Napisz własną ocenę fileasa fogga
1 Zobacz odpowiedźPrzygoda Fileasa Fogg "W 80 dni dookoła świata" oglądaliśmy film pt." W 80 dni dookoła świata".. Filiasz Fogg jest głównym bohaterem powieści Juliusza Verne'a, zatytułowanej "W 80 dni dookoła świata".. Zabiera ze sobą w tę podróż swojego francuskiego lokaja, Jana Passepartont.. Jakie warunki należy spełnić, aby wyjechać za granicę?. Pan Fogg jest to bohater lektury "W 80 dni dokoła świata".Jest to człowiek bardzo spokojny i uporządkowany , choć lubiący się zakładać.Założył się z kolegami z klubu o "rejs" dokoła .Napisz opowiadanie przez pana Fogga jego podróży ,,w 80 dni do okoła świata" w formie listu.. 2010-02-22 15:42:07; Jak zrobić mapę podróży pana Fogga?. PROSZĘ O POMOC DAJĘ NAJ!•Odbył Pan 10-dniową podróż dookoła świata.. W ślad za nimi udaje się także przebiegły detektyw Fix, który podejrzewa Fogga o dokonanie kradzieży w Banku Angielskim.. - W zasadzie 11, o ile doliczy się tzw. „dzień Fileasa Fogga", który zyskuje się jadąc w kierunku wschodnim.. 2.Po obejrzeniu pani kazała nam napisać jedną przygodę Fileasa Fogga, którą zapamiętaliśmy w czasie oglądania filmu.. Moim ulubionym fragmentem z filmu było założenie się ze znajomymi o przejechanie wynalazcy całego świata w ciągu 80 dni.. 2.Wyobraź sobie, co się mogło przydarzyć bohaterom podczas podróży, której plan podano poniżej..

napisz OCENE POSTACI pana phileasa Fogga , potrzeba mi na jutro , prosze bardzo o pomoc:-)!

Aż dziw, że jest to dzieło napisane prawie sto pięćdziesiąt lat temu, a nie scenariusz najnowszego filmu sensacyjnego z Hollywood!. Jakie warunki należy spełnić, aby wyjechać za granicę?. Napisz fragment dziennika Fileasa Fogga opisujący jeden dzień.. pana Fogga.Może niektórzy z was nie znają tej postaci z książki "W 80 dni do okoła świata" Juliusza Verne.Ja dlatego że mam to teraz jako lekturę postanowiłam się z wami podzielić moim namiastkiem pisania.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Jednak w chwilach próby mężczyzna okazywał wielkie serce np. wówczas, gdy postanowił uwolnić kobietę w Indiach, która miała zostać skazana na spalenie żywcem.Opis najciekawszej przygody Fileasa Fogga.. Po obejrzeniu pani kazała nam napisać jedną przygodę Fileasa Fogga , którą zapamiętaliśmy w czasie oglądania filmu.. Dzięki aktywnej postawie Fogga udało się go uwolnić.Generał Cromarty uważał Fileasa za niezwykłego oryginała, jednak pozbawionego uczuć i przypominającego bezduszną indywidualność.. Możecie przerysować do zeszytu kontury przedstawione na karcie pracy Zadanie 3 Pomyślcie, które z zaznaczonych miejsc chcielibyście odwiedzić i dlaczego.. Fileas Fogg wraz ze swoim lokajem Janem zgodzili się i wyruszyli w podróż.Zaznaczcie trasę podróży pana Fogga na dołączonej mapie konturowej świata..

75% "W osiemdziesiąt dni dookoła świata" - streszczenie i charakterystyka wybrango ...Zadanie domowe Napisz własną ocenę Fileasa Fogga.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze!Zadanie: napisz co i gdzie zdarzyło się w trasie podróży phileasa fogga z książki ,,w 80 dni dookoła świata quot prosze na jutro mi to Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Słownik języka polskiego PWN - znaczenie słów, ich pisownia, odmiana i pochodzenie, frazeologia, porady i ciekawostki językowe.. Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, która przygoda Fileasa Fogga była najciekawsza.. Ocena bohatera - samodzielna praca ucznia Lekcja druga Wybieramy się w podróż 1.. Podróżnicy mają w czasie wyprawy wiele przygód.Zadanie: napisz charakterystykę filesa fogga Rozwiązanie: głównym bohaterem powieści juliusza verne a w 80 dni dookoła świata jest fileas Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Zielona Sowa, gra planszowa Śladami Phileasa Fogga - , tylko w empik.com: 84,99 zł .. - wypowiedzi uczniów.. Co przesądziło o wygranej Fogga?. Analiza podróży Fileasa Fogga pod względem piętrzących się przed nim trudności {tych przewidywalnych i nieprzewidywalnych} 2..

Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.napisz kartke z dziennika podrózy pana Feleasa Fogga.

- wypowiedzi uczniów.. To angielski dżentelmen, zamieszkujący dom przy ulicy Saville Row w Londynie.. Jeśli dzielisz się swoją historią lub podsyłasz informacje, które możemy wykorzystać w materiale, wyślij je z aktualnego adresu e-mail i nie zapomnij się podpisać.1.. - Poznanie osobliwości świata ukazanych w lekturze.. Co przesądziło o wygranej Fogga?. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Wynalazki Fileasa Fogga 13 wrz 04 17:45 .. Bardzo cieszymy się, że chcesz do nas napisać.. Największe w Polsce wiarygodne źródło informacji poprawnościowych Wydawnictwa Naukowego PWN.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Dla chętnych:1. i nie z netu skopiowane;-) dziekuje;-)* To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćNapisz własną ocenę postaci Fogga w 80 dni dookoła świata 1 Zobacz odpowiedź moge liczyc na naj Odpowiedź .. Napisana przez: pieseczek91.. 61% Przygoda Fileasa Fogg "W 80 dni dookoła świata" 66% "W 80 dni dookoła świata" opracowanie.. Naraził własne życie - trafił do niewoli Indian..

2011-04-11 19:59:19; Napisz kartke z dziennika Podróży Fileasa Fogga 2012-01-25 15:40:39; podróż pana Fogga do okoła ...Napisz własną ocenę Fileasa Fogga.

69% Charakterystyka postaci Fileasa Fogga - "W 80 dni dookoła świata".. Analiza podróży Fileasa Fogga pod względem piętrzących się przed nim trudności {tych przewidywalnych i nieprzewidywalnych} 2.. Przed podaniem tematu pytamy uczniów, o .Charakterystyka Filiasza Fogga.. chodzi zeby opis swoj jeden dzien z podrozy jakie mial uczucie i wgl.. Powiadano o nim, że nieco przypomina wielkiego poetę angielskiego Georga Byrona.79% Cechy charakteru Fileasa Fogga bohatera "W osiemdziesiąt dni dookoła świata".. jak cos w imieniu feleasa.. Człowiek ten zakłada się ze swoimi partnerami do gry we wista o to, iż uda mu się okrążyć Ziemię w 80 dni.Wykazał się też niesłychaną odwagą, gdy uratował Audę przed spłonięciem na stosie przy ciele zmarłego męża, a także podczas napadu Siuksów na pociąg, gdy udało mu się odczepić lokomotywę.. 2011-12-18 15:08:30; Jakie były etapy podróży pana Fogga?. Lekcja 4 Temat: Co zadziwiło Passepartout w podróży dookoła świata?. Angielski dżentelmen, Fileas Fogg, zakłada się pewnego dnia, że w 80 dni objedzie dookoła kulę ziemską.. Ocena bohatera - samodzielna praca ucznia Lekcja druga Wybieramy się w podróż 1.. Odpowiedzcie pisemnie w postaci 5 lub więcej zdań.. Cele: - Budzenie zainteresowań poznawczych uczniów.. Alpha Leaders Productions Recommended for youStreszczenie krótkie..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt