Test tajemniczy ogród trudny
Ulubionymi kwiatami pani Craven były a) stokrotki b) róże c) tulipany.. Literatura Jakiej pracy ze świata "Zwiadowców" powinieneś się podjąć?. Test wiedzy online z lektury szkolnej.. Otaczała je troską i mówiła do ni.. Ten test zawiera pytania trudne ale mam nadzieje że pomoże wam w zrozumieniu lektury pt. TAJEMNICZY OGRÓD .W ogrodzie była ścieżka szeroka, żywopłotem laurowym ogrodzona, łukiem okalająca tajemniczy ogród i kończąca się przy bramie, która wychodziła na las, stanowiący część ogromnego parku Misselthwaite.. ciała, by zwiędły.. Był bardzo miłym chłopcem, bardzo dobrze znał się na ogrodnictwie.. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści "Tajemniczy Ogród"?. Skomentuj.. * Trudny Test Lektury Tajemniczy Ogrod * Jak podglosnic telefon htc desire c Obsluga ssd1963 w bascom Klasa6 j ang zadanie 3str 28 Farba sniezka atest Wygolony bok fryzury damskie wlosy dlugie Gra smash creations lego ninjago Test pp instytucje gospodarki rynkowej Serwetki z koniakowa schematyTajemniczy ogród Test sprawdzajcy z lektury Tajemniczy Ogród Poziom trudno[ci: Zredni 1.. Test wiedzy online z lektury szkolnej.. Frances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - myślisz, że znasz szczegóły tej książki na wylot?. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści Tajemniczy Ogród?. Opublikowano: 11 luty 2010 | Drukuj | E-mail | Odsłony: 188167..

... tajemniczy ogród.

Podaj imię chorego chłopca.. Tagi dla tego testu: nauka,lekturaZobacz quiz: Tajemniczy ogród.. Test wiedzy o lektórze Tajemniczy Ogród Myślisz, że znasz książkę Tajemniczy Ogród?F.. !Ktoś się może nad tym napracował przepraszam ale jesteś bardzo nie miły/a mógłbyś/mogłabyś napisać np.gdzie szukać odpowiedzi a nie od razu obrażasz twórców tego quizu a tak wogule jak ci się coś nie podoba to po co wogule tu wchodzisz przestań obrażać!. quiz ten sprawdza czy znasz lekturę pod tytułem,,Tajemniczy Ogód ''.. Gdzie znajdował się klucz od furtki tajemniczego ogrodu?. 8.Dick 9.Był zdrowy, jedyKarmienie jagnięcia c. Sadzenie róż Źródło: Test opracowano na motywach gry GWO „Obudźmy nasz ogród" Punktacja: 40 p. cel 39-38 p. bdb 37-36 p.. Sprawdź, ile pamiętasz z książki Francesa Burnetta "Tajemniczy ogród"!. Biografie (310) Dla dzieci (1153) Edukacja (821) Filmy i seriale (6190) Finanse (124) Geografia (1506) Gry (2376) Gwiazdy (308) Historia (1844) .. Tajemniczy ogród Test sprawdzający z lektury Tajemniczy OgródTest ze znajomości lektury "Tajemniczy Ogród" autorstwa Frances Hodgson Burnett.. Niebo nad jej .. rozwiąż test rz/ .Zapytała Marthę o tajemniczy płacz w domu, ale dziewczyna jej nie odpowiedziała.. Mary postanowiła sobie pobiec tą ścieżką i zajrzeć do lasu, czy nie ujrzy tam królików..

...tajemniczy ogród.

W tajemniczym ogrodzie Colin stawiał pierwsze kroki z pomocą: a. Mary i Dicka b. Mary i Marty c. starego ogrodnika i Mary d. Dicka i jego mamy 19.. H. BURNETT - „TAJEMNICZY OGRÓD" 1.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. 6.Pokazał jej drogę Rudzik 7.Zajmował się nim Ben Weatherstaff.. Zawiera 16 pytań.. Szukaj.. Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Tajemniczym Ogrodzie #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #frances h. burnett, #tajemniczy ogród 944 x, 2017-11-22 11:59:44Angielka, która ą miała nauczyć czytać i pisać, tak trudne miała zadanie, że po trzech miesiącach porzuciła mie sce², a inne e następczynie uciekały po krótszym eszcze prze-ciągu czasu.. Przechodził przez mur.. Uporządkuj zdarzenia chronologicznie, dopisując odpowiednie cyfry w lewej kolumnie tabeli: .Quiz Tajemniczy Ogród - Super Test.. Czyim bratem był Dick?. W czasie jednej z rozmów przyleciał rudzik i usiadł na rękojeści szpadla Bena.Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Na pierwszy spacer do ogrodu Colin udał się: a. w fotelu na kółkach b. na rękach służącego c. wsparty na ramieniu swojego taty d. wsparty na ramieniu służącego 20.1.. Zaprzyjaźniła się ze starym ogrodnikiem.. Jak nazywaBa siˇ hinduska niania Mary Lenox?.

Mary nazwała swój ogród tajemniczym.

Wiedza ogólna Quiz wiedzy ogólnej z motywem ogrodu - jak sobie poradzisz?. Który opis najlepiej pasuje do głównej bohaterki - Mary Lennox?. Rozwiąż test!Test z Lektury "Tajemniczy Ogród" Sprawdzicie tu znajomość na temat lektury "Tajemniczy Ogród" Tagi dla tego testu: tajemniczy,ogród,test,lektura,trudne,5,klasaTesty Testy na czas Głosowania Co wolisz?. ciała, by jej kwiaty były niezwykłe.. Czyj płacz obudził Mary pewnej nocy?. Jak dzieci pastora nazywaBy Mary w piosence?. 2012-04-12 17:13:55; Wymyślcie mi zakończenie do ksiązki " tajemniczy Ogród" 2010-03-06 11:40:01; TAjemniczy Ogród 2011-12-01 19:05:11; Pytania tajemniczy ogród 2018-05-21 18:01:05; Mam lekturę tajemniczy ogród pytania w opisie 2017-05-06 16:41:22; Tajemniczy Ogród 2013-01 .Kto wskazał Mary furtkę do tajemniczego ogrodu?. Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka Netflix.. onorata szukała nowych odmian.. Rozdział 10.. Udostępnij.. Wypełnij darmowy quiz, test wiedzy, IQ, sprawdzian i sprawdź wynik teraz!to może ich poszukaj!. roniła te, które już miała.. Skąd Mary Lennox wzięła skakankę?. Kto po podróży odebrał Mary w Londynie i zawiózł do Misselthwaite Manor?. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.test z lektury.. 4.Jaki charakter miał colin z ksiązki,, tajemniczy ogród ''?.

oć jej ogród był wspaniały, to .

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Zmierz się z quizem o wysokim poziomie trudności!. #lektury #lekturyszkolne #tajemniczyogrod #franceshodgsonburnett.. Kto jest autorem książki ,,Tajemniczy ogród"?» Strona główna » Język polski » Modernizm » Tajemniczy ogród.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. werindaxd 4 lata temu.. a) drobna, wysoka, brunetka b) drobna, szczupła, jasna blondynka c) dobrze zbudowana, szatynka, brązowe oczy 2.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. W Indiach 2.Matka się nią nie interesowała 3.Do Anglii, do wuja Cravena 4.Był on żony wujka Cravena, zamknął go wuj, po śmierci żony, gdyż tam umarła 5.Był bratem Marthy, synem Susan Sowerby.. zdziwiło mnie pytanie z kim zaprzyjaźniła się mary i nie było tam poprawnej odpowiedzi ponieważ ona zaprzyjaźniła się z rudzikiem.ale w innym teście też było z gilem.ja bynajmniej miałam w mojej książce rudzikaTest ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród autorstwa Frances Hodgson Burnett.. Toteż gdyby Mary nie była przyszła³ po prostu fantaz ai chęć poznać książki, nie byłaby się chyba nigdy zapoznała z alfabetem.Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. 14-0 p. ndstTest ze znajomości lektury „Tajemniczy ogród".. Chodziła tam codziennie, wyrywała chwasty.. a) wujek A. Craven b) pani Medlock c) służąca Marta d) Dick.. Gdzie Mary urodziła się?Tajemniczy ogród - test znajomości lektury.. Test: Tajemniczy ogród„Tajemniczy ogród" - test 3 „Mikołajek i inne chłopaki" - test 1 „Mikołajek i inne chłopaki" - test 2 „Alicja w Krainie Czarów" - test 1 „Alicja w Krainie Czarów" - test 2; Baśnie: „O wilku i siedmiu koźlątkach" Baśnie: „Stoliczku nakryj się" Baśnie: „Pani Zamieć" Baśnie: „Gęsiareczka"I .. WYBIERZ I PODKREŚL JEDNĄ POPRAWNĄ ODPOWIEDŹ.. Gdzie przebywał ojciec Colina, gdy nie było go w domu?.Komentarze

Brak komentarzy.