Napisz list jak spędziłeś ferie zimowe
Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Ferie zimowe w tym roku były dla mnie bardzo udane.. Z poniższych zwrotów na pewno uda Wam się ułożyć parę zdań lub całe opowiadanie po niemiecku o feriach zimowych.. 2015-05-07 14:17:41 Ferie zimowe ?. 0 0 Odpowiedz.. Zjeżdżając ze stoku po raz pierwszy czułem się bardzo pewnie.. List do kolegi z Rosji opisz .. Formy wypowiedzi.. W tym roku pierwszy tydzień moich wakacji spędziłam u babci,a później wyjechałam do cioci która mieszka w Warszawie.Spędziłam tam 2 .Sylwestrowe święta to czas, który kochają nie tylko dorośli, ale także dzieci.. Chce ci opowiedzieć o tym jak spedziłam ferie.. "JAK SZYBKO" - W każdą niedzielę o 19:00 Nowy odcinek: JAK SZYBKO I FAJNIE SPĘDZIĆ FERIE ZIMOWE?. ferie ferie zimowe jak spędziłeś wakacje List moje wakacje opis wakacji opisz swoje wakacje przesilenie letnie przesilenie zimowe wakacje.. Tak jak już wspomniałem, zimowe wakacje, choć krótkie, były dla mnie wypełnione zajęciami w stu procentach.Napisz w kilku zdaniach jak spędziłeś ferie zimowe.. To dość zabawne zadanie, które podnosi na duchu i po raz kolejny zanurza się w wakacje i zabawę.. Nawet nie marzyłem, że w tym roku spełni się jedno z wielu moich marzeń.Ferie zimowe spędziłeś w górach .Napisz list do swojego rosyjskiego kolegi w którym : - poinformujesz jak spędziłeś wolny czas i co zwiedizłeś-opiszesz pogode i wyjaśnijsz dlaczego się przeziębiłeś-zrelacjonujesz jak się czułeś podczas choroby i jak przebiegało leczenieJak spędziłeś tegoroczne ferie zimowe..

Jak spędziłeś ferie zimowe.

Napisz list do swojego kolegi w którym poinformujesz: *jak spędziłeś czas wolny *opiszesz pogodę i wyjaśnisz w jaki sposób się przeziębiłeśNie mamy kontaktu telefonicznego, ani tego internetowego, więc pozostaje mi tylko pisać listy do Ciebie, tą starą i tradycyjną metodą.. Drogi Bartku Bardzo dawno nie pisałem, wiem, ale ferie spędziłem tak intensywnie, że po prostu nie znalazłem czasu.Ferie zimowe spędziłeś w górach .Napisz list do swojego rosyjskiego kolegi w którym : - poinformujesz jak spędziłeś wolny czas i co zwiedizłeś -opiszesz pogode i wyjaśnijsz dlaczego się przeziębiłeś -zrelacjonujesz jak się czułeś podczas choroby i jak przebiegało leczenie -opiszesz swoje.Ferie zimowe to czas odpoczynku od nauki, to czas beztroskiej zabawy.. Jak wiesz w tym roku nie miałam żadnych atrakcji- jak zwykle pojechałam do babci.. :) 2011-01-13 21:33:44 Na polaka muszę napisać krótki tekst o tym, ak spędziłam dzisiejszy dzień.Nowa Sól, 20.02.2006r.. Śniegu nie brakowało.. Najciekawszy dzień ferii zimowych.. Jedziecie w góry, jesteście u dziadków, jeździcie na sankach lub nartach?.

Jak spędziłem ferie zimowe.

Przypominamy Wam o zasadach bezpiecznego zachowania się podczas zabaw zimowych oraz zamieszczamy kilka ważnych porad i wskazówek.Ferie w domu - pomysły na spędzenie wolnych dni z dzieckiem.. 1,866 wizyt.. Napisz list do kolegi ze stanach zjednoczonych o tym jak spędziłes ferie swiąteczne.. Upadałem ciągle, ale to mnie nie .ferie ferie zimowe jak spędziłeś wakacje List list do kolegi Napisz list napisz list do kolegi opis wakacji opisz swoje wakacje wakacje.. Dopytaj ; .. Mamy nadzieję, że będzie biało, wesoło i radośnie.. Było wspaniale!. Napis "Jak spędziłem ferie zimowe" jest jednym z pierwszych, które uczniowie napiszą po powrocie z długiego weekendu.. Bardzo proszę o jakiś e mail po angielsku dotyczący jak spędziłam ferie zimowe.. proszę jakiś na poziomie gimnazjum potrzebuję na jutro To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćNapisz list do znajomego z zagranicy, z którym spędziłeś/aś kilka dni w Polsce.. zadanie dodane 14 listopada 2010 w Język .. ferie; góry; 0 głosów.. Ferie spędziłam bardzo przyjemnie.. 2 odpowiedzi.. Mój sklep - Grupa na FB: napisać list z ferii zimowych:( (których jeszcze nie miałem:/) w liście mają być zawarte następujące wiadomości.. Mamy odpowiedzi na 234 657 pytan!. zadanie dodane 21 lutego 2011 w Język polski przez użytkownika niezalogowany [Szkoła podstawowa] wypracowaie; ..

jak spędze ferie zimowe.

Pogoda dopisywała - śniegu było pod dostatkiem.. zadanie dodane 3 stycznia 2012 w Język angielski .NAPISZ LISTY PO ROSYJSKU 1zad.. Napisano 03-01-2006 00:54, przez świstak23.Jak spędziłeś ferie zimowe.. Odwiedzam kuzynostwo.Napisz jak spędziłeś wakacje Podobne tematy.. Piszę do Ciebie, aby dowiedzieć się, jak spędziłeś tegoroczne ferie.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.napisz wypracowanie jak spędziłeś wakacje.. Gdzie byliście na feriach zimowych?. Oprócz tego spotykałam się z przyjaciółmi i miło spędzałam z nimi czas.E mail po angielsku do koleżanki/kolegi o feriach zimowych .. Prawdziwe życie.. Ferie zimowe vs ferie letnie!. List do kolegi w języku rosyjskim-jak spędziłam ferie zimowe w górach.. Nowa Sól, 20.02.2006r.. Opowiadanie z.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Jeśli sami wzięliśmy urlop, by spędzić ferie z dzieckiem, i z jakichś powodów (przeważnie finansowych) nie udało nam się nigdzie wyjechać, postarajmy się tak zorganizować te dwa tygodnie, by dla naszej pociechy były one ciekawe, a przy okazji, żebyśmy i my wypoczęli.Mam do napisania list w języku angielskim, niestety naukę z językiem angielskim zaczynam i czy pomoglibyście mi napisać list "Ferie zimowe spędziłeś w górach.. Napisz opis egzotycznej rośliny z lektury „W pustyni i puszczy" DAM 40 PKT ORAZ NAJJ ️ ️ BŁAGAM SZYBKOO W miejskim domu kultury odbył się przegląd teatrów szkolnych przeprować wywiad z reżyserem wystawionej sztuki pt droga do czarnolasu który otrzymał I .Zadanie: napisz list do koleżanki jak spędziłaś ferie zimowe Rozwiązanie: cześć małgosiu na początku chciałam zapytać co słychać ,czy jesteś zadowolona z Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Mam napisać list o spędzonych feriach zimowych ..

Co robisz na ferie zimowe?

Myślę, że ten list wystarczy jako zadośćuczynienie.. Tatry są magicznym miejscem na ferie zimowe.. Ten którys z kolei nudny dzien zaczal sie dla mnie przyplywem energii.. co zwiedziłeś w trakcie wakacji ferie zimowe gdzie spędziłeś wakacje jak spędziłeś wakacje List moje wakacje opis wakacji opisz swoje wakacje wakacje wspomnienia z wakacji.. 0 ocen | na tak 0%.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. list- jak spędziłem ferie zimowe.. Drogi Bartku Bardzo dawno nie pisałem, wiem, ale ferie spędziłem tak intensywnie, że po prostu nie znalazłem czasu.. Byłem w polskich górach na nartach razem z rodziną.. Moje były wprost wspaniałe !. Byłam na zimowiskach, które bardzo mi się podobały.. Napisz charakterystykę o sobie.. opis ferii zimowych.. Znajdz odpowiedz: zaloguj zarejestruj.. Obecnie mieszkam w Krakowie, jednakże dopiero .Napisz jak spędziłeś ferie zimowe Podobne tematy.. Podobne pytania.. 0 głosów.. Oczywiście pożądane jest, aby rodzice pomogli dziecku zapamiętać jasne momenty .Wypracowanie po rosyjsku o tym jak spędziłam ferie zimowe.. poleca73% Język polski .. Nie wiem jak zacząć, rozwinąć i podane równoważniku zdań przekształć na zdania o podobnej treści 1.Napisz list do koleżanki, w którym opiszesz jak spędziłeś/ aś ferie zimowe.. Przeproś, że dawno nie pisałeś/aś i podaj powód.. Wspomnij o zdarzeniu z pobytu znajomego w Polsce i napisz, jakie były tego skutki.. Poinformuj, czym zajmujesz się obecnie i wymień jeden ze swoich obowiązków.Jak spędzacie ferie zimowe?. Inne formy Zaliczaj.pl.. Zapowiadało sie ze bedzie strasznie nudno.Napisz list do kolegi, koleżanki, w którym opiszesz jakiś ciekawy moment swoich wakacji (wyjazd, przygoda, spotkanie, itp.) Na jutro pomóżcie prosze i z góry dzięki 2010-09-28 20:53:59 Napisz list do kolegi lub koleżanki z zagranicy,wktórym opiszesz jeden lub kilka najpowszechniejszych polskich obyczajów 2010-09-16 15:18:21Moje ferie zimowe były niezwykle udane.. Bardzo przyjemnie mi się odpoczywało od nauki i szkoły.. poleca87% Język polski .. Co oznacza, że nie zaliczyłem wywrotki..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt