Przeczytaj tekst do każdej części tekstu 1 4 dopasuj nagłówek a-f

przeczytaj tekst do każdej części tekstu 1 4 dopasuj nagłówek a-f.pdf

(0-4) Przeczytaj tekst.. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. Uwaga: dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej części tekstu.. do każdej luki 1-4 Dopasuj brakujący fragment a e Pomocy!. Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej części tekstu (4.1.-4.4.).. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej części tekstu (4.1.-4.4.).. Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej części tekstu (4.1.-4.4.).. Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej części tekstu (4.1.-4.4.).. Jeden nagłówek nie pasuje do żadnej części tekstu.. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę (1.-4.).. Uwaga: dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej części tekstu.Przeczytaj tekst.. Wpisz rozwiązania do tabeli.. Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej części tekstu (4.1.-4.4.).. (7 pkt) Przeczytaj tekst.. (0-4) Przeczytaj tekst.. ANGIELSKI 2012-11-16 19:39:40; Przeczytaj i przetłumacz poniższy tekst, a następnie każdemu fragmentowi (1-4) przyporządkuj odpowiedni nagłówek (A-E).Jeden nagłówek został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnego fragmentu.. daje naj 2012-05-09 15:24:30Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Przeczytaj tekst.. !Przeczytaj tekst.. 2011-02-05 14:10:37; Angielski: Przeczytaj tekst i wpisz odpowiednie słowa.. Uwaga: dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej części tekstu..

Dopasuj do każdej części tekstu nagłówek (A-E).

Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej części tekstu (4.1.-4.4.).. (0-4) Przeczytaj tekst.. Uwaga: dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej części tekstu.. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. Od rana poziom podstawowy, po południu - rozszerzony.. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej z oznaczonych części tekstu (4.1.-4.4.).. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. Uwaga: dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej części tekstu.. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej części tekstu (4.1.-4.4.).. Zadanie 1 i 2 str. 92/zadanie 1/38 Przeczytaj tekst z którego usunięto cztery fragmenty.. Uwaga: dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do .Przeczytaj tekst.. Do każdego akapitu (1-4) dopasuj właściwy nagłówek (A-E).. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. Uwaga: dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej części tekstu.. Uwaga: dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej części tekstu..

Odpowiedzi i arkusz CKE zDopasuj teksty do nagłówek.

Wpisz odpowiednie litery obok numerów akapitów.Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej części tekstu (4.1.-4.4.).. B. Всеобщее уважение к героюTeksty do zadań 1-3 (wywiad z Niną, cztery wypowiedzi na temat żywności i przemysłu spożywczego i sześć innych tekstów)) zostały odtworzne z płyty CD - transkrypcja dostępna jest tutaj .Zadanie 15.. Uwaga: dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej części tekstu.. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. Uwaga: dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do .Przeczytaj tekst.. (0-4) Przeczytaj tekst.. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.Przeczytaj tekst.. (0-4) Przeczytaj tekst.. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. 2011-02-05 14:10:37; Dopasuj pytanie 1-4 do odpowiedzi a-d 2018-01-25 15:01:19; Przeczytaj tekst i .Strona 4 z 13 MJN-1P Zadanie 4.. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. (0-4) Przeczytaj tekst.. Do każdej części 1-4 dopasuj nagłówek A-F. Dwa nagłówki zostały podane dodatkowo.Przeczytaj tekst.. Uwaga: dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej części tekstu.. Uwaga: dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do .Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej części tekstu (4.1.-4.4.)..

Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej części tekstu (4.1.-4.4.).

Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej części tekstu (4.1.-4.4.).. (0-4) Przeczytaj tekst.. Uwaga: dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej części tekstu.. (0-4) Przeczytaj tekst.. Angielski - ten język maturzyści zdają w poniedziałek, 8 maja.. Uwaga: dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do .Przeczytaj tekst.. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej części tekstu (1-4).. Uwaga: jeden nagłówek został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnej części tekstu.Strona 4 z 13 MJH-1P Zadanie 4.. Uwaga: dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej części tekstu.. (0-4) Przeczytaj tekst.. Uwaga: dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej części tekstu.. Uwaga: dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej części tekstu.. To z nim zmagali się maturzyści trzeciego dnia egzaminów.. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej oznaczonej części tekstu (4.1.-4.4.).. Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej części tekstu (4.1.-4.4.).. Angielski - podstawa, czyli matura z języka angielskiego na poziomie podstawowym..Komentarze

Brak komentarzy.