Test na lekturę szatan z siódmej klasy
Udostępnij.. 1812 3.TestWiedzy.pl - Ogromna ilość testów na czas ze wszystkich możliwych kategorii.. Pytania dotyczące lektury Szatan z siódmej klasy.Drzwi z domku ogrodnika znalazły się na plebani ponieważ: transportowano na nich rannego powstańca, skradziono je w czasie wojny, transportowano na nich rannego Francuza, nie ma podanej przyczyny.. CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.. Aktywuj teraz, a 14 dni otrzymasz gratis!. Szatan z siódmej klasy - test sprawdzający wiedzę.. Julka181818 4 lata temu.. Czy znasz szczegóły tej klasycznej powieści dla młodzieży?. Przetestuj swoją wiedzę.. Język polski.. Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda Psychologia.. sprawdzisz swoją wiedzę z lektury szatan z siódmej klasy i mi pomożesz!. 10 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. W klasie siódmej, jak w państwie hiszpa ńskiego króla, nigdy nie zachodziło sło ńce.83% Bohaterowie z lektury Szatan z siódmej klasy; 75% Zachęć czytelnika do przeczytania powieści pt. "Szatan z siódmej klasy".. Literatura "Szatan z siódmej klasy" - test znajomości lektury.. gabciaa222 4 lata temu.. Szatan z siódmej klasy Test sprawdza znajomość lektury "Szatan z siódmej klasy"Geneza utworu i gatunek.. Zgadnę Twój wiek na podstawie miejsc, które wybierzesz!Zobacz quiz: "Szatan z siódmej klasy".. Zabawne Jaką klasą w Tf2 jesteś?.

Jak dobrze znasz lekturę ,,Szatan z siódmej klasy"?

Akcja utworu rozgrywa się w roku: A. Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.. Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?. Uczniowie otrzymują zestaw pytań zanim zaczną czytać książkę.Test ze znajomości lektury " Szatan z siódmej klasy " 2013-07-16 15:53:10 " Szatan z siódmej klasy" POMOŻECIE?. Peliji 4 lata temu.. Mam nadzieje że opinie będą dobre.. Udostępnij.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Kornel Makuszyński, "Szatan z siódmej klasy" - czy sądzisz, że znasz tę książkę na wylot?. 2012-06-02 21:08:01; Wymień wszystkich bohaterów lektury " Szatan z Siódmej Klasy " 2010-05-17 16:51:28Test diagramowy do książki Kornela Makuszyńskiego „Szatan z siódmej klasy" .. przeniósł się na stałe z Francji do Polski, b) znalazł list Kamila de Berier, c) dworek był cenny i zabytkowy, d) niedaleko mieszkała jego rodzina..

Jak dobrze znasz lekturę " Szatan z siódmej klasy „?

pytania są tak dobrane, aby uniemożliwić uczniom poznanie treści książki z dostępnych na rynku streszczeń, ściąg i innych opracowań.. 10 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Rozwiąż test!Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Powinna sobie poradzić i zaliczyć na conamniej 3.. Udostępnij.. Adaś Cisowski odnalazł skarb: w skrzyni w ogrodzie, na strychu, w pobliskim kościele, w pniu dębu.Ja miałam taki z internetu.ostatnio pisałam :P Szatan z siódmej klasy - test ze znajomości lektury I Pytania zamknięte 1.. Pytania w teście są o różnym poziomie trudności ale dla osób, które czytały książkę nie powinny stanowić problemu.. Poczekalnia Ranking Wywiady Facebook Instagram Snapchat.. Zapraszam do dodawania komentarzy.Jeśli pytanie ma więcej niż 1 poprawna odpowiedź to punkt jest za choć jedną poprawną.Osoba która zda ten test.. Zapraszamy do rozwiązywania testu!Kornel Makuszyński, "Szatan z siódmej klasy" - test z lektury.. Około trzydziestu dryblasów umiało wyprz ąść pogod ę z najczarniejszych dni.. PowodzeniaStado mustangów na prerii nie r Ŝy tak rado śnie na widok wody, jak umiała r Ŝeć rozgło śnym śmiechem klasa siódma.. Treść tekstu zawiera trzy stałe elementy: ofiarę: tu jest to rodzina Iwa .Test znajomości treści lektury Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy" przeznaczony jest dla uczniów klasy VI..

U góry znajdziesz quiz Szatan z siódmej klasy test.

„Szatan z siódmej kasy" jest: A. opowiadaniem z wątkiem sensacyjnym B. opowiadaniem romantycznym C. powieścią przygodową z wątkiem detektywistycznym D. komedią 2.. .Witaj na stronie Quizz.pl.. .Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w .Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Sprawdź się w quizie o wysokim stopniu trudności!. Społeczność .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Lektury; Jak napisać .. Szatan z siódmej klasy - pytania sprawdzające .. Adasiowi pomaga odzyskać wolność:Szatan z siódmej klasy - powieść dla młodzieży Kornela Makuszyńskiego.Głównym bohaterem jest Adam Cisowski, mądry i logicznie myślący chłopiec z żyłką detektywistyczną.Powieść opowiada o tajemnicy z czasów wojen napoleońskich - zagadce, którą Adaś, wraz z rodziną Gąsowskich, będzie musiał rozwiązać.Test sprawdzajacy znajomość lektury "Szatan z siódmej klasy" KORNEL MAKUSZYŃSKI - „SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY" 1.Adaś ma: a.15 lat b.16 lat c.17 lat 2.Ojciec Adasia jest: a.nauczycielem historii b.prawnikiem c.lekarzem 3.Profesor Gąsowski zwracał się do Adasia: a.Adasiu b.Piotrusiu c.kolego 4.Rodzina Adama Cisowskiego liczyła: a.7 .Rozwiąż test!.

Szatan z siódmej klasy - test.

Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?. 71% "Szatan z siódmej klasy" - streszczenie.. Szatan z siódmej klasy - Test Szatan z siódmej klasyTesty Testy na czas Głosowania Co wolisz?. 7 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0 .Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Test ma na celu sprawdzenie wiedzy o lekturze pt. "Szatan z siódmej klasy"!Rozwiąż test z lektury - Szatan z siódmej klasy - i przekonaj się ile pamiętasz z lektury.. "Szatan z siódmej klasy" (1960) - Po rekonstrukcji 720p - CDA Wyszukiwanie odpowiedzi.Szatan z siodmej klasy-1960.. Powieść ukazała się w 1937 r. i jest jednym z wielu utworów pisarza dla młodzieży, w których propaguje pełen ciepła humor oraz wyraża wiarę w zwycięstwo dobra nad złem.. Pod względem gatunkowym Szatan z siódmej klasy to powieść detektywistyczna.Tematem utworu jest śledztwo.. 64 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Quiz wiedzy o bajkach Disneya nadesłany przez Panią Annę Frąckowiak na konkurs "Kto pyta - nie błądzi".Test z "Szatan z siódmej klasy" Dowiedz się co wiesz na temat lektury "Szatan z siódmej klasy" Tagi dla tego testu: HappyTest z lektury "Szatan z siódmej klasy" - poziom trudny.. 80% "Szatan z siódmej klasy" przedstawienie lektury.Odpowiedz na pytania.. Szatan z siódmej klasy - test sprawdzający wiedzę.. 2011-12-06 23:04:25; Miał już może ktoś test z lektury pod tytułem ,, Szatan z siódmej klasy "?. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Agata_Froncz 3 lata temu.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. (nagrodzę) Piszcie po prostu np. 1.a(czyli numer pytania i odpowiedż) KORNEL MAKUSZYŃSKI - „SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY" 1.Adaś ma: a.15 lat b.16 lat c.17 lat 2.Ojciec Adasia jest: a.nauczycielem historii b.prawnikiem c.lekarzem 3.Profesor Gąsowski zwracał się do Adasia: a.Adasiu b.Piotrusiu c .Siedemnastoletni Adaś spędza wakacje w starym pałacu, gdzie wpada na trop napoleońskiego skarbu.. Skomentuj.. To zależy też od testu.. Literatura Jak dobrze znasz książkę ,,Szatan z siódmej klasy"?. Skomentuj.. Rozwiąż test!Jest to test do książki szatan z sódmej klasy.. Jak dobrze znasz lekturę pt. „Szatan z siódmej klasy" Kornela Makuszyńskiego?.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt