Tematy na ustny niemiecki
Tematy matury ustnej i opracowania zagadnień.Część ustna egzaminu maturalnego z języka niemieckiego rozpoczyna się krótką rozmową z przewodniczącym komisji na temat zainteresowań i stylu życia maturzysty.. W poniedziałek, 6 maja, maturzyści będą pisać język polski - od godz. 9 .Ogłoszenia o tematyce: ustny niemiecki zestawy na Sprzedajemy.pl - Kupuj i sprzedawaj rzeczy używane i nowe w Twojej okolicy.. Wskazana jest znajomość tych właśnie dziedzin.. to kolejna propozycja dla wszystkich tych, którzy chcą solidnie przygotować się do egzaminu dojrzałości z języka niemieckiego.. W trakcie przygotowania można robić notatki, ale w czasie egzaminu należy mówić swobodnie.. Nieruchomości, Motoryzacja, Komputery, Meble, Antyki, Telefony, Sprzęt sportowy i inneW ostatnim tekście z serii Egzaminy z niemieckiego udzieliłam Wam kilka rad, jak zdać egzamin ustny telc i Goethe-Zertifikat B1.Są to dosyć podobne egzaminy i dzisiaj zebrałam słownictwo potrzebne do tych egzaminów.. Które zdjcie najlepiej odpowiada treci Twojego artyku u?Egzamin ustny składał się będzie z: rozmowy wstępnej, odgrywania ról, opisu ilustracji i wypowiedzi na podstawie tzw. materiału stymulującego.. Można spoglądać na notatki, ale nie wolno czytać.. Znajdziesz tu informacje z kraju i ze świata.. • Wybierz lepsze według Ciebie źródło energii..

Zestaw 2 matura ustna z języka niemieckiego.

Są u nas wywiady, opinie i felietony.. Następnie w ramach .Witajcie w kolejnym wpisie poświęconym maturze z języka niemieckiego 2013.Postanowiłem w tym roku, podobnie zresztą jak i w zeszłym, stworzyć miejsce, gdzie Wy, czyli czytelnicy bloga, będziecie mogli podać w komentarzach tematy, które mieliście na ustnej.Stało się to już tradycją, że na krótko przed maturą ustną z niemieckiego tworzę na blogu wpis, pod którym wszyscy ci, którzy zdali już ten egzamin w danym roku, dzielą się z innymi swoim tematami i scenkami maturalnymi.Zacząłem w roku 2012, gdzie maturzyści zostawili 350 komentarzy, rok później było ich już ponad 1100, natomiast w 2014 udzielaliście się jakoś .Hallo!. Po południu we wtorek, 14 maja maturzyści napiszą egzamin z języka niemieckiego na poziomie rozszerzonym.. Porozmawiaj z nim/ nią o szczegółach Twojego przyjazdu i pobytu.Popatrz na Zdjęcie 1 i Zdjęcie 2.. Egzamin pisemny natomiast obejmuje krótkie formy: mail, list nieformalny, wpis na blogu lub forum oraz formy dłuższe: list formalny, artykuł publicystyczny, rozprawkę.Najbardziej grzejące rzeczy w polskim internecie, o których mówią Polacy.. Do gazetki szkolnej, wydawanej wjzyku niemieckim dla uczestników wymiany zMonachium, piszesz artyku na temat mody zatytu owany Moda to nie tylko ubrania ..

Jak wygląda egzamin ustny telc B1?

Pisałam już o tym, że:matura ustna z niemieckiego 2012 - Forum dyskusyjne w INTERIA.PL - Witam wszystkich bardzo serdecznie.. chciałbym was zapytać jak wasze.hej u mnie w szkole 14 osob zdawalo niemiecki ustny rozszerzony,ja m.in.Nie poszlo mi zadowalająco,bo 70%,ale moglo byc gorzej;p mialam kolaż przyjemny,bo o wolnym czasie,wiec luzik.gorzej z tematami,mialam cos tam,ze od kilku lat debatowany jest poziom szkolnictwa w Polsce i co ja sądzę na ten temat,o tym mowilam ale wode lalam,bo coz mialam powiedziec.drugi temat to cos bylo ze klmastwo .. Klasa 2 Zadanie 3 Popatrz na zdjcie 1, zdjcie 2 i zdjcie 3.. Na ten egzamin składa się wysłuchanie tekstu a .Matura pisemna napisana, czas na ostatnie przygotowania do matury ustnej z niemieckiego.. Wiadomo, z góry zaznaczam, im większa - tym lepsza!. Niniejszy artykuł miał za zadanie przybliżenie luźnych refleksji na temat egzaminu, wzbogaconych o kompilację najbardziej przydatnych zwrotów.Matura niemiecki rozszerzony 2019.. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki.. Udostępnij na Facebooku Udostępnij na Twitterze Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr E-mail.. Centralna Komisja Egzaminacyjna opublikowała harmonogram egzaminów maturalnych na 2019 rok.. Uczniowie muszą umieć słownictwo dotyczące konkretnych tematów..

Matura ustna z niemieckiego 2017 - tematy.

Ustny niemiecki.oke pomorze: 1: sylu0001: 1386: Pią 10:55, 20 Maj 2011 gosia : ZESTAWY - ANGIELSKI USTNY 2011 - MAZOWIECKIE [ Idź do strony: 1, 2, 3] 42: Madziaaaa: 64428: Czw 17:31, 19 Maj 2011 kluska :Matura ustna 2018 z angielskiego - pytania, zestawy, tematy.. Mamy 20 minut na przygotowanie się, a egzamin trwa około 15 minut.ZESTAW 3: PRZYKŁADOWY ARKUSZ EGZAMINU MATURALNEGO Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO CZĘŚ USTNA Zestaw 3 Tematy: świat przyrody, praca, podróżowanie i turystyka Egzamin maturalny z języka niemieckiego (Wersja dla zdającego) Zadanie 1 3 minuty Wybierasz się ze znajomymi na pieszą wycieczkę po okolicy.. Rozmawiasz ze znajomym na temat źródeł energii, które powinny być wykorzystywane w przyszłości, w celu zmniejszenia zużycia bogactw naturalnych.. Zdjęcie 1 Zdjęcie 2Powtórzę to, co pisałem rok temu: stało się to już tradycją, że na krótko przed maturą ustną z języka niemieckiego tworzę na moim blogu wpis, pod którym wszyscy ci, którzy w danym roku już ten egzamin mają za sobą, dzielą się z innymi swoimi tematami i scenkami maturalnymi.Zacząłem publikować takie wpisy w roku 2012, gdzie zostawiliście 350 komentarzy, rok później .Przygotowanie do matury ustnej z języka niemieckiego - podsumowanie.. Matura ustna - tak jak każdy egzamin tego typu - wymaga niewątpliwie odpowiedniej strategii i starannego przygotowania..

Piszemy o wydarzeniach, polityce ...Zestaw 2 matura ustna z języka niemieckiego.

MATURA JĘZYK NIEMIECKI #3 - Ściąga na egzamin ustny - Niemiecki bez problemu Język niemiecki - nauka .Wielkimi krokami zbliża się matura ustna z języka niemieckiego.. Co będzie na egzaminie dojrzałości?. Pamiętam czasy, kiedy to ja przygotowywałam się do matury i jak bardzo pomocne okazały się dla mnie zestawy gotowych zwrotów.. Jednak nie robię tego samodzielnie, bo to Czytelnicy i Maturzyści .Największa baza tematów maturalnych na maturę ustną z języka polskiego, języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego.. Zmierzcie się z zadaniami z zakresów tematycznych sport, zdrowie oraz kultura.Miejsce na posty nie na temat nie jest w .. :) Matura szaleje na dobre (oczywiście jeszcze nie u wszystkich, bo z terminami ustnej bywa różnie) i pomyślałem sobie, że dobrze by było stworzyć miejsce, w którym zebrane byłyby dotychczasowe tematy z matury ustnej z języka niemieckiego.I tutaj ukłon w Waszą stronę: wpisujcie proszę w komentarzach pod wpisem tematy, które mieliście na ustnej.Przedstawiamy Wam 50 przydatnych zwrotów, z jakich możecie skorzystać podczas matury ustnej z języka niemieckiego.jêzyk niemiecki ustny egzamin maturalny od 2012 roku 3 0 5 25 75 95 100 0 5 25 75 95 100 0 5 25 75 95 100 0 5 25 75 95 100 niemiecki_ustna_2011 .. wypowiada siê na tematy proste i z³o¿one, formu³uj¹c wypowiedŸ na tematy z³o-¿one stosuje jednak g³ównie s³owa oraz struktury o wysokim stopniu pospolitoœci,Przykładowy egzamin maturalny z języka niemieckiego - część ustna 5 Przykładowy egzamin maturalny z języka niemieckiego (wersja dla zdającego) Zadanie 1 4 minuty Wybierasz się pociągiem do znajomego/znajomej w Dreźnie na majowy weekend.. Jeśli przygotowujesz się do matury, ucieszy Cię […]Aufgabe 3: Rozmowa na temat naszej prezentacji i prezentacji drugiej osoby zdającej.. 22 kwietnia 2017 Odsłon: 22 817 15 komentarzy.. Jak ten czas szybko leci… Niedawno była matura, studia, a teraz okazuje się, że to już dawno za mną.. Od 2012 roku staram się zbierać na blogu odpowiedzi na maturę ustną z niemieckiego.. Sprawdzamy, jak wygląda matura ustna z angielskiego 2018!Przykładowe odpowiedzi na maturę ustną z języka niemieckiego, na przykładach z arkuszy egzaminacyjnych..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt