Sprawdziany z tajemniczy ogród
Odpowiedzi zaznacz na karcie odpowiedzi.. Jak dużym łakomczuchem jesteś?. Krzyki dochodzące z korytarza - nikt nie chce wyjawić, kto krzyczał.. w tym ogrodzie zginęła matka pana Cravena.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.8.. Zaraz sprawdzian z niej a ty nie jesteś pewny czy sobie poradzisz?. W kratki wpisz punkty planu zgodnie z kolejnością wydarzeń.To test wiedzy z lektury ,,Tajemniczy Ogród" Powodzenia.. Otworzyła furtkę i weszła do ogrodu.. Dom pana Cravena a) miał 600 lat b) miał 100 lat c) był nowo wybudowany.. Zaznacz poprawną .Test wiedzy z książki ,,Tajemniczy ogród" .. F. H Burnett Tajemniczy Ogród 1story - zasłony, kotary 1.. Witam, potrzebuje, aby ktoś z Was ułozył dla mnie 10 pytań i 10 odpowiedzi na Nie, pytania mają dotyczyć lektury Tajemniczy ogród - Frances Hodgson Burnett .Witaj na stronie Quizz.pl.. Czy znasz obyczaje przedślubne i weselne?. !Ktoś się może nad tym napracował przepraszam ale jesteś bardzo nie miły/a mógłbyś/mogłabyś napisać np.gdzie szukać odpowiedzi a nie od razu obrażasz twórców tego quizu a tak wogule jak ci się coś nie podoba to po co wogule tu wchodzisz przestań obrażać!. Sceny leśne 20.W jakiego koloru sukienki pan Craven zabronił ubierać Mary?.

U góry znajdziesz quiz tajemniczy ogród.

H. BURNETT - „TAJEMNICZY OGRÓD" 1.. Udostępnij.. quiz ten sprawdza czy znasz lekturę pod tytułem,,Tajemniczy Ogód ''.Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Zobacz 12 odpowiedzi na pytanie: pytanie z lektury "tajemniczy ogród" 1.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Zaraz sprawdzian z niej a ty nie jesteś pewny czy sobie poradzisz?. Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.. 12 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Jest bardzo stary i ogromny, wyposażony w masywne starodawne meble.. Tajemniczy ogród - test .Test ze znajomości lektury „Tajemniczy ogród .. przyjacielem z sąsiedztwa b) kuzynem c) wujkiem 19.. 10. aż 100. w ogrodzie - w stawie utonęła żona pana Cravena.. Odblokuj dostęp do 8278 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!. Co zrobił pan Carter, gdy ujrzał zdrowego syna?Test z Lektury "Tajemniczy Ogród" Sprawdzicie tu znajomość na temat lektury "Tajemniczy Ogród" Tagi dla tego testu: tajemniczy,ogród,test,lektura,trudne,5,klasaTajemniczy Ogród - 10 pytań i odpowiedzi.. Następne wideo.. Zabawa z gilem w ogrodzie - znalezienie klucza do tajemniczego ogrodu.. 4.Plik TAJEMNICZY OGRÓD test.doc na koncie użytkownika Roza4206 • folder Tajemniczy ogród • Data dodania: 6 kwi 2014..

... Test z lektury Tajemniczy ogród.

Patixella 4 lata temu.. Jakość: 360p 480p 720p.. Ogród kwiatowy b. Złoto-brązowe paski c.. Dziewczynka poznaje historię tajemniczego ogrodu a także losy żony wuja.. Wkrótce spotkała Bena Weatherstaffa - ogrodnika, w którym czuła pokrewną duszę.Ile lat był zamknięty tajemniczy ogród ?. Ta zapewniła jej, wszystko, co dziecku potrzebne, oprócz ciepła matczynego serca.Sprawdzian weryfikuje znajomość lektury pt. "Tajemniczy ogród".. Kto po podróży odebrał Mary w Londynie i zawiózł do Misselthwaite Manor?. Kto wysłał panu Cravenowi list z prośbą powrotu do domu?. Poznała tam Martę- młodą służącą, dzięki której dowiedziała się o tajemniczym ogrodzie.. Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród autorstwa Frances Hodgson Burnett.. w tym ogrodzie zginęła córka pana Cravena.F.. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Przeczytaj dokładnie instrukcję.. Bo też dom był w dużej części pusty.to może ich poszukaj!. Kiedy Mary tam przyjechała, światło paliło się w niewielu oknach.. Przecytałeś lekture?. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Zawiera 16 pytań.. Misselthwaite Manor to niezwykły dom.. Trafiła pod opiekę wuja- Archibalda Cravena.. Zawiera 13 pytań.. Marta obdarza Mary skakanką kupioną przez matkę..

