Pytania na sprawdzian akademia pana kleksa
Ach, prawda!Akademia miała bowiem pomysł na przyciągnięcie uwagi uczniów i rozbudzenie w nich ciekawości nowymi rzeczami.. Jego największą pasją i miłością były konie i jazda konna.„Akademia pana Kleksa" - streszczenie szczegółowe, 1.. Akademia pana Kleksa mieściła się przy ulicy Czekoladowej.. W zadaniu drugim należy uzupełnić zgromadzonymi w ramce zwrotami tekst z lukami.. Jednym z bohaterów występujących w książce pod tytułem „Akademia pana Kleksa" był szpak Mateusz.. 17 pytań.. Przy jakiej ulicy mieściła się Akademia Pana Kleksa?. Przez kogo budzeni są uczniowie w Akademii?Witaj na stronie Quizz.pl.. Akademia Pana Kleksa, test z lektury Sprawdzian ze znajomości lektury Jana Brzechwy pt. "Akademia Pana Kleksa" .. Inne tryby nauki.. (…) Lekcje rozpoczynają się o siódmej rano.. Akademia Pana Kleksa - test znajomości lektury.. Wyślij zgłoszenie doggyster.. Czy podoba Ci się „Akademia pana Kleksa" ?. Pan Kleks bał się golarza Filipa i dlatego: a) schował się na strych b) zmniejszał się c) głośno krzyczał d) uciekł z akademii 15.Witaj na naszej stronie Życzymy miłej lektury.. Pan Kleks zbiera ciekawe przepisy do swojej książki kucharskiej.Zobacz quiz: Akademia Pana Kleksa.. Uzasadnij swoją opinię.Megatest, to nowoczesny serwis edukacyjny, oferujący darmowe testy.. W czwartym trzeba zredagować zaproszenie o określonej tematyce..

"Akademia pana Kleksa" - sprawdzian z lektury.

8 Obserwuj autora Zobacz profil .. Udaj się na zakupy i dowiedz się, do jakiego stereotypu .Lektura Akademia pana kleksa to ciepła i pełna humoru lektura do 3/4 klasy.. Mateusz odrabia z nami lekcje i często zastępuje pana Kleksa w szkole, gdy pan Kleks idzie łapać motyle na drugie śniadanie.. Opis Akademii pana Kleksa; Opowiedz o zajęciach w niezwykłej Akademii pana Kleksa.. doggyster 2 lata temu.. Quiz w Poczekalni.. Kiedy mieszkał w domu nic mu się nie udawało.- Proszę, tu Akademia pana Kleksa.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Dlaczego pan Kleks utracił wszystkie swoje umiejętności?. 1. Podaj imię i nazwisko autora książki pt. "Akademia pana Kleksa".. PRAWDA FAŁSZ • Filip był serdecznym przyjacielem pana Ambrożego.. Adam NiezgódkaZgłoś błąd; Jak miał na imię szpak, przyjaciel Pana Kleksa?Kartkówka sprawdza wiedzę na temat lektury Jana Brzechwy „Akademia pana Kleksa".. PRAWDA FAŁSZ • Mateusz został kupiony przez pana Kleksa na targu w Salamance.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.sobie głowy wszystkimi literami alfabetu.. Ta oraz inne bajki - streszczenie Adaś Niezgódka miał dwanaście lat i od sześciu miesięcy był uczniem Akademii pana Kleksa..

Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania.

Wystarczy, że podadzą poprawną odpowiedź.a) do przyjaciela Pana Kleksa b) do Mateusza c) do golarza Filipa d) do fabryki dziur i dziurek 13.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraMyślisz, że dobrze znasz książkę "Akademia Pana Kleksa"?. Kto opowiada o wydarzeniach i w której osobie?. Opowiedz, na .. Jestem już trochę starsza i Pana Kleksa mam już dawno za sobą.. Rozwiązuj Quizy i zgarniaj atrakcyjne nagrodyHej!. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o Akademii Pana Kleksa.Wypełniając test wiedzy, sprawdzisz ile wiesz o Akademii Pana Kleksa.. Opiekuje się nimi pan Kleks z pomocą Mateusza - uczonego szpaka, który wymawia .1.. Ale z przyjemnością mogę polecić ten blog mojemu kuzynowi, który wybiera się po wakacjach do 4 klasy.. Zachęcała do pogłębiania wiedzy i wykorzystywania jej w życiu codziennym.. Pan Kleks miał na imię Ambroży.. Jak dobrze znasz Ambrożego Kleksa i jego przygody.. Jest to historia dwunastoletniego, niesfornego rudego Adasia Niezgódki, który zostaje umieszczony w tytułowej akademii wraz z dwudziestoma trzema innymi chłopcami - wszyscy o imionach zaczynających się na literę A.. Jest to uczony szpak pana Kleksa.. Wymyśl ciekawy przedmiot, który mógłby być wykładany w Akademii.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.a) do sekretów pana Kleksa b) do gabinetu chorych sprzętów c) do bajki o śpiącej królewnie d) do sypialni pana Kleksa 31..

Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Akademia Pana Kleksa - test znajomości lektury.

Od niej zaczyna się cała historia Pana KleksaWięcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Którą z części przygód jest Akademia Pana Kleksa?. Przekonaj się sam!Plik AKADEMIA PANA KLEKSA TEST.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder AKADEMIA PANA KLEKSA • Data dodania: 14 lis 2009 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Plik TEST z odpowiedziami Akademia Pana Kleksa dobry.docx na koncie użytkownika poczta.anka • folder Akademia Pana Kleksa • Data dodania: 4 lis 2012.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.• Do Akademii mogli należeć wyłącznie chłopcy o imionach na literę A.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Ostatnie zdanie polega na skonstruowaniu wypowiedzi o określonej tematyce.. Nigdzie chy-ba chłopcy nie uczą się tak chętnie, jak w Akademii pana .Akademia Pana Kleksa streszczenie; Akademia pana Kleksa treść; Bohaterowie Akademia pana Kleksa; Charakterystyka pan Kleks; Jak wyglądał pan Kleks i jakim był profesorem ?.

8 Obserwuj autora Dodaj do ... Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.

PRAWDA FAŁSZ 5.. Oczywiście, że obcy nie mogą go wcale zrozumieć, ale pan Kleks i jego uczniowie porozumiewają się z nim doskonale.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Tak, tak, to szmat czasu, ale niektórzy z Was pewnie w dalszym ciągu przypominają sobie piegi głównego bohatera i brodę pana Kleksa.. Jak miał na imię Pan Kleks ?. Jak miał na imię chłopiec uczęszczający do Akademii Pana Kleksa ( główny bohater )?. Zawiera nieodpowiednie treści?. Kiedyś był on księciem i ukochanym synem pary królewskiej.. Materiały powiązane z .Akademia Pana Kleksa - książka dla dzieci napisana w roku 1946 przez Jana Brzechwę.. Serwis zamknięty.. Test składa się z 11 prostych pytań, na które uczniowie nie muszą odpowiadać pełnym zdaniem.. (…) Pan Kleks ma na imię Ambroży, a zatem tylko jeden Mateusz w całej Akademii nie zaczyna się na A.. Jeżeli tak jak my oglądaliście w dzieciństwie .Sprawdzian dotyczy lektury „Akademia pana Kleksa" i składa się z pięciu pytań, a właściwie zadań, z którymi uczniowie muszą się zmierzyć.. Zobacz, ile pamiętasz z dzieciństwa o Akademii Pana Kleksa, rozwiąż nasz quiz!Sprawdzian ze znajomości lektury Akademia Pana Kleksa.. Chciałabym też przeżywać przygody głównego bohatera - Adasia Niezgódki i tak jak on cieszyć się każdym dniem spędzonym w Akademii Pana Kleksa.. a) Alojzy zniszczył tabliczki, na których zapisana była cała wiedza pana Kleksa b) Filip podpalił gmach Akademii i spłonęły cenne książki pana KleksaAkademia Pana Kleksa - jedna z najbardziej znanych polskich książek i filmów dla dzieci.. W akademii mogli uczyć się chłopcy tylko Ci którzy mieli imiona zaczynające się na literę A.. Kim był Mateusz, zanim został szpakiem?. Alojzy był: a) zwykłym chłopcem b) lalką c) synem golarza Filipa d) przyjacielem Adasia 14.. Bardzo polecam!. Quiz z wiedzy o Akademii Pana Kleksa..Komentarze

Brak komentarzy.