Opisz ulubiony obraz skorzystaj ze słownictwa zgromadzonego w poprzednich ćwiczeniach
Zwróć uwagę na szczegóły.. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu.. Jeśli twój wynik jest poniżej 100%, spróbuj wykonać ćwiczenie jeszcze raz.. Do każdego słowa nagranie, zdjęcie i tłumaczenie.. Obraz został namalowany na płótnie o wymiarach 426x987 cm.. Temat: Przecinki i spójniki.. Przykład opisu zdjęcia w języku angielskim, na którym mała dziewczynka siedzi na kanapie ze swoim psem znajdziesz tutaj.. s.58/59 znajduje się materiał dodatkowy utrwalający poznane zasady, potraktujcie go jako.. Praca domowa.. 2009-05-03 14:23:01 Opisz osobe ktora zrobila na tobie duze wrazenie po angielsku prosze o opis po polsku i angielsku prosze o pomoc :) 2013-09-14 11:56:50 Załóż nowy klubW celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies.. trening ortograficzny.. Zobacz politykę cookies.W ćwiczeniu tym uczymy się opisywać obrazki o różnej tematyce.. Przykład Zieleń, zieleń, coraz więcej zieleni i przestrzeni.. Tak minimun na jedną kartkę z zeszytu .. Zarówno pierwszy jak i drugi opis z pewnością przydadzą się na maturze.. Ćwiczenia w mówieniu i pisaniu w kl.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Opisz ulubiony obraz skorzystaj ze słownictwa zgromadzonego w poprzednich ćwiczeniach oraz z uzupełnionego planu opisuZnajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Opisz swój ulubiony obraz ..

Materiały: podręcznik, zeszyt, zeszyt ćwiczeńW ćwiczeniach pol.-społ.

2013-03-11 21:14:25Gdy chcemy opisać krajobraz, najlepiej wyobrazić sobie, że stoimy przed jakimś pięknie namalowanym pejzażem i zastanawiamy się nad jego kolorami, jaka pora roku i dnia jest na nim.. poleca 84 % .. co cię zainteresowało - można opisać technikę wykonanego dzieła - należy podzielić płaszczyznę obrazu na plany, np.: na pierwszym planie, na drugim planie, w oddali, w prawym górnym rogu - należy scharakteryzować kolorystyk .Opis obrazu - Zaślubiny Arnolfinich Autor: Jan Van Eyck Tytuł: Zaślubiny Arnolfinich Rok powstania: 1434 r. Technika: obraz olejny Wymiary: 82 cm x 60 cm Miejsce przechowywania: Londyn - National Gallery Na pierwszym planie obrazu widać dwie postacie.. Zbierz i zapisz przydatne słownictwo dotyczące .Sprawdź zasady gry w koszykówkę albo w siatkówkę.. 2010-04-09 15:02:19; Opisz postawę bohaterów wiersza.. Obraz ten jest bardzo znany na świecie i ceniony w śród krytyków.Bitwa pod Grunwaldem - obraz olejny Jana Matejki namalowany w latach 1872-1878, w 1878 wystawiony w pałacu Wielopolskich w Krakowie, od 1902 w zbiorach Towarzystwa Zachęty Sztuk Pięknych, dar społeczeństwa Królestwa Polskiego; od 1945 w zbiorach Muzeum Narodowego w Warszawie (nr inw..

Czy na obrazie są góry, morze czy jezioro, jakie barwy ma niebo.

Malarz przez cztery lata pracował nad tym dziełem, korzystając z opisów bitwy w „Kronice Polski" Jana Długosza.. Przetestuj się w naszych ćwiczeniach online.E-mail jest relatywnie nową formą pisemną, która pojawiła się wraz z powstaniem internetu.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Baza 87 słówek i wyrażeń z kategorii `Ubrania, garderoba`.. 2011-05-25 16:03:09 Jakie przygody spotkały Bilbo Bagginsa ?. Przetaczamy się ze .Obraz Jana Matejki przedstawiający bitwę pod Grunwaldem powstał w 1878 roku.. Warto jest skupić się na detalach, które dotyczą elementu pierwszoplanowego.. Są nimi: kupiec włoski prowadzący interesy w Niderlandach - Giovanni Arnolfini i ciężarna kobieta - Giowanna Cenami.Opis obrazka jest jednym z zadań maturalnych.Jest kilka sposobów rozwiązywania tego zadania.. Przetestuj swoją znajomość słownictwa i powalcz o pierwsze miejsce w rankingu.Wykonaj poniższe ćwiczenia polegające na dopasowywaniu angielskich słówek do obrazków..

Byle ja ki obraz min 10 zdań proszę daj naj.Opisz ulubiony obraz ( obojętne jaki ).

W przypadku gdy trudno będzie zgadnąć co dokładnie jest na obrazku wystarczy na dany obrazek najechać myszką i poczekać sekundę na pojawienie się polskiej nazwy .W przypadku dzieła Leonarda da Vinci jest to kobieta ubrana z suknię w odcieniach złota i zieleni, o długich ciemnych włosach.. Każdy arkusz zaopatrzony jest w trzy sekcje: ilustracja do opisania (niektóre ćwiczenia są w dwóch wersjach do wyboru: obrazek biało-czarny lub kolorowy)Następnie wykonajcie ustnie ćwiczenia 1, 2 oraz 3 ze strony 218 w podręczniku.. Słownictwo i zwroty przydatne do opisu obrazka po angielsku: wydrukuj w pdfulubiony aktor, ulubiony film.. Wykonajcie ćw.1,2,3 s.58 ,oraz ćw.1,2,3,4 s.59.. Cel: poznajemy zasady stosowania przecinka przed spójnikami.. K. Pojawska.. 2010-04-29 20:06:44 Jak napisać opis postaci literackiej ?. O ile w przeszłości to listy były najpopularniejszym medium w przekazie informacji, o tyle w dzisiejszych czasach to właśnie e-mail jest najczęściej używany, aby przekazać jakąś informację między osobami znajdującymi się w pewnej od siebie odległości.Jak jeszcze opisać obrazek po angielsku?.

2010-04-09 15:02:19Opisz obraz Aleksandra Gierymskiego " W altanie " .

Kilkadziesiąt kategorii, tysiące słów i wyrażeń.. MP 443 MNW), w latach 1976-1982 w depozycie w Muzeum Zamkowym w Malborku.Jak opisać obraz.. Zanim przystąpisz do pisania, przemyśl dokładnie, co masz opisać.. Lekcja 19.. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.. Skorzystaj ze słownictwa zgromadzonego w poprzednich ćwiczeniach oraz z uzupełnionego planu opis…Opisz ulubiony obraz skorzystaj ze słownictwa zgromadzonego w poprzednich ćwiczeniach oraz z uzupełnionego pla… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Opisz ulubiony obraz Skorzystaj ze słownictwa zgromadzonego w poprzednich ćwiczeniach oraz z uzupełnione go planu opisu .. Ćwiczenie 9, 10 i 11 ze str. 39 w zeszycie ćwiczeń.. Tak minimun na jedną kartkę z zeszytu .. -opisuję kozę lub owieczkę korzystając ze zgromadzonego słownictwa, .. Opisz rodzeństwo Karoliny, skorzystaj z ilustracji i podanych .Obszerny angielski słownik tematyczny ze zdjęciami i wymową wszystkich słówek.. Dowiedz się jakie są style pływackie i taneczne.W formie kartki z pamiętnika (bilbo bagginsa) opisz przygodę z Golumem.. W naszym obrazie jest to chociażby ułożenie dłoni, oczy, usta, cienie, które zastosował artysta itd.. Ćwiczenia słownikowo-frazeologiczne powinny dostarczyć uczniom potrzebnych wyrażeń i zwrotów oraz bogacić ich słownictwo nie tylko pod względem ilościowym, ale także jakościowym, poprzez uściślanie lub poszerzanie zakresu wyrażeń już znanych..Komentarze

Brak komentarzy.