Charakterystyka imienia monika

charakterystyka imienia monika.pdf

Lubi życie towarzyskie, ale też rodzinną sielankę.. Według niektórych badaczy imię pochodzi od greckiego słowa monos oznaczającego jeden, sam, pojedynczy, jedynak i jedynaczka.Z tego samego rdzenia pochodzą takie słowa jak: monogamia, monoteizm, monaster (klasztor).Inne źródło podaje, że imię to wywodzi się od greckiego monaché, co znaczy samotna .To staropolskie zdrobnienie od imienia Małgorzata.. Jest szybka, zdecydowana i zawsze dąży do tego, żeby jej racja była na wierzchu.. Charakterystyka Moniki - co oznacza imię Monika?. Każda Monika jest osobą spokojną, miłującą ład i porządek, lubiącą życie towarzyskie, ceniącą wysoce sielankę rodzinną.. Pochodzenie tego imienia nie jest do końca wyjaśnione.. Może ma nieco męski charakter, ale potrafi działać skutecznie.. Monika Św. Moniak, Monik, Monikowski, Moniński, Moniuk, Moniuszko.. Woli spokój, ciszę i dobra lekturę niż hałaśliwe imprezy.Charakterystyka imienia Monika jest osobą spokojną, lubiącą ład i porządek.. Pochodziła z rzymskiej rodziny chrześcijańskiej, ale nie przeszkodziło jej to poślubić poganina Patrycjusza.MONIKA - znaczenie imienia dla dziewczynki.. Monika - poznaj prawdziwe znaczenie imienia Monika, jego pochodzenie, charakterystykę, daty imienin i wiele innych faktów o imieniu Monika!Temat: Charakterystyka imienia Monika Zgadzacie sie z tym?.

Charakterystyka imienia Monika.

Ważne, że Monika, kiedy uszczęśliwia innych, sama jest szczęśliwa; Razu pewnego Monika zapragnęła mieć górnika.Pochodzenie imienia Monika, cechy charakteru (charakterystyka), zdrobnienia i daty imienin.. Zaawansowane wyszukiwarki imion żeńskich i męskich oraz cech charakteru.Monika; Marcin; Znaczenie imienia Monika Co oznacza imię Monika?. Odnosi w życiu niejeden sukces, ponieważ jest ruchliwy, pomysłowy i odważny.. I w pracy, i w domu.. Nie przejmuje się opinią i żyje po swojemu.. W ślad za tym idzie zamiłowanie do spokoju i zgody.. Despotyczna zarówno dla siebie, jak i dla otoczenia.Monika - znaczenie imienia Monika, imieniny.. To czuły i wrażliwy mężczyzna.. Wyróżnia się niepospolitym sprytem oraz uporem.. Jest szybka, zdecydowana i zawsze dąży do tego, żeby jej racja była na wierzchu.. Czytaj Więcej Poranione sutki - trud początków karmienia Aktualny kalendarz badań w ciąży .Znaczenie imienia Kacper Wielki optymizm Kacpra powoduje, że nie imają się go żadne poważniejsze troski, a także udaje mu się omijać problemy.. Franciszek ceni sobie przyjaźń i chętnie spędza czas ze znajomymi.. Zarówno w pracy, jak i w domu próbuje rządzić.. strona 5: imię Monika po chińsku.. Uwielbia towarzystwo, ceni sielankę rodzinną.. Znajdź imię, poznaj datę imienin, polski spis imion.Charakterystyka - znaczenie imienia to typowa ekstrawertyczka..

Charakterystyka imienia Marzena.

Monika jest osobą .Znaczenie imienia Monika Co oznacza imię Monika?. Długo nigdzie miejsca nie zagrzeje, gdyż stagnacja ją niezmiernie nudzi.. Bardzo przeżywa nie tylko swoje wydarzenia, ale i innych.. Kacper to niezależny, a jednak rozważny mężczyzna.. ANULUJ WYŚLIJ.. Przysłowia: Może nawet bywa trochę dzika, może nawet nazbyt żywa bywa.. Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.. Imię Monika prawdopodobnie wywodzi się z greki, od słowa „monos", które znaczy: „jeden, pojedynczy".. Uwielbia towarzystwo, ceni sielankę rodzinną.. W naszym kraju, pojawiło się w okolicach XIIIZnaczenie i pochodzenie imienia Monika.. Ma łagodny charakter, dba o dobre stosunki rodzinne i towarzyskie.. Niektórzy twierdzą, że może mieć pochodzenie afrykańskie lub fenickie.. Dzięki łagodnemu charakterowi, umiejętnościom dyplomatycznym posiada dobre kontakty i bezkonfliktowe życie.. U niej co w głowie to i na języku.. Henryk to wymarzony pracownik - sumienny, solidny i spokojnie wypełniający swe obowiązki.Monika - znaczenie i pochodzenie imienia Także : Monisia, Monia Znaczenie : niejasne Planeta : Księżyc i Wenus Znane : Monica Bellucci, Monika Borys, Monika Brodka, Monika Jarosińska, Monika Kuszyńska, Monika Mrozowska, Monika Olejnik, Monika Pyrek, Monika Richardson Imieniny : 4 maja, 27 sierpnia Historia imienia Imię to stało się sławne za sprawą jednej jedynej kobiety, mianowicie .Znacznie imienia żeńskiego MONIKA Energiczna, zdecydowana, zawsze chce by jej zdanie, decyzja, były na wierzchu..

p • d • eZnaczenie imienia: Monika.

W Polsce nadawanJeżeli znasz pochodzenie imienia, do którego link jeszcze nie istnieje, utwórz charakterystykę imienia.. Imieniny Moniki wypadają 18 stycznia, 4 maja, 27 sierpnia, 10 września oraz 6 października.Charakterystyka znaczenia imienia : Monika jest osobą spokojną, lubiącą ład i porządek.. Bywa nieśmiały i wrażliwy.. Prawdopodobnie imię Monika pochodzi od greckiego słowa monos, które oznacza: jeden, pojedynczy, jedynaczka, jedynak, sam lub od monaché, które oznacza: samotna, odosobniona.. imię pochodzenia greckiego oznaczające jedną jedyną, czyli prawdopodobnie jedynaczkę.. Św. strona 6: numerologia dla .Znaczenie imienia Franciszek.. Na kolejnych stronach znajdziesz ciekawostki dotyczące imienia Monika: strona 2: śmieszne znaczenie imienia Monika.. Jak możemy to poprawić?. Henryk jest opanowanym i ambitnym mężczyzną.. Pielęgnuje przyjaźń, jednak często zaniedbuje samą siebie.. Kobieta obdarzona tym imieniem nie przejawia jakichś większych ambicji, które mogłyby wprowadzić do jej życia zmieszanie, ponieważ najbardziej ze wszystkich wartości ceni sobie spokojną i pełną harmonii egzystencję.Monika..

Jest wrażliwa i opanowana.Odmiana imienia Monika.

Może ma nieco męski charakter, ale potrafi działać skutecznie.. Na ogół jest świetna w tym Imiennik - znaczenie imion, etymologia, charakterystyka, księga imionHISTORIA IMIENIA MARTA Jest to imię o korzeniach aramejskich.. Mobilna baza imion (imiennik) używanych w Polsce (pochodzenie (etymologia), cechy charakteru osób o imieniu).. Jego znaczenie to „gospodyni" lub "pani".. Ja w 80% tak:) MONIKA Charakterystyka: Najbardziej cenisz sobie w życiu harmonię.. Ceni sobie dobre stosunki w rodzinie i środowisku, dba o przyjaźń, ale zaniedbuje siebie.. Wszelka złość i kłótnie ciążą Ci niczym balast, więc szybko dążysz do łagodzenia konfliktów i do osiągnięcia kompromisu.Monika Pochodzenie i znaczenie.. Swoje sprawy osobiste zawsze odkłada na dalszy plan.Imię Elena, Znaczenie imienia Elena, Imiennik.net | Poznaj prawdziwe znaczenie imion, zdrobnienie imienia.. Nie zapomnij też dodać dat imienin w Kalendarium dzień po dniu .. Dba o przyjaźń, ale czasami zaniedbuje siebie.Znaczenie i charakterystyka imienia: Monika to kobieta spokojna, ceniąca ład i porządek.. To szalenie towarzyski osobnik oraz wierny przyjaciel.. Na dobre układy i bezkonfliktowe życie wpływa jej łagodny charakter o wielu cechach dyplomaty praktycznego.Znaczenie imienia Henryk.. Jest to osoba subtelna i delikatna.. imiona żeńskie na literę M.. Czy artykuł był przydatny?. Nie da sobie w kaszę dmuchać.. Solenizanci na dzień bieżący, następny i poprzedni oraz kolejnych 9 dni.. W działaniu najczęściej kieruje się intuicją.Monika - imię żeńskie o znaczeniu i pochodzeniu trudnym do objaśnienia.. Twardo obstaje przy swoim zdaniu i nigdy nie zgadza się z opinią większości.. Nie da sobie w kaszę dmuchać.. Monika - imię żeńskie o niejasnym pochodzeniu.. Zarówno w pracy, jak i w domu próbuje rządzić.. Być może wywodzi się z greckiego słowa monos "jedyna, sama, samotna".. Imię pochodzi z języka łacińskiego.. Z trudem panuje nad emocjami.. Imię to można zatem tłumaczyć jako „samotna, osobna, jedynaczka".. Często jej się to udaje.. Dzięki łagodnemu charakterowi oraz umiejętnościom dyplomatycznym prowadzi bezkonfliktowe życie.. Despotyczna zarówno dla siebie, jak i dla .NAZWISKA WYWODZĄCE SIĘ OD IMIENIA MONIKA.. Zyskało dużą popularność w latach sześćdziesiątych i siedemdziesiątych.. Monika urodziła się około 332 roku w Tagaście w Numidii (dziś Algieria).. strona 3: święta Monika.. W swych dążeniach jest wytrwały i zdyscyplinowany, mimo to zbyt często polega na szczęściu.Znaczenie imienia Kacper.. W miłości czuły i delikatny.. Odmiana w języku polskim: w dopełniaczu imię ma formę Moniki, natomiast w celowniku i miejscowniku - Monice.. Wyróżnia się niepospolitym sprytem oraz uporem..Komentarze

Brak komentarzy.