Opis mojego tygodnia po angielsku
Dominika Grabowska 26 lipca, 2013 język angielski No Comments.. Jadalnia znajduje się obok łazienki i pokoju mojego brata.. She is rather short .Przykładowy opis po angielsku - moje hobby.. Gdy skończyłem się uczyć miałem godzinę wolnego czasu i .Opis siebie po angielsku: Kate, lat 10 (tłumaczenie) Nazywam się Kate i mam 10 lat.. O godzinie 16 zjadłem obiad i odrobiłem lekcje.. Z tego powodu sobota to mój ulubiony dzień tygodnia.. Wszystkie miesiące po angielsku różnią się od tych, które występują w języku polskim, zarówno pod względem zapisu jak i wymowy.. 0 Bezradna :((Gość) Śro Paź 17, 2007, 18:42. w poniedzialek rano zwykle wstaje o 05.40 , ide do łazienki nastepnie jem sniadanie .. Jeśli chcesz opanować angielski od podstaw warto uczyć się gotowych fraz np. read books.Przykład opisu koleżanki po angielsku z tłumaczeniem Opis koleżanki po angielsku - wzór.. Sara is a tall and well-built girl.Dni tygodnia po angielsku: prepositions on + dzień tygodnia.. Kiedy muszę jechać w piątek na studia, chętnie daje mi wolne, ponieważ uważa, że nauka jest najważniejsza.Przykład opisu mieszkania po angielsku z tłumaczeniem Opis mieszkania po angielsku - wzór.. Ja nadal chodzę do szkoły podstawowej.Jak zapisuje się miesiące po angielsku.. Dominika Grabowska 8 lipca, 2013 język angielski No Comments.Opis dnia po angielsku - wzór..

Jak pisze się dni tygodnia po angielsku.

at five my parents .prosze o pomoc nie potrafie sobie pomuc z opisem tygodnia bo z moim opisem tygodnia dostalam 2+ pomocy z gory dziekuje :cry: 0 bułeczka 11222 (Gość) Wto Gru 4, 2007, 16:28. prosze jak najszybciej.. My school day starts at 8 a.m.Po obiedzie często idziemy do naszej ulubionej lodziarni.. Czasem później robimy zakupy.. Sądzę, że jest ona najnowocześniejszym pokojem w mieszkaniu.. Gdy wrócę ze szkoły, wypoczywam i oglądam telewizje potem odrabiam część zadań domowych.Przykład opisu dnia po niemiecku z tłumaczeniem Opis dnia po niemiecku - wzór.. .Przykład opisu dnia po angielsku z tłumaczeniem Opis dnia po angielsku - wzór.. Po południu zwykle muszę się przygotować do poniedziałkowych lekcji.W powyższym tekście (opis dnia po angielsku) zastosowaliśmy czas teraźniejszy prosty Present Simple, który stosujemy gdy mowa o czynnościach rutynowych, powtarzających się.Pełne wyjaśnienie, przykłady oraz darmowe testy online znajdziesz w tym miejscu.. Bardzo proszę o pomoc w napisaniu (ok.10 zdaniowego) opisu (i charakterystyki) w języku angielskim.. Znajdziecie tu miesiące po angielsku wraz z tłumaczeniem, ich skróty, a także przykłady wykorzystania ich w zdaniach.opis-tygodnia-po-angielsku.. on Monday - w poniedziałek.. I finish my breakfast at 6:45.Opis całego tygodnia po angielsku..

... zobacz opis po angielsku.

Opis całego tygodnia po angielsku Prace domowe, problemy lingwistyczne.. Może zainteresuje Cię też: opis po angielsku - moje hobby.Dni tygodnia i wymowa: Monday - poniedziałek, Tuesday - wtorek, Wednesday.. W niedzielę moi rodzice i ja idziemy razem do lokalnego kościoła na mszę.. Wykaz słów: 1-300 .Posts Tagged: opis dnia po angielsku My day - Mój dzień - angielski.. Opis wyglądu Christiano Ronaldo 2009-10-01 18:41:13; Opis konia !. American English:opis weekendu po angielsku.. Szkoda, że nie mamy tam balkonu.. Wzorcowy opis dnia po angielsku.Znajduje się w nim również dużo mebli.. Albo przynajmniej przetłumaczyć to na angielski Plis pomóżcie:) Mój weekend zaczyna sie już w piątek popołudniu.. Może to być postać fikcyjna.. W mojej szkole codziennie są testy.. Nasza kuchnia jest mała, zatem jemy w jadalni.. 0 Sponsor .. Muszę na jutro napisać mój pamiętnik po angielsku.Tłumaczenia w kontekście hasła "po angielsku" z polskiego na angielski od Reverso Context: mówi po angielsku, mówisz po angielsku, mówić po angielsku, mówię po angielsku, mówią po angielsku .. To znaczy koniec tygodnia po angielsku.. Jeżdzę po całym województwie świętokrzyskim.. Typowe zwroty i przykłady użycia z ćwiczeniami: We go to the cinema every Friday.Opis wyglądu po angielsku.. Niestety po południu muszę sprzątnąć pokój..

Przykładowy opis dnia po angielsku.

0 ocen | na tak 0%.. O 6.00 wychodzę do szkoły, natomiast lekcje zaczynam o 8.00.. Podobne pytania.. poleca 72 % 1334 głosów.. on Mondays - w poniedziałki.. Po 7 lekcji czekałem na autobus.. Gdy wróciłem do domu byłem zadowolony że kolejny dzień szklony minął.. Mieszkam w Krakowie z moją rodziną: moją mamą, moim tatą i moimi dwoma braćmi.. 0 0 Odpowiedz.. Jestem najmłodsza z trójki rodzeństwa.. Moi bracia, John i Noah obaj chodzą do liceum.. Dni tygodnia angielski.Moja praca polega na rozwożeniu towaru spożywczego z hurtowni do różnych sklepów.. Mój szef jest bardzo miłym człowiekiem, zawsze pomoga mi gdy mam problem.. Mam proźbe napisał by mi ktoś opis weekendu od piątku po południu do niedzieli ?. Samo słowo „miesiące" po angielsku nazywa się „months".. Bardzo lubię swoje mieszkanie..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt