Podsumowanie ferii zimowych w szkole
W tym czasie zamojscy policjanci czuwali nad bezpiecznym wypoczynkiem najmłodszych oraz bezpieczeństwem na naszych drogach.. W czasie ferii, na sali gimnastycznej w szkole podstawowej zorganizowano gry i zabawy ruchowe z piłką.. Hala sportowa była w tym czasie ogólnie dostępna od godz. 8.00 do godz. 14.00.Ferie z ekonomią w Czechach - podsumowanie.. Karnawał w szkole - projekt edukacyjny.. Katarzyna Matras oraz dzielnicowi z komisariatów odwiedzili kilkanaście szkół podstawowych powiatu olkuskiego i rozmawiali z dziećmi o bezpiecznym spędzaniu czasu podczas ferii zimowych.Zebrania z Rodzicami - podsumowanie I semestru nauki.. Wszystkim uczniom należą się duże brawa i do zobaczenia za rok na sportowych feriach w Szkole Podstawowej nr 8.Podsumowanie ferii zimowych; 2019-02-11.. Celem zajęć było dos.Home / Ferie w szkole - Podsumowanie.. W tym celu w piątek 09.02.2018r.. Młodzież z gimnazjum mogła spędzić czas w aktywny sposób biorąc udział w meczach .W pierwszym tygodniu ferii zimowych zajęcia prowadzone były zgodnie z harmonogramem w godzinach od 7 00 - 15 00.. W pierwszym tygodniu ferii zimowych 29.02.2018r.. Zgodnie z opracowanym wcześniej harmonogramem zorganizowano szereg różnego rodzaju zajęć i wyjazdów.Zespół Lubelskich Parków Krajobrazowych Ośrodek Zamiejscowy w Zamościu był organizatorem zajęć i warsztatów edukacyjnych w czasie ferii zimowych..

W ...Podsumowanie ferii zimowych.

Szkoła Podstawowa nr 14 im.. Dzięki sfinansowaniu przejazdów autobusowych przez Urząd Gminy uczniowie skorzystali z wielu wyjazdowych atrakcji.. W tygodniu, dyrektor szkoły Mariola .W minionych tygodniach policjantka Zespołu ds.. Jak wygląda harmonogram roku szkolnego 2019/2020?. Szczegóły Utworzono: 29 styczeń 2018 Tegoroczne ferie zimowe w Gminnej Bibliotece Publicznej w Gogolinie dostarczyły dzieciom mnóstwo atrakcji.. w Szkole Podstawowej odbył się apel poświecony bezpieczeństwu podczas ferii zimowych.Ferie zimowe 2020 zaplanowane są przez Ministerstwo Edukacji Narodowej tym razem wyjątkowo szybko.. Treści ujęte w programie są zgodne z podstawą programową dla szkoły podstawowej, a ich realizacja przebiega przy wykorzystaniu różnych metod aktywizujących.PODSUMOWANIE ZIMOWYCH FERII Dwa tygodnie ferii za nami.. AktualnościPODSUMOWANIE FERII ZIMOWYCH !. ChętneZimowa przerwa świąteczna 2019.. Jak co roku nasza placówka zorganizowała wiele ciekawych zajęć, które rozpoczęły się już 14 lutego w sobotę.. W czasie spotkań dzieci między innymi uczyły się języka angielskiego z portalem funenglish.pl, grały w gry planszowe oraz rozwiązywały łamigłówki językowe.Ferie zimowe w naszym województwie powoli dobiegają końca, a wraz z nimi przygotowane przez nas atrakcje dla dzieci i młodzieży..

Ferie w szkole.

Nieletnich olkuskiej komendy asp.. Szkoły w gminie.. Zespół Szkół w Laskach zorganizował zajęcia w pierwszym tygodniu ferii.. W tym roku 1 i 11 listopada wypadają w piątek i poniedziałek, dlatego uczniowie nie mogą liczyć na .. Podsumowanie akcji BCK, pn.Portrety znanych i cenionych.. z wizytą w gogolińskiej bibliotece Skromni ludzie - wielkie dzieła.. Potrwają w tym roku od połowy stycznia do końca lutego.. w naszej szkole odbywały się warsztaty plastyczne pt. „Twórcze dłonie", prowadzone przez Panią Annę Piserę.. Dzięki sfinansowaniu przejazdów autobusowych przez Urząd Gminy uczniowie skorzystali z wielu wyjazdowych atrakcji.Podsumowanie ferii zimowych.. Zajęcia odbywały się na lodowisku Ośrodka Sportu i Rekreacji a także auli Szkoły Podstawowej nr 3, sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 5 z podziałem na grupy wiekowe.Ferie zakończyło uroczyste podsumowanie oraz rozdanie nagród rzeczowych i pamiątkowych dyplomów.. Pośród atrakcji uczestnicy mieli możliwość nauczenia się podstaw japońskiego, koreańskiego oraz chińskiego, oraz wzięli udział w wielu atrakcjach i .Sprawozdanie z ferii zimowych w roku Ferie zimowe to wymarzony czas dla dzieci.. Jana Pawła II w Czechach brała udział w projekcie edukacyjnym „Ferie z ekonomią" organizowanym przez Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej.Podsumowanie ferii w Szkole Podstawowej w Miękini Tradycyjnie w okresie ferii zimowych nauczyciele ze Szkoły Podstawowej w Miękini zorganizowali cykl zajęć dla dzieci..

W pierwszym tygodniu ferii zimowych 29.02.2018r.

Zajęcia prowadziliśmy zarówno w naszej świetlicy jak również w szkołach i innych miejscach, gdzie organizowano zimowy wypoczynek.Sprawozdanie z organizacji zaj ęć w czasie ferii zimowych w Krapkowickim Domu Kultury w dniach 14 lutego do 25 lutego 2011 r. od godz. 10.00 do 13.00 W ramach ferii zimowych Krapkowicki Dom Kultury wraz ze szkołą j ęzyków obcych ESB Columbus zorganizował dla wszystkich dzieci cykl imprez,PODSUMOWANIE FERII ZIMOWYCH 2018 - HALA SPORTOWA UL. KUSOCIŃSKIEGO 2.. Wszyscy się cieszą, bo jest to czas wolny od zajęć szkolnych, czas swobody i radości.. Tradycyjnie w ferie zimowe na terenie hali sportowej przy ul. Kusocińskiego 2 odbywały się zajęcia dla dzieci i młodzieży .. W pierwszym tygodniu zimowych ferii grupa gimnazjalistów z Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola im.. Kiedy są ferie dla poszczególnych .W czasie ferii zimowych w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Lidzbarku, od poniedziałku do piątku, odbywały się zajęcia dla dzieci w trzech grupach.. Noblistów Polskich w Niemicy.Akcja profilaktyczna w ramach obchodów Dnia Walki z rakiem, kilkadziesiąt godzin warsztatów i zajęć artystycznych, specjalne seanse filmowe i spektakl walentynkowy - to tylko zarys atrakcji, które zorganizowało lub współorganizowało Brzeskie Centrum Kultury w ramach ferii zimowych 2016..

Aktualności ... koniec ferii zimowych.

O to, żeby okres ferii zimowych był bezpieczny, mundurowi zadbali jeszcze przed dwutygodniowym wypoczynkiem od nauki szkolnej.. w naszej szkole odbywały się warsztaty plastyczne pt. „Twórcze dłonie", prowadzone przez Panią Annę Piserę.. Ferie w szkole.. Home / Ferie w szkole - Podsumowanie.. Dużą popularnością cieszyły się także darmowe wejścia na lodowisko w obiekcie MOSIR w Kołobrzegu.. ks. Grzegorza Piramowicza 10. styczeń 10.. W tym czasie zamojscy policjanci czuwali nad bezpiecznym wypoczynkiem najmłodszych oraz bezpieczeństwem na naszych drogach.W dalszej części podsumowanie obejmujące ten okres .Podsumowanie ferii.. Prezentacja twórczości ludowej - pereł Ziemi GogolińskiejZbliżają się ferie zimowe.. Tegoroczna duża frekwencja pokazała, iż można wolny czas spędzać nie tylko w domu przed komputerem.. Podczas ferii zimowych funkcjonariusze spotykali się z dziećmi spędzającymi wolny czas w świetlicach oraz szkołach, gdzie przeprowadzali pogadanki na temat bezpiecznego zachowania w różnych codziennych sytuacjach.Podsumowanie ferii zimowych 2016 Podczas .Realizowany będzie w ciągu pierwszego tygodnia ferii zimowych od 1.02.11r do 4.02.11r.. W okresie poprzedzającym ferie w .Podsumowanie ferii w Szkole Podstawowej w Miękini Tradycyjnie w okresie ferii zimowych nauczyciele ze Szkoły Podstawowej w Miękini zorganizowali cykl zajęć dla dzieci.. :) Dnia 26.02.2018 r. w naszej Placówce odbyło się uroczyste podsumowanie działań, prowadzonych przez dwa tygodnie ferii.Podsumowanie zimowych ferii - Aktualności - Dwa tygodnie ferii za nami.. Przedszkole nr 3.Podsumowanie ferii zimowych w szkole Tomasz Turczyn 07.02.2013. zobacz galerię (5 zdjęć) zobacz galerię (5 zdjęć) Czas ferii zimowych dzieci chętnie i aktywnie spędzały podczas ciekawych zajęć w Szkole Podstawowej im.. Należy jednak pamiętać aby ten wesoły okres dzieci spędziły bezpiecznie z rozwagą i rozsądkiem..Komentarze

Brak komentarzy.