Sprawdzian katarynka quiz
Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Zablokuj Zgłoś.. Udostępnij.. Zabawa i przyjemna intelektualna rozrywka w jednym!Katarynka - treść lektury Na ulicy Miodowej, co dzień około południa można było spotkać jegomościa w pewnym wieku, który chodził z placu Krasińskich ku ulicy Senatorskiej.. Czas i miejsce akcji.. Zgadnę, czy tęsknisz za szkołą!. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.krótki woody quiz mowa zależna titanic atom quiz z sagi zmierzch społeczeństwo test ze stolic europejski renault test z jeździectwa bestie christmas carols and song tatry vocabulary test z piłki nożnej religia papież polak piłkarze prehistoria xx wiek polecenia test z władcy pierścieni test o telewizji najlepszy quiz z serialu .Darmowy quiz: "Katarynka" - test znajomości lektury w kategorii LiteraturaZobacz 2 odpowiedzi na zadanie: 3 pytania do lektury ,,Katarynka'' blocked.. Latem, nosił on wykwintne, ciemno-granatowe palto, popielate spodnie od pierwszorzędnego krawca, buty, połyskujące jak zwierciadła — i — nieco wyszarzany .Katarynka jest motywem wiążącym cały utwór, wpływa na zmianę postawy głównego bohatera - pana Tomasza.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Serwis zamknięty.. W Katarynce nie występuje taka postać.. Galaxy_Quieen • 8 miesięcy temu .Test Wiedzy Z Lektury ''Katarynka'' Test Wiedzy Z Lektury ''Katarynka'' Szukaj..

... Czytałam kiedyś, w nocy przed sprawdzianem z tego xdd Coś tam jeszcze pamietam xd.Test z lektury pt. „Katarynka" - Bolesława Prusa.

W teście Katarynka znajdziesz następujące pytania: Pytanie 1: Jak ma na imię główny bohater książki?Katarynka - test wiedzy.. Quiz wiedzy z lektury szkolnej "Katarynka".. Był starszym mężczyzną.. ,,Katarynka"- Bolesław Prus.~ Test wiedzy _The_J_ 1 rok temu.. Wydarzenia rozgrywają się w Warszawie (Śródmieście, podane są nawet nazwy konkretnych ulic).. Skomentuj.. W jakim wieku był pan Tomasz?. Znajdziesz tu zarówno quizy wiedzy, testy psychologiczne jak i psychotesty.. Quizy Os. .. Masz świetny pomysł na quiz?. 304 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. 3 pytania do lektury ,,Katarynka'' Lektura ,,Katarynka'' Odowiedz na pytania: A) W jakich okolicznościach dziewczynka straciła wzrok B) Gdzie lubiła spędzać wolny czas C) Jakie były jej ulubione zajęcia i zabawy CHODZI O NIEWIDOMĄ DZIEWCZYNKĘ DAJE NAJ.Test dla tematu: Katarynka (B. Prus).. Rozwiąż test.. Rozwiąż test!Test z lektury "Katarynka" - noweli napisanej przez Bolesława Prusa.. 20gr otrzymywał za wpuszczenie go otworzenie bramy wieczorem, a 10zł dostawał za niewpuszczenie kataryniarzy.Test wiedzy z „Katarynka" Wiktor_Kowalczyk4 2 lata temu.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. poprzedni następny .. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.test o sarze jane test o anime quiz z gry leage of legen quiz z gry minecraft test ze zmierzchu hollywood flemming andersen drinki tylko ciebie chce quiz opowieść wigilijna naruto tablica mendelejewa test z filmu test z krzyżaków test z romea i julii bioróżnorodno ..

Sprawdź swoją wiedzę!Test Kamizelka, Kamizelka podręcznika Lektury dla Klasa I. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Quizy i testy do rozwiązania.

Ja również wysoko cenię sobie Eduelo.. SURVEY .test o sarze jane test o anime quiz z gry leage of legen quiz z gry minecraft test ze zmierzchu hollywood flemming andersen drinki tylko ciebie chce quiz opowieść wigilijna naruto tablica mendelejewa test z filmu test z krzyżaków test z romea i julii bioróżnorodno .. Katarynka Tes związany jest z lekturą KatarynkaRozwiązuj quizy wiedzy, psychotesty i testy psychologiczne.. Inne tryby testu.. Książka został napisana przez .. 2. Podaj co najmniej 3 cechy tego gatunku.. Jakie malarskie arcydzieło przedstawia Twoje życie?Bolesław Prus, "Katarynka" - test z lektury.. .Test z lektury szkolnej pt. ,, Kamizelka'' - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraW pokoju zajmowanym przez kobiety i dziewczynkę („Katarynka") mieszkali przed nimi: a) krawiec i lekarz b) emerytka i malarz c) urzędnik sądowy i krawiec emerytka d) urzędnik sądowy i przwnik Rozwiązanie - Wyroby Antka kupował od niego za parę groszy: a) nauczyciel b) wójt c) kowal d) szynkarz Rozwiązanie .To play this quiz, please finish editing it.. Pytania zawarte w teście.. Twój miesiąc urodzenia wskaże, jaki rodzaj muzyki został stworzony dla Ciebie!.

Baw się razem z nami.Sprawdzian ze znajomości "Katarynki" ... Zadania na platformie traktują jako bardzo przyjemną formę pracy domowej lub powtórkę przed sprawdzianami.

Chętnie korzystam z możliwości tworzenia i wysyłania dzieciom testów.Na podstawie: Bolesław Prus, Katarynka, Kraków 2005.. Sprawdź swoją wiedzę.Dzieci z mojej klasy uwielbiają pojedynki i quizy, choć równie chętnie wykonują testy wysyłane im przez nauczycieli.. Opisz w kilku zdaniach (min.. 12Zobacz quiz: Katarynka.. Czy pamiętasz historię pana Tomasza i pewnej niewidomej dziewczynki?. Czasy współczesne Prusowi - koniec XIX wieku.. Czy masz dobry kontakt z rodzicami?. Uwzględnij jego wygląd, pracę, formy spędzania czasu wolnego, kontakt z innymi ludźmi.. Sprawdź się!. Najważniejsze zdarzenia mają jednak miejsce w bliżej .Test ze znajomości lektury Witolda Gombrowicza pt. Ferdydurke Zawiera 30 pytań.. Twórcą komiksu o przygodach Garfielda jest: Jakim zwierzęciem jest Garfield?Test z lektury ,,Katarynka" .. Masz świetny pomysł na quiz?.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt