Test wiedzy lektury ania z zielonego wzgórza
ponieważ zakochała się w Gilbercie .. Ania z zielonego wzgórza to tekst: [STANDARD KORZYSTANIE Z INFORMACJI] a)poetycki b) literacki c) publicystyczny 6.. Dziewczyna bardzo chciała zostać nauczycielką, w związku z tym podjęła naukę w Charlottetown.. Klasa 5 Polski.. Zerówka wiedza co z czego.. Nie musi ona być podana w formie zdania, najważniejsze żeby była trafna.Lektury / Ania z Zielonego Wzgórza.. ZDUMIENIE PANI MAŁGORZATY LINDE Dworek pani Małgorzaty Linde stał w tym wła śnie miejscu, gdzie wielki go ściniec,"Ania z Zielonego Wzgórza" - Ania z Zielonego Wzgórza- krzyżówka - Ania z Zielonego Wzgórza - Ania z zielonego wzgórza .. Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" Test.. Ania S Połącz w pary.. Biografie (310) Dla dzieci (1153) Edukacja (821) Filmy i seriale (6190) .. Wiedza ogólna (1880) Wychowywanie (8) .. Ania z Zielonego Wzgórza Test zawiera 19 zadań zamkniętych.. Tam też uczył się Gilbert.Bohater główny: 1.. Szczęśliwe chwile na Zielonym Wzgórzu mijały szybko.. Ania doroślała i musiał zacząć poważnie myśleć o przyszłości.. Rozwiąż ten test, a przekonasz się, czy zdasz!. z kręgosłupem .. Prawda Fałsz : 7.» Strona główna » Język polski » Lektury szkolne » Ania z Zielonego Wzgórza.. Wydarzenia rozgrywają się w ciągu: A. kilku miesięcy C. około pięciu lat B. dwóch lat D .Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami..

... Test z lektury „Ania z Zielonego Wzgórza".

Opublikowano: 11 luty 2010 | Edward Karpiński | Drukuj | E-mail | Odsłony: 276962.Ania z Zielonego Wzgórza.. Akcja powieści „Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: A. w Anglii C. w Kanadzie B. w Szkocji D. w Stanach Zjednoczonych 2. a. rodzeństwem, b. sąsiadami, c. znajomymi, d. przyjaciółmi.. Dorota 5 lat temu.. Lucy Maud Montgomery; Clive Staples Lewis; Kathleen Rowling; Sprawdź się w poniższych tematach: .. Quiz wiedzy o lekturze "Ferdydurke" Witolda Gombrowicza.. Ania Shirley- przygarnięta omyłkowo dziewczynka z sierocińca Bohaterzy pierwszoplanowi: 2. ponieważ chciała dawać korepetycje Dianie .. Miłego rozwiązywania!Sprawdź, co zapamiętałeś z książki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - „pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach.Zawiera bardzo szczegółowe streszczenie oraz drugie .TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY pt. „ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA" L. M. MONTGOMERY Uczniu, przeczytaj dokładnie test, zastanów się i odpowiedz na pytania..

Ania z Zielonego Wzgórza - test znajomości lektury.

tu sprawdzisz swoją wiedze na temat przygód w pierwszej części serii "Ania z Zielonego Wzgórza"!. Jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley?. .Będziesz miał/a z niej sprawdzian?. wg Aniaskrzypek200.. Skomentuj.. ponieważ chciała pomóc Maryli i zapobiec sprzedaży Zielonego WzgórzaANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA Tytuł oryginału „Anne of Green Gables" Tłumaczyła z j ęzyka angielskiego R. Bernsteinowa .. Szukaj.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Kto jest autorem serii opowieści o Ani Shirley z Zielonego Wzgórza?. Rozwiąż test!Ania z Zielonego Wzgórza To jest test który pomoże wam sprawdzić wiadomości dotyczące książki sławnej pisarki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. Małgorzata Linde- sąsiadka Mateusza i Maryli Bohaterzy .5.. Tagi dla tego testu: przygoda książka przyjaźń zabawa rodzina uczucieJesteś tutaj: Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Ania z Zielonego Wzgórza - test znajomości lektury.. Maryla Cuthbert- siostra Mateusza, opiekunka Ani Shirley Bohaterzy drugoplanowi: 4.. Dlaczego Ania postanowiła przerwać naukę i pozostać na Zielonym Wzgórzu ?. Gilbert Blythe- zakochany w Ani Shirley chłopiec 6.. Sprawdź swoją wiedzę!. 9247 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. pytanie 1 z 10..

Rozwiąż test!Lucy Maud Montgomery, "Ania z Zielonego Wzgórza" - test z lektury.

Mateusz Cuthbert- opiekun Ani Shirley 3.. POWODZENIA!. Bohaterka to osoba nieprzeciętna, wyjątkowa, o niezwykle bujnej wyobraźni, bardzo wrażliwa na piękno przyrody i uczucia innych ludzi.Wydanie Ani z Zielonego Wzgórza kompletne bez skrótów i cięć w treści.. Uważnie przeczytaj pytania, odpowiedź wpisz pod pytaniem w wykropkowane miejsce.. Ania z Zielonego Wzgórza test sprawdzający Test dobry do sprawdzianów klasowych pytania dotyczące książki Ania z Zielonego Wzgórza.GRUPA A (IMIĘ I NAZWISKO) Kartkówka sprawdzająca poziom wiedzy o lekturze „Ania z Zielonego Wzgórza" Drogi uczniu!. wg Szczepaniak1.. Test z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgórza" .. Test wiedzy - Golden Retriever!TestWiedzy.pl - Ogromna ilość testów na czas ze wszystkich możliwych kategorii.. Józia Pye "wyzwała Anię" aby przeszła po gzymsie dachu.. Autorka opisała w niej historię dziewczynki z domu dziecka, która znajduje dom.. Szukaj Grupy Zadania Przeglądaj Zaloguj się Załóż konto.. Kim byli dla siebie Maryla i Mateusz Cuthbert?. Rozwiąż test i sprawdź jak dobrze znasz fabułę książki.. !najlepszy test wiedzy o lekturze:) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraAnia z Zielonego Wzgórza to powieść kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery..

Test z Ani z Zielonego wzgórza składa się z 18 pytań o różnym poziomie trudności.

Udostępnij.. Szukaj.. W każdym zadaniu tylko jedna odpowiedź jest poprawna.. .Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. ze wzrokiem .. wg Lektortt.Test zawiera 24 pytań.. Autor: Mar_celka2 .ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA • SPRAWDZIANY • pliki użytkownika dorotkar przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA czytanie ze zrozumieniem.doc, TEST ANIA.docAnia z Zielonego Wzgórza to pierwsza z serii powieści o przygodach Ani Shirley.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Narratorem lektury pt. Ania z zielonego wzgórza jest główną bohaterką Podkreśl właściwą odpowiedź: [STANDARD WYKORZYSTYWANIE WIEDZY W PRAKTYCE] PRAWDA FAŁSZ 7.Ania urodziłą się: w kwietniu w marcu w grudniu w styczniu : 5.. Testy \ Język polski \ "Ania z Zielonego Wzgórza" Test: "Ania z Zielonego Wzgórza" .. Test wiedzy online .. Klasa 7 Angielski.. Diana Barry- najlepsza przyjaciółka Ani 5.. Życzę wam powodzenia!.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt