Hobbit sprawdzian odpowiedzi
Zacznę od pytań łatwych, potem będą trudne.. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. Jeśli czytaliście Hobbita to nie będziecie mieć z tym testem żadnego problem!. 5.Co nowego doznał podczas wyprayw?. Odpowiedź: WiatrPlan odcinka: - o co chodzi w Hobbicie; - 15 najważniejszych pytań, na które musicie znać odpowiedź "Hobbit, czyli tam i z powrotem" w pdf: - sprawdzian: Przysłówek: Rodzina wyrazów, wyrazy złożone - sprawdzian: Rzeczownik - sprawdzian: Rzeczownik - sprawdzian dla klasy 4 *Nowość: Słowotwórstwo - sprawdzian: Synonimy, homonimy, antonimy, archaizmy, dialektyzmy - sprawdzian wiadomości: Wypowiedzenie wielokrotnie złożone - sprawdzian: Zdanie pojedyncze - karta .. Serwis zamknięty.. W filmie Hobbit został dodany przez Petera Jacksona.. Odpowiedź: Góra Nie ma skrzydeł, a trzepocze, nie ma ust, a mamrocze, nie ma nóg, a pląsa, nie ma zębów, a kąsa.. ^^^ - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraLektura " Hobbit " 2015-02-11 17:55:43 Lektura Hobbit pomocy 2011-12-11 15:04:32 Odpowiedz na pytania dotyczące lektury J.R.R Tolkien Hobbit 2015-05-07 16:00:56Ten test powie, czy dobrze znasz lekturę "Hobbit".. Tolkien „Hobbit czyli tam i z powrotem" Quiz czytelniczy ze znajomości lektury Quiz przeznaczony głównie dla uczniów szkół podstawowych kl. IV-VI.. Zauważyłeś literówkę lub błąd?.

3.Dokąd i po co zmierzał hobbit?

Wymień uczestników wyprawy do Samotnej Góry.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Plik Odpowiedzi do sprawdzianu Hobbit czyli tam i z powrotem.pdf na koncie użytkownika o.k.14 • folder Odpowiedzi • Data dodania: 6 maj 2013test dotyczący lektury szkolnej i zarazem pierwszej powieści J.R.R.. Rzeczownik bór: a) ma 2 tematy oboczne b) ma 3 tematy oboczne c) ma 4 tematy oboczne d) nie ma tematów obocznych 12.. - Keating wziął do ręki kartkę papieru, która była wsunięta pomiędzy strony notatnika.. 2.Kto namówił go do wyprawy?. Znajdziesz tu materiały ułatwiające organizację pracy w trakcie całego roku szkolnego, niezbędne do przygotowania i prowadzenia zajęć.CYKL ZAJĘĆ Z „HOBBITA" J.R.R.. Gdzie mieszkały gobliny?. Lektury 5 lat temu.. 9.Za kogo był .J.R.R.. FunTest.pl.. Tolkiena rozgrywały się w nieistniejącym i wyimaginowanym świecie, określanym mianem Śródziemia.Krainę tę zamieszkiwali nie tylko ludzie i zwierzęta, ale także elfy, smoki, czarodzieje, gobliny czy hobbity.Najprawdopodobniej wasza odpowiedź zostanie skomentowana podobnie, jak zrobił to mój profesor.. 176 Obserwuj autora Zobacz profil Zapraszam do .Sprawdźcie swoja wiedzę na temat tej książki.. W jaki sposób przyjaciele uniknęli zjedzenia przez trolle?. POWODZENIA!.

zas odpowiedzi do pytań - po 60 sekund.

Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Ilu gości miał hobbit?. Grupa A JAK DOKŁADNIE CZYTAŁEŚ „HOBBITA"?. Tolkiena.. - „Pańskie odwołanie się do dzieł Avesha Rahesha Nona - zaczął czytać donośnym głosem - było dowodem wnikliwej analizy.Sprawdziany podsumowujące i odpowiedzi do klasy 4, klasy 5, klasy 6, klasy 7 oraz klasy 8.. Tolkiena.. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, więcej informacji i instrukcje znajdziesz » tutaj «.Plik hobbit.doc na koncie użytkownika AxisGirl • folder Testy i sprawdziany - język polski • Data dodania: 11 mar 2014 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Title: Hobbit, czyli tam i z powrotem Author: TestWiedzy.pl Keywords: testy, quizy, tset o dostojewskim Created Date: 8/26/2020 3:01:10 AMDlanauczyciela.pl to portal wydawnictwa Nowa Era pełniący funkcję bazy i wyszukiwarki materiałów dydaktycznych ze wszystkich przedmiotów.. Gotowe testy układane przez nauczycieli.. Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. 8.Co było dla nich największą przeszkodą ?. Sprawdziany teraz polski dostepne sa juz na stronie, znajdziesz rowniez sprawdziany z przyrody klasa 5 oraz sprawdziany z historii klasa 4 , biologia klasa 5 sprawdziany sa trudne ale dzieki naszej stronie ..

1.Z jakiej rodziny pochodził tytułowy hobbit?

Jak była ostatnia zagadka zadana przez Bilba .. @anonim23: Hobbit też fajny ale Harry Potter o wiele lepszy.A i jeszcze jedno Harry Potter z dużej litery Odpowiedz anonim153 (*.. Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Może być zrealizowany w gimnazjum na profilu rozszerzonym, lub na zajęciach dodatkowych.. Zmierz się z testem wiedzy i uzupełnij ewentualne braki, utrwal to, co już wiesz.. Prościutki :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraOdpowiedzi na pytania z lektury Hobbit,czyli tam i z powrotem?. 4.Z kim wędrował ?. Odpowiedz.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Test składa się z 19 pytań.Czas i miejsce akcji „Hobbita" Wydarzenia opisane w „Hobbicie" przez J.R.R.. Lektury.. 2.Test ze znajomości lektury Hobbit czyli tam i z powrotem..

Zaimki przysłowne znajdują się w szeregu:Hobbit - sprawdzian znajomości lektury.

Pamiętaj, aby ostateczne odpowiedzi zaznaczyć na Karcie Odpowiedzi.. 4199 Obserwuj autora Zobacz profil .. Był we Władcy Pierścieni.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Składa się z dziewięciu ramowych scenariuszy lekcji, do którychZaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Sprawdzenie wiedzy uczniów z przeczytanej lektury.Test jest króciutki i prosty.. Napisz do nas.. 6.Co stracił podczas wyprawy?. Test: Bilbo Baggins podczas wyprawy miał pełnić rolę: a) kucharza b) zawalidrogi c) włamywacza d) złodzieja Rozwiązanie - Beorn potrafił się zmieniać w: a) orła b) wilka c) niedźwiedzia d) zająca Rozwiązanie - Bilbo uratował krasnoludy z niewoli u leśnych elfów za pomocą: .Używamy plików cookie i zbieramy dane m.in. w celach statystycznych i personalizacji reklam.. Napisz do nas.. *.54.153) wysłano z m.cda.pl 2020-07-24 10:59:09 0 @anonim35: Ta jaaasne OdpowiedzOceń jak dobrze zaznajomiłeś się z powieścią J. R. R. Tolkiena „Hobbit, czyli tam i z powrotem", która jest lekturą dla szkół podstawowych.. 7.Czy droga którą pokonali się opłaciła w końcowym efekcie?. W jakim rodzaju magii specjalizował się Gandalf?. Rozwiąż quiz!Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Powodzenia!. TOLKIENA Proponowany tutaj cykl zajęć z „Hobbita" jest efektem mojej kilkuletniej pracy dydaktycznej z dziećmi i młodzieżą.. 176 Obserwuj autora Dodaj do .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Cele quizu: Popularyzacja twórczości J.R.R..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt