstępem do ćwiczeń redakcyjnych oraz doskonalenia różnych aspektów sprawności językowej.. 2012-01-08 22:25:53 Załóż nowy klubTematy wypracowań z ubiegłych lat Marta Zabłocka 17.03.2011. proszę o tematy opowiadań jakie wam do głowy przyjdą.. Centralna Komisja Egzaminacyjna opublikowała tematy wypracowań z matury rozszerzonej z języka polskiego.. Pamiętaj, że jeśli nie widzisz interesującego Cię tematu wypracowania, to możesz skorzystać z powyższej wyszukiwarki treści.Podacie tematy wypracowań?.

2013-05-01 17:27:20 Zadajcie mi jakieś tematy wypracowań ?

Napisz list do wybranej przez siebie postaci z utworu Quo Vadis 4.. Nawet jeśli nie znosisz WF-u .Dawne i nowe tematy wypracowań maturalnych z języka polskiego 245. matce i poczuć jej dłoń na policzku, zobaczyć matczyny uśmiech i ocierane ukradkiem łzy.. Zapoznaj się z naszymi propozycjami wypracowań z różnych przedmiotów i zwróć uwagę na to, że te najbardziej interesujące możesz dodawać do swojej listy ulubionych prac.. Szóstoklasisto, najwięcej punktów na egzaminie uzyskasz za napisanie dłuższej wypowiedzi.. Napisz pamietnik wybranej postaci Prosilbym o rozwiazanie, ktorego z powyzszych punktów, z gory bardzo dziekuje :)Tematy do rozmowy.. Mogę ci podać słówka, jakie nam pani dała.. ogrodnicy i panny szyjące suknie.. Zadanie: 1 2.. Wasze wskazówki wykorzystywali inny, ćwiczyli, uczyli się pod takie własnie scenki i ostatecznie okazywało się, że wiele z tych tematów pojawiło się ponownie, ale np. w innym województwie.. To, co czyni konwersację interesującą, to poruszanie tematów nacechowanych pozytywnymi emocjami dla Twojego rozmówcy..

2010-01-05 14:31:08 Znacie jakieś ciekawe tematy na bloga?

Każde z Was znajdzie tutaj coś dla siebie.. Scena, która najbardziej utkwiła mi w pamięci po obejrzeniu filmu Quo Vadis 3. ;D - Klasa II 2008 - 2009 - Gimnazjum W Budziszowie Wielkim, Budziszów WielkiNapisz wypracowanie na jeden z wybranych tematów.. Duża część osób wybiera kierunek studiów na ślepo i .Tematy wypracowań.. Thread starter Ka.. Paweł Relikowski, Poznań, Nasze Miasto.. Najczęściej dwa dotyczą przynajmniej pośrednio historii Polski, także w ujęciu stosunków międzynarodowych.. które się ze sobą nie łączą i ułożenie z nimi opowiadania ciekawego fabularnie.. Oto przykłady tematów typu "sto w jednym": Zawsze będę bronił.Akceptuję Regulamin użytkownika portalu tp.com.pl oraz oświadczam, że zapoznałem się z Polityką prywatności (zgoda wymagana) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TYGODNIK PŁOCKI SP Z O O, Płock 09-402, Pl. Stary Rynek 27 w zakresie: adresu e-mail, nazwisko i imię, login, foto w celu autoryzacji mnie w portalu tp.com.pl (zgoda wymagana)Naucz się wybierać ciekawe tematy do rozmowy, by móc gadać bez końca.. Proponuję tematy wypracowań tzw. wolnych, związanych z przeżyciami i przemyśleniami ucznia oraz jego „małą ojczyzną".Szatan z siódmej klasy - tematy na zadanie klasowe Bardzo proszę o propozycje tematów na zadanie klasowe z lektury Szatan z siódmej klasy z uwzględnieniem poznanych form wypracowań w klasie szóstej.Znajdują się tam dwa tematy wypracowań..

Znajdziecie w nich sporo ciekawych i przydatnych ...Matura 2020.

Zobacz 11 odpowiedzi na pytanie: Jaki temat na wypracowanie?. Np. w temacie: „Świat bez sportu byłby uboższy.. Będąc raz w magazynie kazała zaprowadzić się do szwalni i bardzo ciekawym wydał się jej widok kilkudziesięciu pracownic, które krajały, fastrygowały .Plik AKADEMIA PANA KLEKSA TEMATY WYPRACOWAŃ.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder AKADEMIA PANA KLEKSA • Data dodania: 15 lis 2009Propozycje tematów wypracowań.. Pamiętaj, że jeśli nie widzisz interesującego Cię tematu wypracowania, to .Podajcie mi jakieś ciekawe tematy wypracowań, które mogą podobne wystąpić na egzaminie gimnazjalnym?. Zdobądź pracę od zaraz.. Kreator listu motywacyjnego Napisz list motywacyjny, który zwiększy szanse na zatrudnienie.Ciekawe tematy do rozmowy to coś znacznie więcej, niż mówienie o codziennych pierdołach.. podejmę każde wyzwanie ( muszę ćwiczyć :D ) a więc proszę o tematy opowiadań.NK - wątek na forum klasie TEMATY WYPRACOWAŃ .. Temat Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów Zemsty z bohaterem innego utworu literackiego, w czasie którego jeden z nich przedstawi najśmieszniejszą sytuację ze swojego życia.. Kreator CV Stwórz i pobierz CV w 5 minut.. Lista tematów rozprawek dla maturzysty.. Jestem na arenie Koloseum (co sie wydarzylo) 2.. A przy okazji zawierają w sobie jakieś trudności ortograficzne .tematy wypracowań o charakterze twórczym dla ósmoklasistów z przykładami..

2010-01-05 14:31:08 Jakie mogą być tematy wypracowań na historie?

W tym roku nie ma egzaminów ustnych.Wasze pomysły na opowiadanie (tematy) ?. nie ważne, że będzie to randka, pogaduszka na dyskotece, w poczekalni czy w kolejce, nigdy nie wiesz, kiedy ta pierwsza pogawędka .Zapoznaj się z naszymi propozycjami wypracowań z różnych przedmiotów i zwróć uwagę na to, że te najbardziej interesujące możesz dodawać do swojej listy ulubionych prac.. Na każdej stronie znajduje się po 10 tematów.. związanych z MAŁĄ OJCZYZNĄ .. Określ swoje stanowisko w tej sprawie, a następnie uzasadnij je, popierając argumenty przykładami: jednym z literatury, jednym z historii i jednym wynikającym z własnych obserwacji.MATURA Z JĘZYKA POLSKIEGO 2020 rozpocznie się 8 czerwca 2020 roku.. Matura pisemna 2019 z języka polskiego - tematy rozprawek.Tematy wypracowań maturalnych z poprzednich lat do czytania i pobrania, dla maturzysty, ucznia i nauczyciela, do druku na zajęcia i do ćwiczeń.. 2011-05-01 18:21:47Napisz rozprawkę na temat: Patriotą można być zarówno w czasie wojny, jak i w czasach pokoju.. Niestety, tam czekały go wieści o ojczyźnie, bo to był przede wszystkim jego dom, o niego walczyli jego bliscy".Napisz opowiadanie o podróży, podczas której wydarzyło się coś, co sprawiło, że ktoś stał się sławny.. Czy potrafisz napisać opowiadanie, list czy też sprawozdanie?Rozprawka - jak napisać?. Maturzyści tego dnia będą pisać test na poziomie na poziomie podstawowym i rozszerzonym.. Chętnie podam.. Rozprawka - z czego się składa?. Doradzam na początku przeczytać uważnie treść tematu i zastanowić się, które z nich będzie Ci lepiej napisać - znasz lepiej zagadnienie, czytałeś coś na ten temat .Jeśli w temacie zostaniesz poproszony o uzasadnienie słuszności jakiegoś stwierdzenia, nie ryzykuj - nie neguj tej opinii.. Wypracowanie powinno dowodzić, że bardzo .Skrupulatnie wpisywaliście swoje tematy, nieraz dokładnie podając całe pytania.. ostatnio miałam test próbny (szóstoklasisty) i nawet dobrze go napisałam ( straciłam 3 punkty) ale niestety były one stracone tylko na pisaniu opowiadania.. Rozpoczęty 27 Listopad 2008; Status Zamknięty..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt