Reportaż braci sekielskich
Sekielscy w bezlitosny sposób obnażają hipokryzję polskiego Kościoła, próbują też dać .. "Zabawa w chowanego" to nowy film braci Sekielskich o kolejnych przypadkach pedofilii w polskim Kościele.. Z jednej strony to przypadki molestowania dzieci przez duchownych, a z drugiej - zmowa milczenia, dzięki której nad sprawcami .Choć film Tomasza i Marka Sekielskich trwa dwie godziny, nie ma w nim żadnej zbędnej minuty.. "Zabawa w chowanego" - podobnie jak "Tylko nie mów nikomu" - skupi się .Ksiądz, o którym opowiada „Zabawa w chowanego" braci Sekielskich usłyszał zarzuty prokuratorskie.. „Zabawa w chowanego" porusza tematy, o których nie udało się wspomnieć w poprzedniej części.. Przezabawne, prawdaż?-26 #12 RE: "Zabawa w chowanego" nowy film braci Sekielskich — PIS-Janowy 2020-05-17 09:44 Witam wszystkich oczekujacych mnie tutaj po promowaniu kolejnego filmu antykoscielnego .. Tomasz Sekielski zapowiedział także, że nakręci kolejny fiim, który tym razem będzie dotyczyć afery SKOK.W sobotę o godzinie 10:00 odbędzie się premiera długo wyczekiwanego reportażu braci Marka i Tomasza Sekielskich.. Bydgoszczanie poruszają Kościół .. Tomasz i Marek Sekielscy jako pierwsi w Polsce nakręcili reportaż tak odważnie i szczerze pokazujący patologię w polskim Kościele katolickim.. Duchowny, który przez lata bezkarnie miał molestować nieletnich, w tym dwóch braci, którzy wystąpili w filmie, został oskarżony o przestępstwa seksualne w 2019 roku - informuje w specjalnym oświadczeniu wydanym po premierze reportażu Prokuratura Krajowa..

O czym jest drugi film braci Sekielskich?

'Dosyć zabawy w chowanego!'. "Zabawa w chowanego" to najnowszy film braci Sekielskich, który od kilku godzin dostępny jest w serwisie YouTube.. Metropolita gdański dramatyczne wyznania ofiar i dowody na tuszowanie pedofilii w kościele nazwał "byle czym", prymas Polski poprosił o wybaczenie.Ostatni film braci Sekielskich - „Zabawa w chowanego" - zadebiutował na ich youtube'owym kanale 16 maja br. Jestem własnie po 8 km biegu, odpisałęm juz pedalewskiej parze renia & golem i byłem w kosciele.. Bo mądra miłość dostrzega zarówno dobro, jak zło, i nie boi się prawdy.. Na trzy dni przed premierą części drugiej reportażu okazało się, że nie żyje Jan A. Wstrząsający film braci Sekielskich o pedofilii w Kościele.. Zwłaszcza, gdy się kocha Kościół.. W kraju, w którym narasta homofobiczna przemoc .W maju 2019 światło dzienne ujrzał pierwszy film dokumentalny braci Sekielskich o zjawisku pedofilii w polskim kościele katolickim.. Premiera filmu odbyła się 16 maja 2020 roku.. „Tylko nie mów nikomu" wzbudziło ogromne emocje i zostało odtworzone na YouTube miliony razy.. Cały film jest dostępny online za darmo .Bracia Sekielscy, twórcy filmu "Tylko nie mów nikomu", są otwarci na rozmowy z telewizjami w sprawie udostępnienia produkcji, która od soboty miała ponad 11 mln wyświetleń na YouTube.Oficjalny kanał Tomasza Sekielskiego - pisarza, reportera, dokumentalisty..

To kontynuacja „Tylko nie mów nikomu", reportażu o pedofilii wśród księży.

Znowu obnażyli słabość środowiska duchownych i ukazali ich ciemną stronę.. Jaką?. Po nieco ponad roku na łamach serwisu pojawiła się druga produkcja, którą od 16 maja można obejrzeć .Ma to być w pełni niezależna platforma multimedialna, na której będą pojawiać się podcasty, wywiady, programy publicystyczne, reportaże i filmy dokumentalne.. A. był księdzem-emerytem, który rejestrowany ukrytą kamerą .. "Zabawa w chowanego" od 16 maja 2020 jest dostępna online na Youtube.. Dotychczas został wyświetlony prawie 7,5 mln razy.. Mowa m.in. o cotygodniowym programie "Sekielski Sunday Night Live".W kolejnym filmie braci Sekielskich o pedofilii w Kościele padają wypowiedzi sugerujące związek tego zaburzenia z homoseksualną orientacją.. Podobnie jak pierwsza część „Tylko nie mówi nikomu", produkcja poświęcona będzie pedofilii w Kościele katolickim.Tym, którzy jak oglądali 'Zabawę w chowanego' braci Sekielskich przypomnę, że już w XI wieku święty Piotr Damiani potępiał księży 'nadużywających dzieci'.. Niestety ich ostatnia.Film braci Sekielskich powstał dzięki wsparciu widzów, którzy zakupili "cegiełki" na portalu crowdfundingowym Patronite..

Drugi film braci Sekielskich o pedofilii w polskim Kościele jest już dostępny w internecie.

Podobnie jak poprzednia produkcja ("Tylko nie mów nikomu") porusza problem .W połowie maja na YouTube premierę miał drugi film braci Sekielskich "Zabawa w chowanego".. Tomasz Sekielski zdradza kulisy produkcji.Właśnie ukazał się drugi film braci Sekielskich o pedofilii w Kościele.. Coraz częściej otwierają się osoby, które zostały wykorzystywane przez księży seksualnie w .W sobotę odbędzie się premiera filmu dokumentalnego braci Sekielskich „Zabawa w chowanego".. Jakie to wstrętne, obrzydliwe i budzi we mnie wielką złość.. Twórcy opowiedzieli nam o pracy nad filmem.Obejrzane reportaże braci Sekielskich są dla mnie przynagleniem do wewnętrznej pracy nad sobą i zaproszeniem do budowania głębszej relacji z Bogiem i ludźmi, w tym też miłości do Kościoła, którego nie przestaję kochać i w którego nie przestaję wierzyć.Diecezja kaliska w drugim filmie braci Sekielskich o pedofilii w Kościele ZWIASTUN Już w sobotę 16 maja odbędzie się premiera drugiego filmu braci Sekielskich pt. „Zabawa w chowanego".. Wykorzystywanie seksualne dzieci.. Finalnie udało się zebrać 451 200 złotych.. Prymas Wojciech Polak, delegat Konferencji Episkopatu Polski do spraw ochrony małoletnich, mówi o niedopełnieniu obowiązków i zawiadamia Watykan.Szokujący dokument braci Sekielskich o pedofilii w kościele komentują nie tylko najważniejsi hierarchowie kościelni, ale też księża w parafiach..

"Zabawa w chowanego" to historia jednego księdza i dwóch molestowanych przez niego braci.

Gorące tematy sobota, 11 maja 2019 "Tylko nie mów nikomu" - obejrzało ponad 14 milionów osób!. - pod takim hasłem, nawiązującym do filmu braci Sekielskich o pedofilii w kościele, Lewica organizuje w niedzielę wieczorem protest.Po ostatnim reportażu braci Sekielskich znowu zawrzało!. Cisza po tym filmie jest przytłaczająca.. Obecnie trwają zdjęcia do filmu Sekielskich o aferze SKOK.Film braci Sekielskich warto, a nawet trzeba zobaczyć..Komentarze

Brak komentarzy.