Test szatan z siódmej klasy samequizy
Opis.. Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Szatan z siódmej klasy - test znajomości lektury.. film produkcji polskiej .Dziś mój syn pochwalił się jedynką z testu z lektury .. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Sprawdź się w quizie o wysokim stopniu trudności!. W czasie trwania akcji powieści miał siedemnaście lat i był uczniem klasy siódmej warszawskiego gimnazjum dawnego typu (sprzed reformy Jędrzejewicza).Akcja powieści rozgrywa się w roku 1937, Adam należał więc do pokolenia roku 1920, „pokolenia Kolumbów".Kornel Makuszyński - Szatan z siódmej klasy - quiz Film zawiera 48 pytań sprawdzających znajomość lektury.. /samequizy samequizy @samequizy.Test ma na celu sprawdzenie wiedzy o lekturze pt. "Szatan z siódmej klasy"!Sprawdzimy swoją wiedzę na temat książki Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy"!. U góry znajdziesz quiz Szatan z siódmej klasy test.Szatan z siódmej klasy - test sprawdzający wiedzę.. Profesor Paweł Gąsowski nazwał Adasia Szatanem.. Tutaj znajdziesz szukaj quizy, testy wiedzy i sprawdziany.. Następne wideo.. Odpowiedz na pytania dotyczące Twojej osobowości i dowiedz się, kim z tej książki jesteś!. Rozwiąż quiz!Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Kto tapisał książkę "Szataz z siódmej klasy?".

Szatan z siódmej klasy - Test .

Szatan z siódmej klasy.. Odblokuj dostęp do 8278 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!. Kto rozbił Wandzi głowę?. (nagrodzę) Piszcie po prostu np. 1.a(czyli numer pytania i odpowiedż) KORNEL MAKUSZYŃSKI - „SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY" 1.Adaś ma: a.15 lat b.16 lat c.17 lat 2.Ojciec Adasia jest: a.nauczycielem historii b.prawnikiem c.lekarzem 3.Profesor Gąsowski zwracał się do Adasia: a.Adasiu b.Piotrusiu c .Szatan z siódmej klasy - pytania sprawdzające .. 84% Adam Mickiewicz "Pan Tadeusz" - test sprawdzający treść.. Powieść ukazała się w 1937 r. i jest jednym z wielu utworów pisarza dla młodzieży, w których propaguje pełen ciepła humor oraz wyraża wiarę w zwycięstwo dobra nad złem.. Pod względem gatunkowym Szatan z siódmej klasy to powieść detektywistyczna.Tematem utworu jest śledztwo.. Skomentuj.. 1812 3.Zestaw: "210 Szatan z siódmej klasy - Kornel Makuszyński 1" Statystyki zestawu: Ocena: 6 Zagłosowało: 50 Moje statystyki: nie jesteś zalogowany .. Inne testy w tej kategorii: Test W 80 dni dookoła świata - Juliusz Verne 2 Test Zdążyć przed Panem Bogiem - Hanna Krall 1 Publikacje nauczycieli Bożena Marian Test diagramowy do książki Kornela Makuszyńskiego „Szatan z siódmej klasy" Praca opublikowana w Internetowym Serwisie Oświatowym Awans.netAdasia Cisowskiego z piwnicy uratował: Harcerze Policjanci Profesor Gąsowski Strażacy : 10..

Szatan z siódmej klasy - test.

Szatan z siódmej klasy||test DRAFT.. Szatan z siódmej .Ja miałam taki z internetu.ostatnio pisałam :P Szatan z siódmej klasy - test ze znajomości lektury I Pytania zamknięte 1.. Juliusz Słowacki.. PowodzeniaWitaj na stronie Quizz.pl.. 75% "Szatan z siódmej klasy" - plan wydarzeń.. 7 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Quiz wiedzy o bajkach Disneya nadesłany przez Panią Annę Frąckowiak na konkurs "Kto pyta - nie błądzi".Rozwiąż test z lektury - Szatan z siódmej klasy - i przekonaj się ile pamiętasz z lektury.. Zapraszam do dodawania komentarzy.Jeśli pytanie ma więcej niż 1 poprawna odpowiedź to punkt jest za choć jedną poprawną.Osoba która zda ten test.. Kornel Makuszyński.. 2.Test z "Szatan z siódmej klasy" Dowiedz się co wiesz na temat lektury "Szatan z siódmej klasy" Tagi dla tego testu: HappyKornel Makuszyński, "Szatan z siódmej klasy" - czy sądzisz, że znasz tę książkę na wylot?. Gdzie należy postawić znaczek X skoro polecenie tego nie.Adam Cisowski - główny bohater powieści dla młodzieży Kornela Makuszyńskiego „Szatan z siódmej klasy" .. Dzięki temu możesz wypełniać quizy na temat, który Cię interesuje.Przeczytałeś książkę „Szatan z siódmej klasy"?. Kornelia Makuszyńska.. Powinna sobie poradzić i zaliczyć na conamniej 3.. Tylko pytanie takie na logikę.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania..

Szatan z siódmej klasy.

Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Rozwiąż test!. Agata_Froncz 3 lata temu.. Dołącz do nas!. Dał to fakt, ale nie z zakresu wiedzy z znaczka O zamiast X. Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.. Ponieważ poznał Annę i chciał z nią spędzić resztę życia .. Klasa Adasi Cisowskiego liczyła: 19 uczniów 25 uczniów 30 uczniów 35 uczniów : 11.. No i oczywiście.. główny bohater - tytułowy szatan z siódmej klasy, który logiką myślenia pokonuje najtęższe umysły.Szatan z siódmej klasy.. sprawdzisz swoją wiedzę z lektury szatan z siódmej klasy i mi pomożesz!. Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!. 83% Analiza i interpretacja podanego fragmentu "Króla Edypa" Sofoklesa - przyczyny klęski tytułowego bohatera.Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Główny bohater ksiązki nazywa się: Adrian Cisoski Piotr Kaczmarczyk Adam Cisowski .Powieść o przygodach tytułowego „Szatana z siódmej klasy", utrzymana w konwencji powieści kryminalnej, jest jednym z wielu utworów, które Kornel Makuszyński napisał dla dzieci i młodzieży.Pomimo, że od jej pierwszego wydania w 1937 roku upłynęło ponad siedemdziesiąt lat, nadal cieszy się niesłabnącą popularnością i jest jedną z najbardziej poczytnych książek pisarza.» Strona główna » Język polski » XX-lecie międzywojenne » Szatan z siódmej klasy..

Szatan z siódmej klasy||test DRAFT.

Następne wideo.. anuluj.. Mam nadzieje że opinie będą dobre.. Niektóre z pytań są naprawdę trudne, także nie prz.Quizy na temat szatan-z-siodmej-klasy.. Akcja utworu rozgrywa się w roku: A. Wyszukaliśmy je wśród tysięcy quizów, które mamy na stronie.. Quizy na temat szatan-z-siodmej-klasy znajdują się powyżej na liście.. Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Zapraszamy do rozwiązywania testu!Jest to test do książki szatan z sódmej klasy.. „Szatan z siódmej kasy" jest: A. opowiadaniem z wątkiem sensacyjnym B. opowiadaniem romantycznym C. powieścią przygodową z wątkiem detektywistycznym D. komedią 2.. Biografie (310) Dla dzieci (1153) Edukacja (821) Filmy i seriale (6190) Finanse (124) Geografia (1506) Gry (2376) Gwiazdy (308) .. Test sprawdza znajomość lektury "Szatan z siódmej klasy"83% Bohaterowie z lektury Szatan z siódmej klasy; 75% Zachęć czytelnika do przeczytania powieści pt. "Szatan z siódmej klasy".. To zależy też od testu.. Polecane teksty: 85% "Skąpiec" - list pożegnalny Kleanta i Elizy do ojca.. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Odblokuj dostęp do 8280 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!. Treść tekstu zawiera trzy stałe elementy: ofiarę: tu jest to rodzina Iwa .Śliczna dziewczyna o fiołkowych oczach, niezwykła zagadka tkwiąca w pamiętniku oficera napoleońskiego wracającego spod Moskwy, niebezpieczna szajka gotowa na wszystko, by zdobyć skarb oraz sensacyjna akcja okraszona humorem słownym i sytuacyjnym.. Przeczytał lekturę, ale pomyślałem że jak zwykle .. dał ciała.. 80% "Szatan z siódmej klasy" przedstawienie lektury.Geneza utworu i gatunek.. Prawda Fałsz : 12.. Ten quiz jest dla Ciebie!. Dodał: lucbis.. Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!. Rozwiąż test!Zobacz quiz: "Szatan z siódmej klasy".. Udostępnij.. anuluj..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt