Test wiedzy hobbit tam i z powrotem

test wiedzy hobbit tam i z powrotem.pdf

Zacznę od pytań łatwych, potem będą trudne.Test z lektury Kamienie na szaniec pozwoli Wam sprawdzić, jak dobrze pamiętacie książkę, i wydarzenia z akcji pod Arsenałem lub próby odbicia Jana Bytnara z rąk Gestapo.. Cele quizu: Popularyzacja twórczości J.R.R.. TOLKIENA Proponowany tutaj cykl zajęć z „Hobbita" jest efektem mojej kilkuletniej pracy dydaktycznej z dziećmi i młodzieżą.. Zacznę od pytań łatwych, potem będą trudne.. Powieść fantasy autorstwa Tolkiena ukazała się w 1937 roku.Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Składa się z dziewięciu ramowych scenariuszy lekcji, do których„Hobbit, czyli tam i z powrotem" (lektura obowiązkowa) - test ze znajomości lektury, plik: -hobbit-czyli-tam-i-z-powrotem-lektura-obowiazkowa-test-ze-znajomosci-lektury.pdf (application/pdf) NOWE Słowa na start!Jak dobrze znasz lekturę „Hobbit, czyli tam i z powrotem"?. W przypadku książki Hobbit, czyli tam i z powrotem test znajomości lektury dotyczy właśnie opisu jego przeżyć, gdy zdecydował się wyjść ze swojej strefy komfortu, porzucić wygodną norkę w Shire i ruszyć z krasnoludami i Gandalfem w nieznane.. Test składa się z 19 pytań.. Udostępnij.. 3 NIEPROSZENI GOŚCIE Wpewnej norze ziemnej mieszkał sobie pewien hobbit.. Sprawdzenie wiedzy uczniów z przeczytanej lektury.Z jakim elfami za przyjaznił sie Bilbo z lektury hobbit czyli tam i z powrotem..

... Hobbit, czyli tam i z powrotem.

J.R.R.. Prościutki :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest jest króciutki i prosty.. zas odpowiedzi do pytań .. "HOBBIT CZYLI TAM I Z POWROTEM" - STRESZCZENIE SZCZEGÓŁOWE Autor i tytuł „Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R.. Skomentuj.. 8 miesięcy temu.. ^^^ - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraJ.R.R.. Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. Dla fanów Hobbita.. „Dzieci z Bullerbyn".. Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Kochać i uczyć kochania.. Quiz wiedzy o książce "Pięć minut Leona" Mariusza Niemyckiego nadesłany przez Natalię Zdanowską na konkurs "Kto pyta.Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Opowiada historię dzielnego hobbita .Zobacz quiz: Hobbit, czyli tam i z powrotem - quiz.. Test wiedzy, ze znajomości lektury pt. Inne testy z kategorii.. Zapraszamy!. Inne testy z kategorii.. „Hobbit, czyli tam i z powrotem" to znakomita powieść angielskiego pisarza i filozofa, która zabiera czytelnika w niesamowitą podróż po przepięknej a zarazem niebezpiecznej krainie.. Tytuł oryginału: The Hobbit, or There and Back Again Data wydania polskiego: 1988 r. Data pierwszego wydania oryginalnego: 1937 r. STRONA 3. ..

TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.

#hobbit #lektury #lekturyszkolne #jrrtolkien #tolkien.. Hobbit, czyli tam i z powrotem Sprawdźcie swoja wiedzę na temat tej książki.Hobbit, czyli tam i z powrotem Test wiedzy, ze znajomości lektury pt. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R.. Jeśli czytaliście Hobbita to nie będziecie mieć z tym testem żadnego problem!. Question 1Test wiedzy ze znajomości lektury Pan Tadeusz Adama Mickiewicza.. Dla fanów Hobbita.test dotyczący lektury szkolnej i zarazem pierwszej powieści J.R.R.. Tolkiena.. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. Rozwiąż quiz!Wiedza ogólna (1880) Wychowywanie (8) .. Hobbit, czyli tam i z powrotem Bardzo łatwy test.. Zabrał skrzynki, ale było to , co sobie wybrał.. 176 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Tolkien.. Test: Bilbo Baggins podczas wyprawy miał pełnić rolę: a) kucharza b) zawalidrogi c) włamywacza d) złodzieja Rozwiązanie - Beorn potrafił się zmieniać w: a) orła b) wilka c) niedźwiedzia d) zająca .Ten test powie, czy dobrze znasz lekturę "Hobbit".. Pamiętnik nazwał „Tam i z powrotem, wakacje pewnego hobbita".Test dla tematu: Hobbit, czyli tam i z powrotem (J. R. R. Tolkien).. W miarę możliwości prosimy o podanie odnośnika do źródła bądź cytaty potwierdzającego rzeczywisty błąd w odpowiedzi, do której zgłaszasz korekte.a) olbrzymy b) elfy c) mrówki 13) Arcyklejnot to a) nazwa smoka z Samotnej Góry b) niezwykle potężny kamień c) nazwa pierścienia "Hobbit, czyli tam i z powrotem" Udostępnij UdostępnijDla fanów Hobbita..

Hobbit, czyli tam i z powrotem, J.R.R.

Może być zrealizowany w gimnazjum na profilu rozszerzonym, lub na zajęciach dodatkowych.. Test ze znajomości lektury Hobbit czyli tam i z powrotem 1.A zanim nastał Frodo, był przecież jego wuj, Bilbo.. Napisz do nas.. test dodany 11 lat temu przez Pokachontas1.. Tam zawsze jest wesoło!. Sprawdź swoją wiedzę!Test zawiera 30 pytań.. Bifur i Bofur też byli rodziną (razem z Bomburem).. zas odpowiedzi do pytań - po 60 sekund.. Lektury 5 lat temu.. Quizy o lekturach „Awantura o Basię".. TOLKIEN Hobbit, czyli tam i z powrotem (Przełożyła: Maria Skibniewska) STRONA 2.. Poznanie szczegółów fabuły .Ten test powie, czy dobrze znasz lekturę "Hobbit".. Tolkien „Hobbit czyli tam i z powrotem" Quiz czytelniczy ze znajomości lektury Quiz przeznaczony głównie dla uczniów szkół podstawowych kl. IV-VI.. Tolkiena.. W ostatnim pytaniu żadna odpowiedź nie jest poprawna.. Tolkien „Hobbit czyli tam i z powrotem" Quiz czytelniczy ze znajomości lektury Quiz przeznaczony głównie dla uczniów szkół podstawowych kl. IV-VI.. quiz o Demeter i Persefonie popularność: 385 dodał: emila121: Imiesłowy popularność: 34750 dodał: gosia5: Ania z Zielonego WzgórzaSprawdzian ze znajomości treści lektury - Tolkien "Hobbit czyli tam i z powrotem" SPRAWDZIAN ZE ZNAJOMOŚCI TREŚCI LEKTURY- Tolkien „ Hobbit czyli tam i z powrotem ..

... Gdzie znaleźć dobre quizy wiedzy w sieci?

Tolkien'a.1.. 2010-03-30 17:44:46Zmierz się z testem wiedzy i uzupełnij ewentualne braki, utrwal to, co już wiesz.. Test składa się z 32 pytań.. Tolkien 1937 r. Epoka dwudziestolecie międzywojenne Rodzaj/ gatunek rodzaj: epika gatunek: powieść fantasy (zawiera postaci i elementy fantastyczne, które nie istnieją w rzeczywistości; kreuje nowy, wymyślony świat) Treść Bilbo Baggins musi wyruszyć z krasnoludami .CYKL ZAJĘĆ Z „HOBBITA" J.R.R.. Zagadka o jajku była drugą, nie trzecią zagadką Bilba..Komentarze

Brak komentarzy.