Test z lektury felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi
9Test z części 1-2, czyli.. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" rozpoczyna się razem z pierwszym.. Pierwszy, nieśmiały pocałunek Neta i Niki pojawił się na imprezie u Aurelii w tomie Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa .na podstawie powieści Rafała Kosika"Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" rozdział "Pierwszy dzień w szkole" 1.. Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi Kosik streszczenie Streszczenie treści Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi Streść Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi Kosika Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi streszczenie .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Oj będzie się działo.. Sprawdź się!Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie utworu Rafała Kosika.. Uważasz, że dokładnie przeczytałeś I część FNiN'a.. Inne testy z kategorii.. Możecie podać fragmenty z opisem Net, najlepiej strony.Felix, Net i Nika #1 - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Autor: Rafał Kosik Wydawnictwo: Powergraph Miejsce wydania: Warszawa Wydanie polskie: 11/2004 Liczba stron: 376 Format: 140x210 mm Oprawa: twarda ISBN: 83-921466--3 Wydanie: I Cena z okładki: 33,90 złSprawdź swoją wiedzę na temat felixa neta i niki.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Czy potrafisz .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - przeznaczona dla młodzieży powieść z gatunku science fiction autorstwa Rafała Kosika.Pierwsza książka z cyklu Felix, Net i Nika, wydana w listopadzie 2004 r. przez Powergraph.Opowiada o przygodach trójki przyjaciół z pewnego warszawskiego gimnazjum.„Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" to książka, w której główni bohaterowie nie tylko korzystają z wielu wynalazków, ale również sami je tworzą..

Lektura Felix, Net i NIka oraz Gang Niewidzialnych ludzi.

Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, szczegółowy plan wydarzeń oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.Test wiedzy o lekturze Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi.. przeczytaj całą opinię » Wyobraź sobie swój pierwszy dzień w nowej szkole.. Jego dziewczyną jest Zosia.RafaĄ Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - scenariusze lekcji 5 1 Karta pracy - Typy powieści 1.. Wypełniając test wiedzy, dowie się ile zapamiętała po przeczytaniu lektury.. Harry Potter i Insygnia Śmierci [trudniejszy] popularność .. Polski Harry Potter?. 53 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Z tą różnicą, że Nika go kocha, a Aurelia chciałaby po prostu chodzić z najkonkretniejszym chłopakiem w klasie.. Gracz wciela się w postać Felixa.. Wypełnij quiz!. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Quiz wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Fragment jak Felixowi wzięli to 10 złotych , spotkał Neta a później Nike i poszli razem do klasy.Odpowiedz na pytania i dowiedz się, jaki uzyskasz wynik.. Nosi plecak typu kostka z napisem „kult".. Sprawdź ten test i poziom swojej wiedzy.. Kiedy coś mówi, nie wiadomo czy mówi na serio czy żartuje.. które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami..

Super lektura na wakacje.Plan Wydarzeń Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi.

Quiz Test…Czytaj więcej ›84% O lekturze - streszczenie.. Na chodniku leży moneta, którą Felix może ponieść.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi to moim zdaniem taka nasza swojska odpowiedź na amerykański hit -Spy Kids.Czytając ją trudno uniknąć takich właśnie skojarzeń.. Darmowy quiz: Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - poziom trudny w kategorii LiteraturaRafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi;Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - problematyka.. Animacja pokazująca jak Felix wysiada z samochodu na chodniku przed szkołą.. Wskaż przykłady cech charakterystycznych dla różnych typów powieści, jakie możesz znaleźć w książce Rafała Kosika.. Przywódca Gangu Niewidzialnych Ludzi .Dość dziwny chłopak, za ojca ma zwariowanego chemika.. W piątej części zorganizował klasowego sylwestra, który skończył się wystrzeleniem rakiety w kosmos (o czym wiedział on oraz Felix, Net i Nika).. Książki opowiadają o .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi PDF do pobrania do pobrania: INSTRUKCJA JAK POBRAĆ EBOOK Cześć z racji tego, że prowadzimy tę stronę za darmo jedyne co mogliśmy zrobić aby się utrzymać to wprowadzić reklamy.Ebook Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Rafał Kosik..

"Felix, Net, Nika i gang niewidzialnych ludzi" Rafał Kosik.

Wypełnij darmowy quiz, test wiedzy, IQ, sprawdzian i sprawdź wynik teraz!Witaj na stronie Quizz.pl.. relaksujący teścik o książce "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Książka jest określana jako polski odpowiednik serii J.K. Rowling i rzeczywiście ma z nią wiele wspólnego.. Są to jednak przede wszystkim przedmioty zdalnie sterowane, skomputeryzowane, elektroniczne.Dziewczyny nie ukrywają faktu, że podoba im się Net, nieraz jawnie o niego walcząc.. Zapraszamy!. Sprawdź swoją wiedzę na temat felixa neta i niki.. NOWA GRA.. Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. Rozwiąż test!Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Malgorzata_Pondo 1 rok temu.. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. Punkty rankingowe: 325.. U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i.Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Jeśli chcesz usunąć testy,.. Wypróbuj 14 dni za darmo lub kup teraz do -50%!kolamaniczka..

Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.

test dodany 10 lat temu przez Grzes98.. szczególnie podobają mi się detektywistyczne i z dużą dawką humoru.. Mama go żegna i auto mamy odjeżdża.. karolkawit 3 lata temu.. Książka „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" łączy cechy różnych odmianNapisz plan wydarzeń fragmentu książki Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt