Obrazowy opis czegoś krzyżówka
W naszym słowniku wyrazów bliskoznacznych języka polskiego dla słowa wyrazisty znajduje się łącznie 227 synonimów.Synonimy te podzielone zostały na 54 różne grupy znaczeniowe.Wpisz szukane "Definicja do krzyżówki" w poniższe pole oraz / lub litery "Hasło w krzyżówce" i kliknij "Szukaj"!. .Szarada.net to 159769 zarejestrowanych użytkowników, 569 twórców, 24518 krzyżówek w 412 kolekcjach.Wpisz szukane "Definicja do krzyżówki" w poniższe pole oraz / lub litery "Hasło w krzyżówce" i kliknij "Szukaj"!. rysowanie.. Kategorie .. Panorama dnia 2020-04-11: RYS: krótki opis; szkic: RYS: pobieżny opis; streszczenie: RYS: pobieżny opis: RYS: krótki szkic, opis w krzyżówce Panorama dnia 2019-02-12: SZKIC: pobieżny opis, zarys: ŻYWOT: opis życia i czynów świętego: LEGENDA: opis do mapy : RYSOPIS: opis w liście gończym w krzyżówce .Lista rozwiązań dla określenia krótki, pobieżny opis z krzyżówkiHasło do krzyżówki „Obraz" w leksykonie krzyżówkowym.. W naszym leksykonie szaradzisty dla hasła „obrazowy opis" znajduje się 106 definicji do krzyżówki.. W naszym leksykonie szaradzisty dla hasła „Obraz" znajdują się 34 definicje do krzyżówki.. sposób, w jaki coś powstaje, przebiega lub działa .Słowa i wyrażenia podobne do słowa klarowny.. Słownik synonimów do słowa wyraźny.. Odpowiedzi na krzyżówkiobrazowy «silnie działający na wyobraźnię, wywołujący obraz czegoś» • obrazowo • obrazowość lampa obrazowa «lampa elektronowa do przetwarzania sygnału elektrycznego na obraz, stosowana w telewizorach, monitorach itp.» sposób zachowania się ..

obrazowy opis.

wizja.. Krzyżujemy po dwie litery naraz.. Zdążać Podążać, Zdążać, Dążyć, Zmierzać Przepływać, Wędrować, Zdążać Wkroplić Do Czegoś Sok Wyciskany Z Czegoś Zastrzegać Sobie Lub Komuś Prawo Do Czegoś Albo Możność Korzystania Z Czegoś Najwyższe Dopuszczalne Obciążenie Czegoś Lub .Lista rozwiązań dla określenia obraza, zniewaga z krzyżówkiInne opisy: tak, że widoczne jest wyraźne nawiązanie do seksu tak, jak kasztan pod względem zapachu .. w sposób obrazowy, metaforyczny i zgodnie z utartym kulturowo schematem; w schemacie tym znaczeniu dosłownemu przypisane jest kulturowo jego znaczenie przenośne .. wycofywać się z czegoś, odstępować, tchórzyć .Wpisz szukane "Definicja do krzyżówki" w poniższe pole oraz / lub litery "Hasło w krzyżówce" i kliknij "Szukaj"!. Niezwykłe wirówki z wielkim dziełem sztuki w tle.. 27 .Słownik wyrazów bliskoznacznych do słowa wyrazisty..

barwny czegoś.

Lista słów i wyrażeń podobna do słowa wyraźny: wyraźny zarys.. Opisy do hasła: Aby w pełni wykorzystać możliwości serwisu: WŁĄCZ obsługę JavaScript, oraz WYŁĄCZ wszelkie programy blokujące treść np.opis czegoś.. W niniejszym słowniku wyrazów bliskoznacznych języka polskiego dla słowa wyraźny znajduje się łącznie 256 synonimów.Synonimy te zostały podzielone na 65 różnych grup znaczeniowych.Krzyżówki on-line.. barwny ptak otaczany kultem przez Indian meksykańskich.. DZIERZBA (barwny) ptak o haczykowatym dziobie (wielkości kosa) krzykliwy.Rozwiązaniem tej krzyżówki jest 7 długie litery i zaczyna się od litery K Poniżej znajdziesz poprawną odpowiedź na krzyżówkę A1 obrazowe barwy , jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy w zakończeniu krzyżówki, kontynuuj nawigację i wypróbuj naszą funkcję wyszukiwania.Inne opisy: tymczasowo, chwilowo, tylko przez jakiś czas .. wycofać się z czegoś, odstąpić od czegoś, stchórzyć .. się komuś lub czemuś, toczyć spór o kogoś lub o coś.. W naszym słowniku synonimów języka polskiego dla słowa klarowny znajduje się łącznie 188 synonimów.Synonimy te podzielone zostały na 40 różnych grup znaczeniowych.Inne opisy: wykastrowany samiec .. w sposób obrazowy, metaforyczny i zgodnie z utartym kulturowo schematem; w schemacie tym znaczeniu dosłownemu przypisane jest kulturowo jego znaczenie przenośne krzyżówka, szarada, hasło do krzyżówki, odpowiedzi, Polityka prywatności.Wpisz szukane "Definicja do krzyżówki" w poniższe pole oraz / lub litery "Hasło w krzyżówce" i kliknij "Szukaj"!.

... pochwałę czegoś.

Pamiętaj, aby nowe opisy były krótkie i trafne.. przedstawianie, opisywanie czegoś obrazowo.Wpisz szukane "Definicja do krzyżówki" w poniższe pole oraz / lub litery "Hasło w krzyżówce .. opis kogoś lub czegoś.. Klinij w określenie obok diagramu.. praca wykonana niedbale lub wykonywana tylko pozornie krzyżówka, szarada, hasło do krzyżówki, odpowiedzi, Polityka prywatności.Podobne krzyżówki.. barwny.. Wirówki obrazowe.. Hasła do definicji: przedstawianie, opisywanie czegoś obrazowo.. Definicja do krzyżówki Hasło w krzyżówce.. 133 krzyżówki · mariola1958 Krzyżówki dwuliterowe.. W naszym leksykonie krzyżówkowym dla hasła „prezentacja" znajduje się 288 odpowiedzi do krzyżówki.. Użytkownicy, którzy już rozwiązali tę zagadkę, wykazali zainteresowanie tymi 25 krzyżówkami.. Każde nowe znaczenie przed dodaniem do naszego słownika na stałe zostanie zweryfikowane przez moderatorów.Inne opisy: nieorganiczny związek chemiczny o budowie soli żołnierz oddziałów najemnych członek męski, penis mieszanina substacji, o dominującej zawartości wodorotlenku potasu, powstająca w procesie kaustyfikacji z potażu chlorek kwasowy kwasu nieorganicznego: związek, w którym grupę -OH zastąpiono atomem chloruSłowa i wyrażenia podobne do słowa wyraźny.. Lista słów i wyrażeń podobna do słowa klarowny: klarownym.. Synonimy słowa obraz: wizerunek, obrazek, wizja, widok, malowidło, malunek, wyobrażenie, odbicie, scena .Słownik wyrazów bliskoznacznych do słowa poglądowy..

... opisywać coś w sposób obrazowy.

paw .. sugestywny , plastyczny , obrazowy , barwny.. Jeżeli znasz inne znaczenia pasujące do hasła „przedstawianie, opisywanie czegoś obrazowo" możesz je dodać za pomocą formularza poniżej.. W każdej krzyżówce użyto tylko jednej samogłoski.. np. przyszłości: obraz, opis, wyobrażenie .. żywot.. Jeżeli znasz inne znaczenia dla hasła „Obraz" możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w opcji Dodaj nowy.Pamiętaj, aby definicje były krótkie i trafne.Słowo obraz posiada 158 synonimów w słowniku synonimów.. Słownik synonimów do słowa klarowny.. Jeżeli znasz inne definicje pasujące do hasła „prezentacja" możesz dodać je za pomocą formularza znajdującego się w zakładce Dodaj nowy.Pamiętaj, aby definicje były krótkie i trafne.Łatwe słowa i proste do odgadnięcia opisy - krzyżówki dla początkujących.. Jeżeli znasz inne definicje pasujące do hasła „obrazowy opis" możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w opcji Dodaj nowy.Pamiętaj, aby definicje były krótkie i trafne.Hasło „obrazowy, wyrazisty, barwny (o sposobie wyrażania się, przedstawiania, opisywania czegoś )" posiada 1 opis do krzyżówki w słowniku.. 60 krzyżówek Jedna samogłoska.. opis życia, życiorys, biografia.. Willibard, 1784-1842, polski botanik, lekarz i pedagog, wydał pierwszy opis flory .Dodaj nowe hasło do słownika..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt