Test online szatan z siódmej klasy
Czy znasz szczegóły tej klasycznej powieści dla młodzieży?. Promocje nawet do -35%.. Skomentuj.. Quiz w Poczekalni.. ZAPISZ SIĘ!. Zawiera nieodpowiednie treści?. Jan Brzechwa.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. 4,1 1198 5 Autor: Kornel Makuszyński Czyta: Wojciech Malajkat.. Sprawdź!10.. wg Martynagregorcz.. Na podstawie filmu powstał również serial telewizyjny, liczący siedem odcinków.. Szybka i bezpieczna dostawa.. Który z chłopców nie pragnął poczuć się przez moment Sherlockiem Holmesem?. Świadczy to o wielkiej erudycji autora oraz łatwości, z jaką wplata w treść książki sensacyjnej fragmenty dzieł i powiedzeń innych.. Adaś, zdolny detektyw amator - rozszyfrowuje system pytań swojego profesora, dzięki czemu zyskuje u niego .,,Szatan z siódmej klasy" to kolejna, znakomita i ponadczasowa powieść Kornela Makuszyńskiego.. Rozwiąż test !. Pierwsza filmowa rola Poli Raksy.. Lektury szkolne.. Agata_Froncz 3 lata temu.. Dodał: Delirium05.210 Szatan z siódmej klasy - Kornel Makuszyński 1.. Ćwiczenia gimnastyczne dla dzieci z klasy 1c.. ;) Pozdrawiam, życzę dobrych stopni.. Opowieść pełna trzymających w napięciu przygód .Szatan z siódmej klasy, Kornel Makuszyński To bardzo fajny test i dosyć bardziej szczegółowy.. niedziela 28.04.2019 1556409600.. Edmund Niziurski - wybrana powieść np. Sposób na Alcybiadesa [opracowanie] 15.Szatan z siódmej klasy..

Szatan z siódmej klasy.

Adaś to mistrz dedukcji i logicznej analizy.. 7 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. 1 k. Makuszyński, Szatan z siódmejNapisz sprawozdanie z lektury " Szatan z siódmej klasy "zadanie dodane 2 kwietnia 2017 w Język polski przez użytkownika Młoda Młodociana [Szkoła podstawowa] wypracowanie; sprawozdanie -1 głos.. Oprócz głównego wątku detektywistycznego, odnajdziemy tu .. "Szatan z siódmej klasy" to moja najulubieńsza książka pana Kornela Makuszyńskiego.. Skomentuj.. Uczniowie otrzymują zestaw pytań zanim zaczną czytać książkę.Szatan z siódmej klasy Audiobook - pobierz całość (download).. Przed Tobą test sprawdzający umiejętności z zakresu języka polskiego.. Odpowiedzi na pytania zawarte są w książce.. Dzięki swoim niezwykłym zdolnościom odnajduje .„Szatan z siódmej klasy" Tarnasa otrzymał nominację do Złotych Lwów.. 3.Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.Kup szatan z siódmej klasy w kategorii Książki i Komiksy na Allegro - Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.Test znajomości treści lektury Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy" przeznaczony jest dla uczniów klasy VI.. Chłopca obdarzonego dużym sprytem, inteligencją, a przy tym nie pozbawionego poczucia humoru i tupetu.. EKOtest, czyli ekologiczny test!.

Szatan z siódmej klasy - test.

Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!. Jeżeli Twoje dziecko musi przeczytać lekturę na test lub lekcję języka polskiego, bardzo nie lubi czytać książek, ma problem z czytaniem lub wypożyczeniem lektury w bibliotece to skorzystaj z możliwości pobrania na własność legalnej pełnej wersji tego audiobooka (w wygodnych plikach MP3).Szatan z siódmej klasy - Makuszyński Kornel - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl.. Szkoła podstawowa.. Pobierz legalnie Pełną Wersję tej książki Mp3 z siódmej klasy - opis filmu Film oparty na powieści Kornela Makuszyńskiego, pod tym samym tytułem.. anuluj.. I sprawdź czy dobrze czytałeś książke !. Teatr Współczesny w Krakowie zaprasza na szatańsko ciekawą adaptację powieści Kornela Makuszyńskiego „Szatan z siódmej klasy".. Jakiś inny autor książka została przetłumaczona.Barwna i pełna poczucia humoru opowieść o niezwykłych przygodach Adama Cisowskiego, ucznia siódmej klasy i jego nauczyciela historii, profesora Gąsowskiego.. wg Katrowicz.. Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.. Kornel Makuszyński.. Powieść opowiada o tajemnicy z czasów wojen napoleońskich - zagadce, którą Adaś, wraz z rodziną Gąsowskich, będzie musiał rozwiązać.Kornel Makuszyński, "Szatan z siódmej klasy" - test z lektury.. Udostępnij.. Peliji 4 lata temu.. :) Pooowodzenia..

"Szatan z siódmej klasy " test .

Ferenc Molnár - Chłopcy z Placu Broni [opracowanie] 13.. Aleksander Minkowski - Dolina Światła 12.. Opowiada ona o wakacyjnej przygodzie siedemnastoletniego Adasia Cisowskiego.. Sensacyjno-przygodowy film dla młodzieży o utalentowanym detektywistycznie chłopcu.. 0 odpowiedzi.. Głównym bohaterem jest Adam Cisowski, mądry i logicznie myślący chłopiec z żyłką detektywistyczną.. pytania są tak dobrane, aby uniemożliwić uczniom poznanie treści książki z dostępnych na rynku streszczeń, ściąg i innych opracowań.. Lucy Maud Montgomery - Ania z Zielonego Wzgórza [opracowanie] 14. praca, nauka, rozrywka.. Nauka: Uczelnie: Mój profil/Znajomi: .. Test W 80 dni dookoła świata - Juliusz Verne 2 Test Zdążyć przed Panem Bogiem - Hanna Krall 1 Test Kamienie na szaniec - Aleksander Kamiński 4 .Test sprawdzajacy znajomość lektury "Szatan z siódmej klasy" KORNEL MAKUSZYŃSKI - „SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY" 1.Adaś ma: a.15 lat b.16 lat c.17 lat 2.Ojciec Adasia jest: a.nauczycielem historii b.prawnikiem c.lekarzem 3.Profesor Gąsowski zwracał się do Adasia: a.Adasiu b.Piotrusiu c.kolego 4.Rodzina Adama Cisowskiego liczyła: a.7 .Jak dobrze znasz lekturę ,,Szatan z siódmej klasy"?. Główny bohater, Adaś Cisowski, to przebiegła bestyjka, sprytny jak diabelski pomiot, czego doświadczył profesor Gąsowski na własnej psorskiej skórze..

Kto napisał "Szatana z siódmej klasy" Julian Tuwim.

Wyślij zgłoszenie .Szatan z siódmej klasy - powieść dla młodzieży Kornela Makuszyńskiego.. Podobne działy.. Teatr Współczesny, Starowiślna 21 mapa.. Powtórzenie ze słownictwa z klasy 6 Połącz w pary.Test zawiera pytania na temat lektury "Szatan z siódmej klasy".. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Sprawdzian .Szatan z siódmej klasy - Szatan z siódmej klasy 6b (Łekno) - Szatan z siódmej klasy 2 - Szatan z siódmej klasy- znajomość tekstu.. Odkrywszy przypadkiem wybitne zdolności swojego ucznia, zaprosił go do pomocy w rozwiązaniu .Język „Szatana z siódmej klasy" Niewiele jest powieści dla młodzieży tak nasyconych aluzjami, cytatami czy łacińskimi sentencjami.. napisz charakterystykę porównawczą kolegi/koleżanki i Adama Cisowskiego z książki "Szatan z siódmej klasy"Test ze znajomości lektury "Szatan z siódmej klasy " 2013-07-16 15:53:10 Szatan z siódmej klasy ?. 1,051 wizyt.. Udostępnij.. 2011-05-16 20:40:38 ,, Szatan z Siódmej klasy '' 2010-01-18 17:40:50Szatan z siódmej klasy - streszczenie i opracowanie lektury ściągi do matury, Powieść o przygodach tytułowego „Szatana z siódmej klasy Szatan z siódmej klasy.. Bibliografia 1.Bartelski L.M., Polscy pisarze współcześni 1939-1991, Warszawa 1987.. Szatan z siódmej klasy.. PostDateIcon piątek, 26 lutego 2010 15: 02 PostAuthorIcon Wpisany przez Edward Karpiński pdf.. Popularne quizy w tym tygodniu: Ułożysz poprawnie nazwy miejsc z "Harry'ego Pot.Szatan z siódmej klasy Audiobook MP3 - Kornel Makuszyński (książka audio).. Kornel Makuszyński - Szatan z siódmej klasy [tekst] [opracowanie] 11.. Wspaniała i pełna przygód powieść Kornela Makuszyńskiego .. Rozpocznij test.. 64 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Niezwykle inteligentny i szlachetny siedemnastoletni Adam Cisowski pokazuje, że każdy może nim zostać.. z jakij stron morzna poboerac filmy erotyczne z darm nebula nbox chomikuj Test znajomości treści lektury Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy" przeznaczony jest .. 2.Kowalczykówna J., [wstęp do:] K. Makuszyński, Szatan z siódmej klasy, Katowice 1990.. Tagi dla tego testu: test Hapytest z szatana z siódmej klasy: Szatan z siódmej klasy-test znajomości lektury..Komentarze

Brak komentarzy.