Testy z szatana z siódmej klasy
Treść tekstu zawiera trzy stałe elementy: ofiarę: tu jest to rodzina Iwa .» Strona główna » Język polski » XX-lecie międzywojenne » test dodany 12 lat temu przez sebeks997.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Komentarze do: Szatan z siodmej klasy-1960.. Dodał: Delirium05.Test znajomości treści lektury Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy" przeznaczony jest dla uczniów klasy VI.. Mam nadzieje że opinie będą dobre.. Adaś spędza wakacje we wsi: a.Bejgoła b.Ejgoła c.Głodowce 6.Oczy Wandy miały kolor .W klasie siódmej, jak w państwie hiszpa ńskiego króla, nigdy nie zachodziło sło ńce.. Zapraszam do dodawania komentarzy.Jeśli pytanie ma więcej niż 1 poprawna odpowiedź to punkt jest za choć jedną poprawną.Osoba która zda ten test.. Skomentuj.. sprawdzisz swoją wiedzę z lektury szatan z siódmej klasy i mi pomożesz!. Rozwiąż quiz!Witaj na stronie Quizz.pl.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Jego główną cechą było roztargnienie.Miejscem akcji „Szatana z siódmej klasy" jest Warszawa (gimnazjum, w którym uczy się Adam Cisowski, jego dom oraz mieszkanie profesora Gąsowskiego), a następnie dwór państwa Gąsowskich, mieszczący się we wsi Bejgoła niedaleko Wilna.. Zapraszamy do rozwiązywania testu!Kornel Makuszyński, "Szatan z siódmej klasy" - test z lektury..

Szatan z siódmej klasy.

Wyślij zgłoszenie .Test z "Szatan z siódmej klasy" Dowiedz się co wiesz na temat lektury "Szatan z siódmej klasy" Tagi dla tego testu: HappyZobacz quiz: "Szatan z siódmej klasy".. Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.. Odblokuj dostęp do 8278 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!. Polecane teksty: 85% "Skąpiec" - list pożegnalny Kleanta i Elizy do ojca.. Opium w rosole popularność: 818 dodał: agnieszka0999: Romantyzm popularność: 201 dodał: natika10: Quo vadis popularność: 10994 dodał: paulcia325: Przysłowia i powiedzenia.Geneza utworu i gatunek.. uwielbiam,zawsze wracam do tego obrazu gdy mnie dopada chandra Odpowiedz.. (nagrodzę) Piszcie po prostu np. 1.a(czyli numer pytania i odpowiedż) KORNEL MAKUSZYŃSKI - „SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY" 1.Adaś ma: a.15 lat b.16 lat c.17 lat 2.Ojciec Adasia jest: a.nauczycielem historii b.prawnikiem c.lekarzem 3.Profesor Gąsowski zwracał się do Adasia: a.Adasiu b.Piotrusiu c .Zestaw: "210 Szatan z siódmej klasy - Kornel Makuszyński 1" Statystyki zestawu: Ocena: 6 Zagłosowało: 50 Moje statystyki: nie jesteś zalogowany .. Inne testy w tej kategorii: Test W 80 dni dookoła świata - Juliusz Verne 2 Test Zdążyć przed Panem Bogiem - Hanna Krall 1Szatan z siódmej klasy - pytania sprawdzające .. 84% Adam Mickiewicz "Pan Tadeusz" - test sprawdzający treść..

Szatan z 7 klasy.

Agata_Froncz 3 lata temu.. Najlepsze komentarze; Najnowsze komentarze; dixi-73 2018-12-09 12:06:51 +14.. Biografie (310) Dla dzieci (1153) Edukacja (821) Filmy i seriale (6190) Finanse (124) Geografia (1506) Gry (2376) Gwiazdy (308) .. Test sprawdza znajomość lektury "Szatan z siódmej klasy"test z szatana z siódmej klasy: Szatan z siódmej klasy-test znajomości lektury.. Kornel Makuszyński.. Zawiera nieodpowiednie treści?. U góry znajdziesz quiz Szatan z siódmej klasy test.Szatan z siódmej klasy - test sprawdzający wiedzę.. To zależy też od testu.. Najlepsze komentarze.. Pytania w teście są o różnym poziomie trudności ale dla osób, które czytały książkę nie powinny stanowić problemu.. 80% "Szatan z siódmej klasy" przedstawienie lektury.Szatan z siódmej klasy.. Szatan z siódmej .83% Bohaterowie z lektury Szatan z siódmej klasy; 75% Zachęć czytelnika do przeczytania powieści pt. "Szatan z siódmej klasy".. Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!. 71% "Szatan z siódmej klasy" - streszczenie.. Inne testy z kategorii.. 1 k. Makuszyński, Szatan z siódmej Uczniowie otrzymują zestaw pytań zanim zaczną czytać książkę.Powieść o przygodach tytułowego „Szatana z siódmej klasy", utrzymana w konwencji powieści kryminalnej, jest jednym z wielu utworów, które Kornel Makuszyński napisał dla dzieci i młodzieży.Pomimo, że od jej pierwszego wydania w 1937 roku upłynęło ponad siedemdziesiąt lat, nadal cieszy się niesłabnącą popularnością i jest jedną z najbardziej poczytnych książek pisarza.Rozwiąż test!.

Szatan z siódmej klasy - Test .

7 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Kornelia Makuszyńska.. Quiz w Poczekalni.. 75% "Szatan z siódmej klasy" - plan wydarzeń.. Udostępnij.. Następne wideo.. 2.Test ma na celu sprawdzenie wiedzy o lekturze pt. "Szatan z siódmej klasy"!Rozwiąż test z lektury - Szatan z siódmej klasy - i przekonaj się ile pamiętasz z lektury.. Powinna sobie poradzić i zaliczyć na conamniej 3.. Przed Tobą test sprawdzający umiejętności z zakresu języka polskiego.. Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Szatan z siódmej klasy - test znajomości lektury.. Diabeł wyskakuje z pudełka Nauczyciel historii pan Gąsowski miał specyficzny sposób nauczania - o niektórych postaciach mówił wiele i z zapałem, a innych istnienie przemilczał.. Powieść ukazała się w 1937 r. i jest jednym z wielu utworów pisarza dla młodzieży, w których propaguje pełen ciepła humor oraz wyraża wiarę w zwycięstwo dobra nad złem.. Pod względem gatunkowym Szatan z siódmej klasy to powieść detektywistyczna.Tematem utworu jest śledztwo.. anuluj.. pytania są tak dobrane, aby uniemożliwić uczniom poznanie treści książki z dostępnych na rynku streszczeń, ściąg i innych opracowań.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami..

Rozwiąż test!Szatan z siódmej klasy - test.

Quiz wiedzy o bajkach Disneya nadesłany przez Panią Annę Frąckowiak na konkurs "Kto pyta - nie błądzi".Jest to test do książki szatan z sódmej klasy.. Juliusz Słowacki.. PostDateIcon piątek, 26 lutego 2010 15: 02 PostAuthorIcon Wpisany przez Edward Karpiński pdf.. 83% Analiza i interpretacja podanego fragmentu "Króla Edypa" Sofoklesa - przyczyny klęski tytułowego bohatera.Szatan z siódmej klasy - powieść dla młodzieży Kornela Makuszyńskiego.Głównym bohaterem jest Adam Cisowski, mądry i logicznie myślący chłopiec z żyłką detektywistyczną.Powieść opowiada o tajemnicy z czasów wojen napoleońskich - zagadce, którą Adaś, wraz z rodziną Gąsowskich, będzie musiał rozwiązać.. Publikacje nauczycieli Bożena Marian Test diagramowy do książki Kornela Makuszyńskiego „Szatan z siódmej klasy" Praca opublikowana w Internetowym Serwisie Oświatowym Awans.netKORNEL MAKUSZYŃSKI - „SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY" 1.Adaś ma: a.15 lat b.16 lat c.17 lat 2.Ojciec Adasia jest: a.nauczycielem historii b.prawnikiem c.lekarzem 3.Profesor Gąsowski zwracał się do Adasia: a.Adasiu b.Piotrusiu c.kolego 4.Rodzina Adama Cisowskiego liczyła: a.7 osób b.3 osoby c.5 osób 5.. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Czy znasz szczegóły tej klasycznej powieści dla młodzieży?. Narrator wymienia także dwór Wiliszki, należący do państwa Niemczewskich (gdzie Adaś .Szatan z siódmej klasy .. Zapraszamy!. sprawdzajacy znajomość lektury "Szatan z siódmej klasy" KORNEL MAKUSZYŃSKI - „SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY" 1.Adaś ma: a.15 lat b.16 lat c.17 lat 2.Ojciec Adasia jest: a.nauczycielem historii b.prawnikiem c.lekarzem 3.Profesor Gąsowski zwracał się do Adasia: a.Adasiu b.Piotrusiu c.kolego 4.Rodzina Adama Cisowskiego liczyła: a.7 osób b.3 osoby c .Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Dodaj komentarz.. Gdy si ę któremu ś z klasy siódmej wykrzywił smutkiem„Szatan z siódmej klasy" - streszczenie szczegółowe ostatnidzwonek.pl, I..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt