Test wiedzy felix net i nika
Zagraj w ten quiz raz jeszcze!. Wypróbuj 14 dni za darmo lub kup teraz do -50%!RafaĄ Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - scenariusze lekcji 5 1 Karta pracy - Typy powieści 1.. Zagraj w quiz.. Rozwiąż test!test o sarze jane test o anime quiz z gry leage of legen quiz z gry minecraft test ze zmierzchu hollywood flemming andersen drinki tylko ciebie chce quiz opowieść wigilijna naruto tablica mendelejewa test z filmu test z krzyżaków test z romea i julii bioróżnorodno .. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.Quiz wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Odpowiedz.. Odpowiedz.#14 Felix, Net i Nika… są przykładem: noweli.. Osadź.. Program nadal pracował i przyswajał kolejne informacje.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie utworu Rafała Kosika.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.. Uczniowie oglądają film „Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa" W. Skrzyneckiego (102 min).. Więcej.. Po szkole Felix i Nika odwiedzili Neta.. W moim odczuciu, są to świetne dzieciaki.. Tabela de classificação .Witaj na stronie Quizz.pl.. Wiedza z wami podstawówka 31,072 viewsQuiz Test wiedzy o różnych żeczach; Quiz Test wiedzy o nicky,ricky,dicky i down; Quiz jaki zawód do ciebie pasuje; Quiz Test wiedzy oewrewrwer; Quiz Wypełnij quiz jakie studia dla ciebie?.

Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.

Książka „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" łączy cechy różnych odmianPrzebieg lekcji.. Oto kilka pytań do dziennika lektur na kwiecień.. Bądź pierwszą osobą, która udzieli odpowiedzi!. Wszystko co trzeba wiedzieć o utworze Felix, Net i Nika oraz Gang .Felix, Net i Nika to trójka trzynastolatków, która poznaje się pierwszego dnia w nowej szkole.. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. Test ogólnie nie jest zły, ale Prof. Kuszmiński nigdy nie był dyrektorem tej szkoły, tylko jej patronem.. Analiza treści.. Niestety na skutek gwałtownego ruchu, jaki wykonała na widok misia Niezłego Skrótu (którym był Golem Golem) straciła równowagę i spadła w próżnię nad Elitarnością.„Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Znajomość treści powieści, cech gatunku, terminów związanych z epiką..

Wypełniając test wiedzy, dowie się ile zapamiętała po przeczytaniu lektury.

Edytuj elementy.. Wskaż przykłady cech charakterystycznych dla różnych typów powieści, jakie możesz znaleźć w książce Rafała Kosika.. U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi.. "Felix, Net i Nika" Jak znasz tą książkę?. Motyw .Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury.. Jestem ciekawa, czy zainteresuje Was ona na tyle, że będziecie chcieli odkrywać kolejne części.. 0 ocen | na tak 0%.. Coś poszło nie tak .Lektura Felix, Net i NIka oraz Gang Niewidzialnych ludzi.. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, szczegółowy plan wydarzeń oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.. Polub.. Możesz rozegrać 3 darmowe quizy!. Dzieciaki zostają przydzielone do tej samej klasy, renomowanego, warszawskiego gimnazjum i tak zaczyna się ich przyjaźń.. Uczniowie w 5 zdaniach zapisują, w jakie miejsce i w jakie czasy by się przenieśli, gdyby mieli taką możliwość (15 min).Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi jest powieścią młodzieżową.. Jest to pierwsza część z historii, którą napisał Rafał Kosik..

Sprawdź się!Test wiedzy o lekturze Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi.

Quiz Test wiedzy o lekturze Felix Net i Nika oraz .. Quiz Co wiesz o Fairy Tail; Quiz Czy jesteś cool :) Quiz Pytania o koniachEbook Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Rafał Kosik.. Serwis zamknięty.. Stare meble i przedziwne obrazy tworzą niezwykłą atmosferę, a naprawdę strasznie zaczyna się robić, kiedy nocą ktoś chodzi po domu, pozostawiając przerażonym gimnazjalistom .test z biologii gmina julia kamińska pokonywanie przeszkód i b dom serial test z historii meyer test o gwiazdach pies polska w xvii w. test z matematyki angielski język czasownik naj ii wojna światowa koniecpolski espanol quiz test z iliady metin zaawansowany donald test z gimnazjum rahim arsenal kanonierzy premie .. Felix, Net i Nika oraz .Felix, Net i Nika odnajdują ją na skraju skalnej półki na najwyższym piętrze wieży wieńczącej Pałac, smutną i zmęczoną.. powieści, opowiadanie, poezji, Dalej #15 Czego NIE odkryli bohaterowie w czasie zimowej wycieczki?. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Test z wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Compartilhar Compartilhar por Aleksandraosuch.. PodstawowaFelix, Net i Nika jadą na zimowisko do pensjonatu "Trzy kuzynki", położonego w lesie, w górach na odludziu, a prowadzonego przez bardzo dziwne starsze panie..

Wypełnij darmowy quiz, test wiedzy, IQ, sprawdzian i sprawdź wynik teraz!Test z części 1-2, czyli .

Nastoletni bohaterowie powieści: "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - Duration: 23:25.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Piekielnie bystre i inteligentne, a do tego dobrze wychowane i sympatyczne.Kwietniowa lektura to Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Sprawdź swoją wiedzę i przekonaj się, czy naprawdę jesteś fanem!. Wściekły Net pisał na kartce informacje dla Manfreda jak to się na nim odegra za to, że nie podał odpowiedzi.. Proszę o szybką odpowiedź.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test z wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Udostępnij Udostępnij wg Aleksandraosuch.. Rozwiąż quiz!41.. Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. Możecie podać fragmenty z opisem Net, najlepiej strony.. tytuł książki to felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi a nie .. oraz teoretycznie możliwa katastrofa taki tytuł jest w filmie a nie w książceWitaj w quizie na temat książki "Felix, Net i Nika"!.Komentarze

Brak komentarzy.