Odpowiedzi do quarhodrona

odpowiedzi do quarhodrona.pdf

Kapłani.. !Zapewne waypoint potrzebny do przyzwania Quarhodrona w wersji 0.9.9 uległ zmianie, a w skryptach nie zostało to zmienione.. Jest to miejsce pochówku dawnego generała Jarkendaru, należącego do kasty wojowników - Quarhodrona.. ( Kaśka).. .Film pokazuje scenę z przywołania Quarhodrona w Jarkendarze i odpowiedzi na jego pytania.Page 36 of 71 - Gothic 2 Wątek Główny - posted in cRPG: siemka wszystkim mam powazny problem jesli chodzi o ducha quarhodrona.. Wejście do .Nie prawda ;].Bury Zenek chyba nie grałeś w Noc Kruka 2 3 2 5 1 A kto zamknął portal to nie wiesz ;].. 4 czyli strażnicy umarłych to odpowiedz na pytanie-"Do której kasty należysz?. W momencie grania, po wkroczeniu do świątyni, tam gdzie, jest Szpon Beliara.. Grobowiec znajduje się w jaskini, na północno-zachodnim wzniesieniu.. Oto one wraz z pytaniami: 1.. Był niegdyś władcą Jarkendaru i wielkim generałem.. Strażnicy Umarłych.. Zapytaj o to autora spolszczenia.. Jak zrozumieć Quarhodrona?. Przed nami zamykają się wrota i dalsza droga, jest zablokowana.. Aby powiedział nam to, po co do niego przyszliśmy, należy udzielić POPRAWNEJ odpowiedzi na pytania, które nam zada.Jak wiadomo, w Gothicu 2 Noc Kruka, jest wiele miłych i mniej miłych niespodzianek, jak ta, Po wkroczeniu do Świątyni Adanosa (miejsca ukrycia Szponu Beliara), zamykają się przed nami wrota i dalsza wędrówka w głąb przybytku jest uniemożliwiona..

"Chodzi o pytania i odpowiedzi dla Quarhodrona.

Posiadali oni system kamieni teleportacji po całym Jarkendarze, strażnicy umarłych kontaktowali się z duchami przodków, kapłani głosili słowa Adanosa, a uczeni jego mądrość .Profil użytkownika: Rademes-syn-Quarhodrona.. Musimy udać się do jego miejsca pochówku .Grobowiec Quarhodrona - miejsce występujące w Gothic II: Noc Kruka.. Kto niegdyś bronił mieszkańców Jarkendaru przed wrogimi atakami?. Quarhodron uznaje to za poprawną odpowiedź i gra idzie dalej.. Returning 2.0 Ta sekcja przedstawia zawartość modyfikacji i nie zawiera treści przewidzianych przez twórców gier Gothic oraz ArcaniA.Quarhodron - martwa postać występująca w Gothic II: Noc Kruka.. Teren znajdujący się przed grobowcem zamieszkany jest przez gobliny, trolla i harpie, a wewnątrz znajdują się ożywieńcy.. Załóżmy że jestem graczem który pierwszy raz gra w Gothic 2 NK, w Biliotece uczonych mnie jeszcze nie było, a naszego starego umarlaka już odwiedziłem i chcę znać .Zobacz 3 odpowiedzi na pytanie: Jak zrozumieć Quarhodrona?. Kasta Wojowników.. Chcę zapytać o to: skąd ja mam wiedzieć, że odpowiedzi do pytań Quarhodrona znajdują się w kanionie w Domu uczonych?. temu via Wykop Mobilny (Android) +1 # przegryw dzwonię do psychologów na NFZ w okolicy i nikt nie odbiera, a tylko dwóch znalazłem w internecie, to normalne?A jak wam chodzi gra?.

(na ostatnie pytanie nie powinni my zna odpowiedzi).

Znam odpowiedzi na nie wszystkie i wiem, że w ostatnim z nich trzeba odpowiedzieć "Skąd mam to wiedzieć?". Po tym wydarzeniu wracamy do Magów Wody i otrzymujemy zadanie "Przywołanie Quarhodrona".. Kiedy Rada uznała, że jest on zbyt stary, by sprawować władzę, ogłoszono nowe rządy, lecz Kasta Wojowników, bojąc się upadku znaczenia, obwołała władcą Rademesa .Pytania Quarhodrona - Gothic 2 Noc Kruka Przy przechodzeniu głównego wątku w Nocy Kruka, w pewnym miejscu napotkamy ducha Quarhodrona, starożytnego wodza.. Poradnik Gothic II Noc Kruka [PC] 16.03.2005 - Forum Do której kasty należysz?. Po poprawnym odpowiedzeniu na pytania otrzymamy zw j z zakl tymi s owami, kt re otworz nam wrota do wn trza wi tyni Adanosa, aby raz na zawsze rozprawi si ze z em n kaj cym t krain .Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: gdzie znajde w gothic noc kruka QuarhodronaPrzy sotatnim pytaniu Quarhodrona - ten pyta się nas kto zamknął portal do Jarkendaru - aby duch nam pomógł musimy odpowiedzieć " nie wiem ".. do tej pory nie mialem wiekszych trudnosci jesli chodzi o noc kruka az do tego momentu pomocyyy!. Kto może mi wydać bezpośredni rozkaz?. Krooliq - Serdeczne dzięki teraz będzie mi łatwiej.. Bo u mnie na 1024x768, widok 140%, zanikanie 200, tekstury na ok ~ 9/10, modele 8/10, AA 2x, wszystkie efekty włączone, i w miescie jak sobie spaceruję, to obraz trochę pływa, i w sumie jestem zaskoczony.Post by Walek Witam, mam problem w tej misji, niemoge znalezc 1 udzialu by zakonczyc ten quest bylem juz u: babki na farmie onara, Orlana- tawerna, w Khorninis - uEhh jak się przedostać obok tego Trolla przy kapliczce Quarhodrona ?.

Tu znajdziemy na nie odpowiedzi: Pytania: 1.Do której kasty należysz?

Przed nami pojawi się zjawa Quarhodrona.. Jego liczne zwycięstwa i wyprawy wojenne przyniosły Dolinie Budowniczych dostatek i potęgę.. Można się dowiedzieć kto zamknął portal.Cóż, kolejny mój problem z G2 NK, tym razem z pytania Quarhodrona.. Zobacz komentarze napisane przez Rademes-syn-Quarhodrona na Wykop.plOdpowiedź: Właściwie, to do jeśli chcesz przejść część z dodatku, musisz przyłączyć się do Kręgu.. Strażnicy Umarłych.. Pamiętaj o Komnatach Adanosa, albo spotka Cię pewna śmierć.". Musimy udać się do jego świątyni i go przywołać, jego świątynia znajduje się nie dalekoPo udzieleniu przez bohatera poprawnych odpowiedzi, Quarhodron daje mu tabliczkę z napisem: Jherhedra Akhanthar, która jest kluczem do otwarcia świątyni Adanosa.. Lecz Vatras stawia nam warunek dostarczenia wiadomości Lordowi Hagenowi przed dołączeniem do niego, a żeby się tam dostać, trzeba być strażnikiem, najemnikiem lub Magiem Ognia.Po udzieleniu wszystkich poprawnych odpowiedzi, otrzymamy od Quarhodrona tabliczkę z zaklęciem otwierającym wrota Świątyni Adanosa oraz ostrzeżenie, którego Ty, mój drogi czytelniku nie możesz zlekceważyć..

Aby udowodnić mu, że jesteśmy odpowiednią osobą, musimy odpowiedzieć na kilka jego pytań.

Gram w Gothic 2 Noc Kruka i jestem w grobowcu Quarhodrona przywolalem go i zagaduje a on mi cos sepleni.. W tej chwili wracamy do magów wody i dostajemy zadanie "Przywołanie Quarhodrona".. Znajdziesz tutaj masę artykułów, poradników i innych przydatnych informacji związanych z dodatkiem do drugiej części Kody Noc Kruka.. Niby można wbiec do środka ale tam od razu Mumia i Zombie wybiega i nie daje rady dwóm truposzom na raz zwłaszcza, że Mumii zadaje po 5 dmg a z tyłu łapie mnie troll.Tablice są nagrodą za poprawne odpowiedzi na pytania Quarhodrona.. Witaj w sekcji Gothic 2: Noc Kruka.. "Ale strzeż się.. , ale gdy ja daję tę opcję to Bezimienny mówi po prostu "Nie wiem" i Quarhodron mi nie zalicza -.-Gdy będziemy już wystarczająco blisko trumny, należy skorzystać z tabliczki przywołania.. Gdy odpowiesz na wszystkie prawidłowo czeka cię nagroda na - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmasteraxinotiges1972 - Zobacz blog, którego właścicielem jest użytkownik xinotiges1972, a którego wpisy możesz przeczytać pod adresem xinotiges1972.pinger.pl w platformie blogowej pinger.plRademes-syn-Quarhodrona 5 mies..Komentarze

Brak komentarzy.