Tajemniczy dom i ogród.

zdziwiło mnie pytanie z kim zaprzyjaźniła się mary i nie było tam poprawnej odpowiedzi ponieważ ona zaprzyjaźniła się z rudzikiem.ale w innym teście też było z gilem.ja bynajmniej miałam w mojej książce rudzikaZobaczcie czy dobrze przeczytaliście lekturę!. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Niepubliczne Przedszkole "Tajemniczy Ogród" w Lublinie, ul. Wojciecha Kiwerskiego 3, tel.. Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!Po śmierci rodziców, zmarłych na cholerę , Mary Lennox przeniosła się z Indii do Anglii.. Cele lekcji - poznasz najważniejsze wydarzenia z życia pisarki, - wykażesz się wiadomościami na temat lektury, - rozwiążesz krzyżówkę oraz test sprawdzający znajomość książki,Tajemniczy ogród - Problematyka utworu Tytuł „Tajemniczy ogród" można rozumieć nie tylko w sensie dosłownym, jako dawno opuszczone miejsce, w którym przed laty wydarzyło się nieszczęście i do którego trudno dotrzeć, ale także - w wymiarze symbolicznym - jako obraz postaw głównych bohaterów.Tajemniczy ogród (1993) Lektor PL. anuluj.. Stworzone dla Dzieci z Autyzmem oraz innymi.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraSukienkę c.. Złoty pieniądz 18.Z kim pan Craven spotkał się po powrocie z podróży?. 13.Sprawdzian z lektury tajemniczy ogrod to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl..

Rozwiąż test!Zobacz quiz: Tajemniczy ogród.

Załóż własny blog!W następnej chwili ptak rozwinął skrzydła i, łopocąc, poleciał nad tajemniczy ogród.. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści Tajemniczy Ogród?. Czarne b.Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Ma formę pytań otwartych.Spotkania z przyjaciółmi wyleczyły chłopca, nie tylko z urojonej choroby, ale i z wielu wad.. Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Tajemniczy ogród - test znajomości lektury.. a) wujek A. Craven b) pani Medlock c) służąca Marta d) Dick.. Sprawdź!SPRAWDZIAN Z TREŚCI LEKTURY: "TAJEMNICZY OGRÓD" Odpowiedz na pytania dotyczące treści lektury: "Tajemniczy ogród".. Czy uda Ci się rozpoznać postacie z „Przyjaciół" po ich zawodzie?. Z lekarzem z Londynu b. Z dziećmi państwa Sowerby c. Ulubionymi kwiatami pani Craven były a) stokrotki b) róże c) tulipany.. Zwiedzanie domu przez dziewczynkę.. Z adwokatem 19.Co przedstawiała tapeta w pokoju Mary?. Mary Lennox uważano za: a. ładną i mądrą b. brzydką i mądrąFrances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - myślisz, że znasz szczegóły tej książki na wylot?. Sprawdź czy masz wszystko, aby rozpocząć nowy rok szkolny!. Test wiedzy online z lektury szkolnej.. Zmierz się z quizem o wysokim poziomie trudności!. Okazuje się też, że tajemniczy ogród był ulubionym miejscem matki Colina i został zamknięty przez rozpaczającego po jej śmierci męża, a Ben mimo decyzji swego chlebodawcy stara się dbać o porastające go różane krzewy.Temat: '"Tajemniczy ogród" - opowieścią o przyjaźni, która odmieniła losy bohaterów.. Skomentuj.. Dziewczynka miała nadzieję, że ptak nie zatrzyma się tam na dłużej.. Mary Lennox urodziła się w: a. Indiach b. Anglii c. Polsce d. Japonii 2..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt