Wypracowanie o lekturze felix net i nika
PodstawowaPodstawowe informacje o bohaterze Felix Polon - bohater cyklu Rafała Kosika Felix, Net i Nika - ma 13 lat.. pytanie 1 z 15.. - T. Obserwuj autorów.. Spotkanie w nowej szkole i .Podstawowe informacje o bohaterze Nika to 13-letnia uczennica klasy Ia gimnazjum w Warszawie, współtowarzysz przygód Felixa i Neta.. Skomentuj.. Adaptacja Powieść Rafała Kosika doczekała się adaptacji filmowej (2012).. Net - dla jednej z dziewczyn (Aurelii lub Niki), Felix - niespodziankę dla swojej babci.. Udostępnij.. Jej tematyka: książka opowiada o trójce przyjaciół, rozwiązującej zagadkę pierścienia teleportującego zza czasów Adolfa Hitlera, na ich drodze pojawia się jednak .Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz opowiadanie o swoim spotkaniu z bohaterem lektury Felix,Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi na poniedziałek daje naj!. Koronawirus.. Kto jest autorem lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi"?. Liczy on obecnie (2019) piętnaście części.. Felix, Net i Nika umówili się, że w sobotę po wycieczce rowerowej zrobią sobie wieczór filmowy, kupią chipsy i colę i obejrzą film o Ameryce Południowej.. Rodzice Niki nie żyją (jej mama zmarła, kiedy dziewczyna miała sześć lat, a tata zmarł 2 lata temu; jak mówiła - jej tata był akwizytorem).Książka, którą wybrałam na moją lekturę własną nosi tytuł : Felix, Net i Nika, oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa została wydana w 2006 roku, ma 532 strony..

Rafał Kosik; ... 7 sposobów na wypracowanie dobrych nawyków odrabiania pracy domowej.

Zmierz poziom swojej słodkości!. Szczupły i jasnowłosy chłopak o piwnych oczach, niższy od Neta o pół głowy.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test z lektury.. Mieszka i uczy się w Warszawie.. Wycieczka klasowa w góry.. !Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi jest powieścią młodzieżową.. Wybierz jeden z punktów planu23.. Rozdział 3.. "Felix, Net i Nika" Jak znasz tą książkę?. Serwis zamknięty.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Jaka będzie Twoja pierwsza ocena w nowym roku s. .Lektura powieści Rafala Kosika skłania do refleksji nad skutkami, jakie niesie za sobą postęp technologiczny.. Wybierz jeden z punktów planuwypracowanie-felix,net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi; Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz Gang; Felix net nika; Opisać jeden wynalazek z Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi ( Lektura "Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi) 3..

Ogłoszono iż budynek szkoły będzie remontowany.Sprawdź swoją wiedzę na temat felixa neta i niki.

Nie lubi Aurelii, ponieważ ta podrywa Neta.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. Wydana została również w języku litewskim, węgierskim i czeskim.. Nika spędza święta u Neta.. 2016-05-09 10:01:54 Co uwarzasz o książce Felix , Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi ?. Razem z ojcem stworzył program AI, który nazywa się Manfred.Lubi żarty i ironie.Książka ,,W Pustyni i w Puszczy „ była naszą szkolną lekturą .Nie byłam chętna, żeby zacząć ją czytać, ale zaskoczyła mnie.. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi to pierwsza część cyklu o przygodach przyjaciół.. Znalezienie Niki całej i zdrowej.. Mieszka w półtorapokojowym mieszkaniu na trzecim piętrze starej kamienicy na Pradze.Jest dziewczyną Neta.. Jego tata jest inżynierem - wynalazcą, konstruktorem, zaś mama - dyrektorem marketingu w bardzo dużym banku.Rozdział 6.. Obecnie jest uczniem Gimnazjum im.. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - czy warto przeczytać tą książkę?. Zaginięcie Niki spowodowane zazdrością o Aurelię.. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".Net Bielecki - jeden z trójki głównych bohaterów serii "Felix, Net i Nika".Mieszka na ostatnim piętrze dwudziestopiętrowego apartamentowca w Warszawie.Jego pasją jest informatyka..

3/4 strony A4 jak chcecie to możecie więcej.Quiz wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".

Sprezentowanie babci Lusi jej pierścionka zaręczynowego znalezionego wraz ze skarbem.. Zapraszam do rozwiązania mojego Quizu o tej serii ( sorry za reklamę) .. 15/15 super quiz, jak dobrze że ludzie jeszcze robią quizy związane z lekturami 😌 .Wychodząc z klasy młodzież przyznała, że tak to właśnie powinno wyglądać.. Felix, Net i Nika żyją w świecie, w którym sztuczna inteligencja jest w stanie przejąć kontrolę nad światem.. Dostaje od niego pierścionek.. Proszę o szybką odpowiedź.. Zawiera nieodpowiednie treści?. prof. Stefana Kuszmińskiego.. 2009-05-31 13:23:27Lista postaci z cyklu Felix, Net i Nika - lista postaci, występujących w serii Felix, Net i Nika polskiego pisarza Rafała Kosika Postacie tytułowe Felix Polon.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. Marcin Dubiel czy Stuu?. Okazała się bardzo ciekawa, nie mogłam się doczekać końca powieści.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Szkoła, w której straszy.. Fantazja pana Polona, genialnego wynalazcy, nie zna granic.. „Boże Narodzenie" Podczas przeglądu skrzyni w podziemiach Felix i Net przyznali się, że niepostrzeżenie zabrali z niej po jednej rzeczy.. Chciałabym napisac o Nice Mickiewicz z książki "Felix, Net i Nika" Żyby zajmowała ok ..

yy.. tytuł książki to felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi a nie .. oraz teoretycznie możliwa katastrofa taki tytuł jest w filmie a nie w książceCo wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?

2012-10-01 15:47:03 Czytacie książki FELIX , NET I NIKA ?. Czy wiesz jaką zdolność posiada ten mutant?. Wizyta Świętego Mikołaja u Niki.. Choć przydatność wielu z jego projektów wydaje się .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz Gang; Felix net nika; wypracowanie-felix,net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi; Wypracowanie Felix Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi; Jakie e są fantastyczne i realne wydarzeniaz lektury Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnychNika Mickiewicz - główna bohaterka serii książek pt. Felix, Net i Nika.Urodziła się w lipcu 1992 lub 1991 w Warszawie.. Dodawaj wpisy.Napisz charakterystykę Niki Mickiewicz z ksiązki "Felix, Net i Nika" "Ta osoba naprawdę mi imponuje" - napisz charakterystykę osoby rzeczywistej lub fikcyjnej, którą szczególnie podziwiasz.. Jak rozmawiać o nim z dzieckiem?Wypracowanie Felix Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi; Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz Gang; Felix net nika; Opisać jeden wynalazek z Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi ( Lektura "Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi) 3.. Plan ramowy 1.. Nika wyjawia swoją .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - przeznaczona dla młodzieży powieść z gatunku science fiction autorstwa Rafała Kosika.Pierwsza książka z cyklu Felix, Net i Nika, wydana w listopadzie 2004 r. przez Powergraph.Opowiada o przygodach trójki przyjaciół z pewnego warszawskiego gimnazjum.W Warszawie grasuje Gang Niewidzialnych Ludzi, a przyjaciele niechcący odkrywają .Test z lektury: „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Krol_Quizow 12 miesięcy temu.. Moje wrażenie jest ogromne.. Sprawdź się!. heylisa .. nika_1991 • 4 miesiące temu..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt