Test z ten obcy i odpowiedzi

test z ten obcy i odpowiedzi.pdf

Test zawiera pytania dotyczące fabuły i bohaterów książki Ten Obcy Ireny Jurgielewiczowej.Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Dlaczego Zenek Wójcik szukał wujka.. Uśmiechnij się i zmierz się z tym zadaniem.. Po kilkunastu krokach, w miejscu gdzie żywopłot załamywał się pod prostym kątem i tworzył ochronę od strony pola, Zenek stanął, znowu się roześmiał i odgarnąwszy niedbałym ruchem włosy, powiedział niegłośno:"Ten obcy" Irena Jurgielewiczowa.. Ten prosty test pozwoli Ci sprawdzić swoją wiedzę.Test sprawdzający wiadomości z języka polskiego dla klasy VI na bazie lektury „ Ten obcy" Instrukcja Drogi Uczniu!. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki.. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.Test z lektury: "Ten Obcy".. Vicky_Vame • 2 lata temu .Przeczytaj uważnie fragment powieści „Ten obcy" i wykonaj związane z nim polecenia.. Główni bohaterowie Tego obcego.. Zaznacz kółeczkiem właściwą odpowiedź.. Pies Uli wabił się: kaja nysa dunaj mors : 9.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Bartusra 5 lat temu.. Określ miejsce zdarzeń.. Mam na imię Jasmina i postanowiłam zrobić test o wiedzy na temat tej lektury.Życzę szczęścia:) Pamiętajcie tylko jedna dobra odpowiedź!. 3/4 osób wypełniających ten test to 7 letnie dzieci z wysokim upośledzeniem..

Nie otrzymuje jednoznacznej odpowiedzi.

znałem odpowiedzi.. Inne testy z kategorii.. Powodzenia!. Jakie zwierzę towarzyszyło dzieciom w lekturze "Ten obcy"?. Powodzenia!. 1 odpowiedź.. koń .Irena Jurgielewiczowa, "Ten obcy" - czy nawet wysoki poziom pytań nie zdoła Cię pokonać w sprawdzianie znajomości tej książki?. Próba dojścia do prawdy Marcina nie podoba się członkowi jury, Piotrowi Chmielińskiemu, w skutek czego z osoby dotychczas dość życzliwej Marcinowi, staje się on oponentem i zaczyna kwestionować jego zasługi dotyczace .Plik test z lektury TEN OBCY wraz z odpowiedziami.docx na koncie użytkownika acywik • folder Dokumenty • Data dodania: 18 paź 2014 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.TEST sprawdzający wiadomości z lektury „Ten obcy" I. Jurgielewiczowej 1.. Zawsze tylko jedna jest prawidłowa.. Na pewno uważnie przeczytałeś lekturę "Ten obcy".. Ten obcy główni bohaterowie.. Julek i Marian byli dla siebie ciotecznymi braćmi.. 1.Plik Ten Obcy Test.doc na koncie użytkownika L_e_o_n • folder Ten Obcy • Data dodania: 14 cze 2010 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Ogłoszenia o tematyce: test ten obcy na Sprzedajemy.pl - Kupuj i sprzedawaj rzeczy używane i nowe w Twojej okolicy..

Uważnie przeczytajcie poniższe pytania i odpowiedzi.

Teraz zaprezentuj swoją wiedzę i umiejętności zdobyte w trakcie lekcji.. Zablokuj Zgłoś.. Ale… Odpowiedź ,,bał się że ojciec go znajdzie" też (moim zdaniem) jest poprawna !. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. ten obcy przyjechał gdzieś ukradł jabłka dziewczyna dała za niego 5-dych potem sie skontaktowali i jej oddał ale w kopercie cham nie mógł jej patrzeć w oczy.Zadaje pytania, prosi o wyjaśnienie wspolorganizatorów festiwalu Test z lektury ten obcy pdf.. Zapraszamy!. Rozwiąż test!Pytania z lektury Ten obcy.. Wymień trzy umiejętności Zenka Wójcika.. Odpowiedz.. Zaznaczcie ją.. Quiz wiedzy o lekturze "Ten obcy" Ireny Jurgielewiczowej.. Materiały powiązane z testem: Test: Sprawdzian z lektury "Ten Obcy" Sprawdź jak dobrze pamiętasz lekturę "Ten Obcy" Ireny Jurgielewiczowej.. pytanie 1 z 10.. Kradzież jabłek była pomysłem: a) Julka b) Zenka c) Uli d) Mariana .. Test sprawdzający czytanie ze zrozumieniem i pisanie na podstawie fragmentu lektury „Ten .. Dlaczego ten obcy szukał wujka.. Test z wiedzy o lekturze ,, Ten obcy " na tej stronie sprawdzisz swoje umiejętności z lektury pt.: ,, Ten obcy ".test sprawdzajĄcy umiejĘtnoŚci z lektury"ten obcy" !.

2 odpowiedzi ... śladami-przeszłości +1 głos.

Zablokuj Zgłoś.. Prawda Fałsz : 10.. Nieruchomości, Motoryzacja, Komputery, Meble, Antyki, Telefony, Sprzęt sportowy i inneTest Zbrodnia i kara - Fiodor Dostojewski 1 Test Kordian - Juliusz Słowacki 3 Test Ferdydurke - Witold Gombrowicz 2 Test Kresy Adama Mickiewicza Test ˝Wesele˝ Stanisława Wyspiańskiego jako dramat symboliczny Test Język reklamy Test Starożytność Test Jak przygotować prezentację maturalną z języka polskiegoTitle: Ten obcy Author: TestWiedzy.pl Keywords: testy, quizy, tset o dostojewskim Created Date: 8/28/2020 5:37:51 AMRe: Test z \"Ten obcy\" Anonim.. Test Tajemnice Przyrody 6 ,,Ziemia częścią wszechświata" pytanie zadane 26 września 2011 w Inne przez użytkownika .. Może ktos szybko wypełnić dobrze ten test z diagnostyki pojazdów .Przeczytaj uważnie fragment powieści „Ten obcy" i wykonaj związane z nim polecenia.. Masz na to 40 minut .Najmłodszy z załogi był: Julek Pestka Ula Wszyscy byli w jednym wieku : 7.. Na rozwiązanie testu masz 60 minut.. Ojciec Uli był: rolnikiem lekarzem ogrodnikiem .Sprawdzian ze znajomości lektury "Ten obcy" /kl.VI/ Drogi Uczniu!. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki.. Tytułowy "obcy" nazywał się: Zenon Wójcik Piotr Wójcik Paweł Wójcik Włodzimierz Wójcik : 8.. Olszyny 3.Sprawdź znajomość lektury Ten Obcy.. Pytanie dotyczące Tego obcego..

Przeczytaj uważnie zadania, a na pewno poradzisz sobie z odpowiedziami.

46 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. test dodany 11 lat temu przez marlena12.. Z uwagą czytaj polecenia, wykonuj dokładnie to, czego one dotyczą.. Akcja powieści toczy się: A. przed wojną C. na przełomie lat 50/60-tych B. po wojnie D. na przełomie lat 80-tych 2.Miejsce akcji to: A. wieś Młynówka C. okolice Wrocławia B. Olsztyn D. .. wow zrobiłam ten test i mam 20/20 a jak zobaczyłam librus to patrze że .Ten Obcy - przetestuj swoją wiedzę.. Quiz, który przeglądasz jest częścią serii.. Uporządkuj alfabetycznie nazwiska głównych bohaterów (5) podając w nawiasie ich imiona.Test sprawdzający znajomość treści lektury TEN OBCY" - wyszukiwanie +1 głos.. Przysłowia z objaśnieniami popularność: 106 dodał: holy2111: Krzyżacy popularność: 1254 dodał: nenia123: Ludzie bezdomni popularność: 231 dodał: Pollina123: OrtografiaTest z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania.. Określ czas zdarzeń.. Kto mi odpowie na wszystko dostanie n*a*j Ten obcy - test ze znajomości lektury 1. :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraZobacz 71 odpowiedzi na pytanie: Rozwiąz mi test z lektury ,,ten obcy''Proszęę.tYLKO nie strzelaj.I powiedz czy na 100%dobrze odpowiedziałeśtest z lektury "Ten obcy" Co zapamiętałeś/łaś z tej lektury?. Kiedy rozpoczęła się akcja książki ten obcy.. Masz świetny pomysł na quiz?. Została zachowana oryginalna pisownia autora.. Drodzy szóstoklasiści!.Komentarze

Brak komentarzy.