Test lektury oto jest kasia
Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Mira Jaworczakowa, "Oto jest Kasia" - test z lektury.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Jak nazywa się główna bohaterka powieści?. Kasia nie radzi sobie z poczuciem odrzucenia, nie rozumie, że młodsza dziewczynka wymaga opieki i uwagi.. Jak miała na imię nowa koleżanka w klasie Kasi?Quiz Oto jest Kasia "Oto jest Kasia" - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #"oto jest kasia" 4102 x, 2016-11-20 20:07:07.. 65 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Książka ta została wydana w 1959 r. a jej autorką jest Mira Jaworczakowa, polska pisarka i autorka książek dla dzieci i młodzieży.. Quizy sprawdzające znajomość lektur, ćwiczenia językowe, ortograficzne, matematyczne, przyrodnicze nawiązujące do treści przeczytanych tekstów literackich.Powieść dla dzieci 7-9-letnich, która weszła na stałe do kanonu lektur szkolnych.. Kasia to typowa prymuska, pierwsza dziewczyna w klasie ceniona nauczycieli i stawiana innym kolegom za wzór.. Przeczytaj opis książki "Oto jest Kasia" a także poznaj jej ocenę..

Kto jest autorem lektury "Oto jest Kasia"?

Kto jest autorką książki „Oto jest Kasia"?. MrsSarach 4 lata temu.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.fun test o książce.. a) miś b) rowerEbook + książka Oto jest Kasia, Mira Jaworczakowa.. 45minut.pl; Publikacje; Nauczanie początkowe; Autor Katarzyna Kreft-Szumilas Data publikacji 2012-03-12 Średnia ocena 4,00 Pobrań 545.. Co ciekawe, dzieci wytropiły w niej kilka błędów wychowawczych (ocenionych jako błędy według dzisiejszej wiedzy psychologicznej, w latach 60-tych wyglądało to zupełnie inaczej) popełnionych przez rodziców głównej bohaterki.. Jak dobrze znasz lekturę "Oto jest Kasia"?. Pobierz (doc, 23,5 KB)Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda Psychologia.. Dlaczego mama Kasi zniknęła na kilka dni?Oto jest Kasia to opowieść o małej dziewczynce, która niespodziewanie z najmłodszego dziecka w rodzinie staje się starszą siostrą.. Rodzina wyrazów - Uzupełnianka wyrazowa; Z gramatyką za pan brat - Odmiana czasownika; Postawy i emocje - Wczuwamy się w położenie Kasi[AUDIOBOOK] Mira Jaworczakowa Oto jest Kasiaoto jest kasia tekst lektury.. Mira Jaworczakowa; Grzegorz Kasdepke; Leszek Kołakowski; Sprawdź się w poniższych tematach: Tajemniczy ogród..

:PTest ze znajomości lektury pt: „Oto jest Kasia" Podkreśl właściwą odpowiedź.

Oto jest Kasia - streszczenie, plan wydarzeń.. Wojtek.. Autorką książki jest Mira Jaworczakowa.. Zazdrosna dziewczynka przeżywa bunt: staje się agresywna, popada w konflikty z kolegami i domownikami, przestaje się uczyć… I dopiero ciężka choroba siostrzyczki, do której Kasia sama się przyczyniła, pozwala jej zrozumieć, jak bardzo kocha małą, i wrócić do dawnego stylu życia.Oto jest kasia na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Jak brzmi tytuł książki w oryginale, tzn. w języku angielskim?. Sądzi, że jeśli zmusi wszystkich, by się nią zainteresowali, to wszystko będzie tak, jak dawniej.Test z lektury kl. III Oto jest Kasia.. Udostępnij.. Kto jest autorką książki „Oto jest Kasia"?. Sprawdź się!. Dorastanie nie jest łatwe, zwłaszcza gdy cały świat znienacka staje na głowie!. "Oto jest Kasia" to lektura sugerowana dla klasy 3. pytanie 1 z 15.. Jej bohaterką jest Kasia - dotychczas wzorowa uczennica i ulubienica rodziców i dziadków - której rodzi się siostrzyczka.. Pomóżcie na jutro!. Arkusze ćwiczeń do baśni, legend, opowiadań i wierszy.. Serwis zamknięty.. Jak miała na imię nowa koleżanka w klasie Kasi?. Jaką niespodziankę przywiozła mama?.

Publikacja zawiera test dotyczący znajomości lektury klasy III "Oto jest Kasia".

Zazdrosna dziewczynka przeżywa bunt prowadzący do saKasi dotychczas wzorowej uczennicy i ulubienicy rodziców oraz dziadków rodzi się siostrzyczka.. Buzia rumiana, okrągła, trochę nadąsana.. PIĘCIOPSIACZKI 1 2 Lektura do słuchania Wanda Chotomska Audiobook PIĘCIOPSIACZKI 1 2 Lektura do słuchania Wanda Chotomska Audiobook: pin.Streszczenie lektury „Oto jest Kasia" Miry Jaworczakowej.. Rozwiąż test!Proszę, oto jest KASIA.. Piotrek.. Kup teraz do -50%!Ćwiczenia dla dzieci na motywach lektur dla klas 1-4. .. jak dobrze znasz lekturę ,,Oto jest Kasia" .. opowiadanie milosc test przygoda kobiety magia harrypotter filmy ksiazki youtube creepypasta szkola marvel cowolisz seriale avengers zwierzeta muzyka przyjazn anime sherlock.Znajdziesz tutaj wszystkie istotne informacje dotyczące lektury Oto jest Kasia, którą napisał Jaworczakowa Mira, m.in.: streszczenie, opracowanie oraz motywy literackie.Relaxing music with the sound of nature Bamboo Water Fountain [Healing music BGM] - Duration: 3:02:04.. Tytułową bohaterką tej krótkiej powiastki jest ośmioletnia dziewczynka o imieniu Kasia.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Przeredaguj zdania // odp.. Zaloguj się aby ocenić lub skomentować publikację.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Plik scenariusz lekcji z lektura oto jest kasia.zip na koncie użytkownika balaucristian • Data dodania: 31 mar 2016Omówiliśmy dziś lekturę "Oto jest Kasia"..

- Dzień dobry, Kasiu!Test ze znajomości lektury pt: „Oto jest Kasia" Podkreśl właściwą odpowiedź.

Skomentuj.. Sprawdź też koniecznie recenzję "Oto jest Kasia".Lektury (19742) Literatura (12773) Obyczaje (3622) Plastyka (19020) Poezja (12516) Poezja - Twórczość Własna (11785) Proza .. (na jutro) Napisz kilka zdań na temat kaprysów Kasi w domu i w szkole.. Streszczenie.. Facebook Twitter LinkedIn „Oto jest Kasia" to opowieść o małej dziewczynce, która zyskuje małą siostrzyczkę.. a) Danuta Wawiłow b) Joanna Białobrzeska c) Mira Jaworczakowa 2.. Jeśli jednak Twoja przeglądarka obsługuje javascript sprawdź czy nie została ona wyłączona w przeciwnym wypadu uaktualniij swoją przeglądarkę do .Hej kochani - odpowiadajcie na pytaniaSeriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda Psychologia.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Quiz Oto jest Kasia - quiz, test wiedzy, IQ, sprawdzian, ankieta darmowy quiz, test wiedzy, sprawdzian: pin.. Oczy ciemne, ani ładne, ani brzydkie - takie sobie zwyczajne, szarobure; nos odrobinę zadarty, włosy proste, porządnie przyczesane.. Mimo iż książka ta napisana została ponad pół wieku temu, zawiera bardzo uniwersalne treści..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt