Lektura jak wojtek został strażakiem

lektura jak wojtek został strażakiem.pdf

Wymieniasz utwory, które napisał Cz. Janczarski.. 4 - 6 punktów: Spróbuj przypomnieć sobie jeszcze raz kolejność wydarzeń w książce pt. "Jak Wojtek został strażakiem".. Sukcesywnie będę zamieszczać kolejne opracowania.. Może porozmawiasz o treści książki .Wezwanie strażaków .. Takie przesłanie musi pozostać aktualne.Jak Wojtek został strażakiem - - Czesław Janczarski Audiobooki .. Postąpiłeś bardzo mądrze, zawiadamiając strażaków o pożarze.. Jak Wojtek został bohaterem.Plik Jak Wojtek został strażakiem test.doc na koncie użytkownika tomus220971 • folder LEKTURY- SPRAWDZIANY • Data dodania: 20 lut 2011Jak Wojtek został strażakiem • pliki użytkownika Aga7675 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Jak Wojtek został strażakiem.doc, 7(1).JPGUkierunkowana fragmentami lektury „Jak Wojtek został strażakiem", wcześniej wykonanymi pracami i pytaniami.. Dopiero po chwili doszło do mnie, że TO SIĘ NIE.Opis: Opracowanie lektury Cz. Janczarskiego "Jak Wojtek został strażakiem" Janczarskiego "Jak Wojtek został strażakiem" × Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies .4.. Nie spodziewa się że to tak szybko się stanie, że mały Wojtek będzie dzielny, że uratuje małego Henia z pożaru.. Joanna Papuzińska „Nasza mama czarodziejka" 6.. Julia Duszyńska „Cudaczek - Wyśmiewaczek" 10..

Jak Wojtek został strażakiem?

Maria Konopnicka „Co słonko widziało" 7.. Kupuj leganie, nie chomikuj.Jak Wojtek został strażakiem - Bajka dla dzieci i młodzieży, którą możesz już za chwile posłuchać w pełnej wersji legalnie pobierając audiobooka na swój komputer.. O Audiobookach Aplikacja .. Inne z kategorii - Lektury Edukacja.. I oto przypadek sprawia, że Wojtek wynosi z płonącego domu niemowlę i alarmuje straż pożarną.. Do kogo poszedł z prośbą chłopiec, aby mógł zostać strażakiem?. Zawiodą nas one do wsi Kozie Różki.. a) do swojego taty b) do pani nauczycielki c) do komendanta straży 5.. "Jak Wojtek został strażakiem" to historia chłopca, którego największym marzeniem jest zostać strażakiem, nieść pomoc ludziom w potrzebie i być podziwianym za niezwykłą odwagę.. W jakiej wsi mieszka?. Ta wioska od dawna w okolicy słynie ze straży pożarnej najdzielniejszej w gminie.. Opis.. Sprawdź też inne audiobooki.. Mają tu strażacy samochód czerwony.. ----- Bądź na bieżąco: FACEBOOK: Chomik: czym opowiada lektura „Jak Wojtek został Strażakiem"?. 3 - 5 punktów: Postaraj się przeczytać książkę "Jak Wojtek został strażakiem" jeszcze raz!. Inspiruje dzieci przez stawianie pytań, które kieruje do całej klasy.Myśląc co napiszę o Wojtkowych przygodach wymyśliłam taką drobną parafrazę utworu wielkiego polskiego "wieszcza" Pana Staszewskiego Kazimierza: Czytałam, będąc młodym chłopakiem, jak Wojtek został strażakiem..

Przeczytaj recenzję Jak Wojtek został strażakiem.

Podajesz numery alarmowe.Lektury pozostałe » Jest tylko jeden problem, Wojtek jest dzieckiem, co nie pozwala mu wstąpić w szeregi dzielnych strażaków.Jak Wojtek został strażakiem (książka audio) etui 18,39 zł 22,00 zł Oszczędzasz 3,61 złLecz komendant wąsaty, mówi że Wojtek zostanie strażakiem, gdy przemieni się w Wojciecha.. Słuchaj zamiast czytać!. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze!. Mira Jaworczakowa „Jacek, Wacek i Pankracek" 11.Książka Jak Wojtek został strażakiem autorstwa Janczarski Czesław , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 10,49 zł .. Uratowałeś życie małemu Heniowi.. Zgłosił się do komendanta Bonifacego i zgłosił chęć bycia strażakiem, ten jednak odmówił mu, gdyż powiedział że Wojtek jest za mały, by zostać .Siedmioletni Wojtek marzy, żeby zostać strażakiem, ale dorośli twierdzą, że jest za mały.. I oto przypadek sprawia, że Wojtek wynosi z płonącego domu niemowlę i alarmuje straż pożarną .- „Jak Wojtek został strażakiem" Pobierz - „Opowiadania z Doliny Muminków" Pobierz - „Szewczyk Dratewka" Pobierz - „Wars i Sawa" Pobierz - Do wiersza „Przyjście lata" Jana Brzechwy zrobiłyśmy teatrzyk kukiełkowy.. O jakiej porze roku rozgrywa się akcja?Janczarskiego „Jak Wojtek został strażakiem", karty pracy, plątaninka sylabowa dla każdego ucznia, kartoniki z wyrazami do przyczepienia na tablicy, kredki, zeszyty, ilustracje do lektury , karty pracy dla każdego ucznia do pracy zróżnicowanej - rozpoznawanie nazw rzeczy, roślin, zwierząt; liczmanySiedmioletni Wojtek marzy, żeby zostać strażakiem, ale dorośli twierdzą, że jest za mały..

Czesław Janczarski „Jak Wojtek został strażakiem" 5.

I oto przypadek sprawia, że chłopiec wynosi z płonącego domu niemowlę i alarmuje straż pożarną… Nowe wydanie z pięknymi ilustracjami Marianny Sztymy.„Jak Wojtek został strażakiem" to krótkie opowiadanie dla dzieci napisane przez Czesława Janczarskiego i powstałe w 1950 r. Jest to ciepła i wesoła historia o siedmioletnim Wojtku - mieszkańcu wsi Kozie Różki, którego największym marzeniem było zostanie strażakiem.. Opowiadasz o bohaterskim czynie Wojtka.. Jak ma na imię komendant straży?. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Ustal kolejność zdarzeń - Historyjka obrazkowa // odp.JAK WOJTEK ZOSTAŁ STRAŻAKIEM Lasem, łąką, polem Biegną kręte dróżki.. Siedmioletni Wojtek marzy, żeby zostać strażakiem, ale dorośli twierdzą, że jest za mały.. .Audiobook - Jak Wojtek został strażakiem - Czesław Janczarski.. Teraz jestem starsza i poważniejsza i lektury mam nieco mądrzejsze.. Wszystkie Lektury Szkolne do słuchania w jednym miejscu na stronie: AUDIOBOOKI Lektury MP3.1) Bohaterem lektury jest : a) Antek b) Wojtek c) Janek d) Franek 2) Wydarzenia toczą się we wsi : a) Kozie Bródki b) Baranie Nóżki c) Kozie Różki d) Kozie Kopytka 3) Sprzęt strażacki przechowuje się : a) w stodole b) w remizie c) w ogródku d) w piwnicy 4) Wojtek marzył, żeby : a) namalować obraz b) kupić komputer c) polecieć balonem d) zostać strażakiem 5) Dom sąsiada .Okładka miękka Rok wydania 2016 Przedział wiekowy dla dzieci z klas I-III (6-9 lat), dla dzieci z klas IV-VI (10-12 lat) Tytuł Jak Wojtek został strażakiemW ten sposób Jak Wojtek został strażakiem dodaje dzieciom wiary, że i one mogą dokonywać rzeczy wielkich (co potwierdzają zresztą znane z mediów historie), że i one - dzięki swej odwadze i nieobojętności - mogą nieść pomoc innym..

Pobierz 'Jak Wojtek został strażakiem' w formacie mp3.

To jest moja lektura w podstawówce!Jak ma na imię bohater lektury?. Jak Wojtek został strażakiem?. "Jak Wojtek został strażakiem" Czesława Janczarskiego to lektura sugerowana dla klasy 1.. Poznasz przygodę Wojtka.. Więcej.. Zobacz w księgarni internetowej Publio.pl.. Opowiadasz o pracy strażaków.. Siedmioletni Wojtek marzy, żeby zostać strażakiem, ale dorośli twierdzą, że jest za mały.. Kim chciał zostać?. Jeśli podoba Ci się jak czytam, łapka w górę!. ZAŁĄCZNIK 4 Uczniowie słabsi: Rozsypanka wyrazowa W nagrodę za swój czyn Wojtek został strażakiem.. Nawiązanie formą do metody „burza mózgów".. ZAŁĄCZNIK 5 Uczniowie zdolniejsi- list do Wojtka, rozsypanka zdaniowa : Drogi Wojtku !. Kryteria sukcesu: 1.. Wojtek podziwiał strażaków,którzy ratowali ludzi i ich domy i w przyszłości również chciał zostać strażakiem..Komentarze

Brak komentarzy.