Napisz przemówienie kreona do mieszkańców teb

napisz przemówienie kreona do mieszkańców teb.pdf

Przemówienie w obronie… Kreona (po śmierci Antygony do wzburzonych mieszkańców Teb) Syzyfa (przed trybunałem bogów greckich) w obronie Prometeusza (także w obliczu bogów) Ebenezera Scrooge'a (mogłaby zostać wygłoszona np. przy odczytaniu jego testamentu)Przygotuj tekst przemówienia Antygony do mieszkańców Teb.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Dziękuję Wam wszystkim za przybycie.. Sprzeciwiłam się jego nakazowi, a jednocześnie zgodnie z prawami boskimi pochowałam ciało brata- Polinejkesa.Przemówienie Antygony do mieszkańców Teb.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Wysoki Sądzie!. Dziękuję Wam wszystkim za przybycie.. Przedstawmy najpierw problem, na którego tle, doszło do sporu pomiędzy Antygoną i Kreonem.. Bogowie nie będą jej mieli dla niego.. Patka120120 10.10.2018Wypracowanie z lektury "Antygona" Napisz przemówienie do mieszkańców Teb wyjaśniające zachowanie Antygony bądź Kreona.. Drodzy mieszkańcy Teb!. Tak naprawdę jednak Eteokles, brat Polinejkesa i Antygony, który wówczas zasiadał na tronie Teb, oszukał Polinejkesa.Zadanie: napisz przemówienie skierowane do mieszkańców teb, w którym wyrazisz swoje poparcie dla postawy antygony proszę o szybkie rozwiązanie jest mi Rozwiązanie: każdy człowiek a w szczególności każdy mężczyzna wie jak ważna jest konsekwencja wPrzemówienie uzasadniające niewinnośc Kreona 2010-10-12 15:06:04 Napisz list otwarty do ,,ludożerców'',w którym przedstawisz swoje przemyślenia na temat ich postępowania i przekonasz,że powinni się zmienić..

Przemówienie Kreona do mieszkańców Teb.

Przyznaję, złamałam zakaz Kreona.. Dziękuję Wam wszystkim za przybycie.. Przedstaw w.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Kto pomoże napisać?. Zostałam postawiona przez los przed bardzo trudnym wyborem - musiałam się zdecydować na respektowanie .Zadanie: napisz tekst przemówienia, które antygona wygłosi wobec ludu teb przedstaw w nim racje bohaterki w sporze z królem kreonem może być forma krótka od Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Przemówienie Antygony do mieszkańców Teb.. Napisz mowę obrończą dla Kreona, władcy Teb.. 85% Przemówienie Kreona do ludu tebańskiego po tragediach rodzinnych.Drodzy mieszkańcy Teb!. Wszyscy wiemy za co Kreon wydał na mnie karę śmierci.. Współkochać przyszłam nie współnienawidzić.. 89% Przemówienie Kreona do Obywateli Teb; 85% Przedstaw racje Kreona w przemówieniu skierowanym do obywateli Teb (pisz w imieniu bohatera).. Kreon oskarżył Polinejkesa, brata Antygony, o zdradę ojczyzny, ponieważ ten najechał Teby z obcym wojskiem.. Sprzeciwiłam się jego nakazowi, a.Napisz tekst przemówienia Edypa do mieszkańców Teb.Przedstaw w nim powody dla,którego władca obiecał odnalezienie i ukaranie zabójców Lajosa.Przemuwienie do mieszkańców Teb..

Przemówienie Antygony do mieszkańców Teb; Obrona króla Teb - Kreona.

Odważyłam się postąpić wbrew jego zakazowi.Przemówienie.. franca; 25.11.2009 Szanowne panie i panowie - mieszkańcy TebJakie inne mowy w obronie bohaterów można by napisać?. 2012-03-21 11:31:28Drodzy mieszkańcy Teb!. Umie ktoś to napisać?. Mowa Antygony do Kreona.. Drodzy mieszkańcy Teb!. "* w imieniu Kreona: "Los mnie powalił pełen burz i .Kreon nie potrafi okazać nawet litości, nie miał jej dla Polinejkesa, nie ma jej dla mnie.. proszę pomóżcie bo bardzo ważne ma byc miare dłogie bo ma mi zawierac 1,5 str papieru kancelaryjnego.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. ( Antygona ) Wybierz jednego z bohaterów ( Antygonę, Kreona ).. Bogowie nie będą jej mieli dla niego.. Sofo… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Przydatność 65% Przemówienie broniące Antygone.. Wszyscy wiemy za co Kreon wydał na mnie karę śmierci.. Komentarze (0) skomentuj85% Przemówienie Antygony do obywateli Teb.. Przemówienie rozpocznij i zakończ słowami "Los mnie powalił pełen burz i lęku".. 80% 40 głosów Mieszkańcy Teb!. Przemówienie Antygony do Tebańczyków.. Zebraliśmy się tu, aby wysłuchać moich racji i ocenić, czy podjęłam słuszną decyzję.. Wszelkie prace nie spełniające kryteriów bądź będące po prostu bez sensu daję jako spam.Napisz przemówienie do mieszkańców Teb, w którym wyrazisz swoje poparcie dla postawy Kreona lub Antygony..

Przedstaw jego racje w przemówieniu do mieszkańców Teb ( pisz w imieniu bohatera ).

Po odejściu Edypa w mieście doszło do kłótni między jego synami o władzę.Przemówienie Edypa do mieszkańców Teb,w którym obiecuje odnalezienie i ukaranie zabójców Lajosa 0 głosów 252 wizyt zadanie dodane 3 października 2018 w Język polski przez użytkownika hania7 ( 0 ) [Szkoła średnia] byłabym bardzo wdzięcznaPrzemówienie Antygony do mieszkańców Teb.. Mieszkańcy Teb!. Są to dla mnie ostatnie chwile z Wami spędzone.. Z tego oto miejsca chciałabym się z Wami pożegnać.. Wszyscy wiemy za co Kreon wydał na mnie karę śmierciprosiłbym aby ktoś napisał przemówienie na polski "Przemówienie Kreona do mieszkańców Teb "Przemówienie Kreona do mieszkańców Teb musi się zaczynać słowami "Siłą państw starożytnych i współczesnych jest poszanowanie prawa.". to prace domową kierują do osób dobrych z języka polskiego .Drodzy mieszkańcy Teb!. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Napisz tekst przemówienia Edypa do mieszkańców Teb.Przedstaw w nim powody dla,których władca obiecuje odszukać i ukarać zabójców Lajosa.. Jak już wiecie zostałam skazana przez króla Kreona… Czytaj dalej →Przemówienie;// 2009-09-14 16:36:09 prosiłbym aby ktoś napisał przemówienie na polski " Przemówienie Kreona do mieszkańców Teb " 2010-11-03 15:00:00 Napisz mowę ( przemówienie ) broniącą lub oskarżającą Antygonę lub Kreona .Przydatność 90% Antygona - przemówienie do ludu..

Sprzeciwiłam się jego nakazowi, a jednocześnie ...Napisz tekst przemówienia Edypa do mieszkańców Teb.

Stwórz ściągę; Drukuj; Ściągaj z telefonem; ściągaj.. Wszyscy wiemy za co Kreon wydał na mnie karę śmierci.. Dziękuję Wam wszystkim za przybycie.. Zebraliście się tutaj, ponieważ chciałam zobaczyć Was po raz ostatni, powiedzieć wam kilka słów na pożegnanie i wytłumaczyć, czemu postąpiłam tak a nie inaczej.. Zebraliśmy się tu, aby wysłuchać moich racji i ocenić, czy podjęłam słuszną decyzję.. Drodzy mieszkańcy Teb!. Chciałabym przedstawić motywy mojego czynu.. Zebraliśmy się tu, aby wysłuchać moich racji i ocenić, czy podjęłam słuszną decyzję.. Dziękuję Wam wszystkim za przybycie.. Król winien być pierwszym w oboczności, bowiem gniew bogów, skierowany na niego, dosięgnąć może całego państwa.Zadanie: przygotuj tekst przemówienia antygony do mieszkańców teb przedstaw powody złamania przez nią zakazu kreona Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Napisz przemówienie do mieszkańców Teb, w którym: a) jako obrońca bronisz Antygony b) jako obrońca bronisz Kreona c) jako prokurator oskarżasz Kreona DO WYBORU JEDEN PODPUNKT :) Z GÓRY THX .. Winna pobożności i miłości do rodzonego brata!. Winna spełnienia ostatniej posługi poległemu wojownikowi, winna dopełnienia tradycji, które towarzyszą Tebom od dziesiątek pokoleń!Napisz przemówienie Antygony do ludu tebańskiego i Kreona.. Dziękuję Wam wszystkim za przybycie.. Jak Wam wiadomo zostałam skazana przez króla Kreona na śmierć.. Zebraliśmy się tu, aby wysłuchać moich racji i ocenić, czy podjęłam słuszną decyzję..Komentarze

Brak komentarzy.